Ogznet.com
Android için En İyi 5 Ev Güvenliği Uygulaması Paylaş:
Image by Gerd Altmann from Pixabay

Android için En İyi 5 Ev Güvenliği Uygulaması

Eski Android telefonunuzu ev güvenliği için kullanabileceğinizi söylesek ne dersiniz! Eski telefonunuzu güvenlik kamerası gibi kullanarak kendi ev güvenliği sisteminizi ücretsiz bir şekilde yapabilirsiniz. İşte bu amaçla, Android için en iyi ev güvenlik uygulamaları.

1. AtHome Camera - Home Security

AtHome Camera, popüler ev güvenlik uygulamalarından biridir. En büyük özelliği çoklu platform desteğidir. Android, iOS, Mac ve Windows için uygulamalara sahiptir. Hizmet iki ayrı uygulamada geliyor. Kamera uygulaması cihazınızı bir kameraya dönüştürürken, diğer uygulama izlemenizi sağlar. Bazı özellikler arasında hızlandırılmış kayıt, dört adede kadar kamera için çoklu görüntü, uzaktan izleme ve hatta yüz tanıma bulunur. Bu, eski dizüstü bilgisayarları veya akıllı telefonları yeniden değerlendirmek için harika bir yoldur. Uygulamanın kullanımı, uygulama içi satın alımlar ile ücretsizdir.

2. Alfred Home Security Camera, Baby&Pet Monitor CCTV

Alfred Ev Güvenlik Kamerası mobil cihazlar için en popüler ev güvenlik uygulamalarından biridir. Eski akıllı telefonları ev güvenliği amacıyla yeniden kullanmanızı sağlar. Bu, uzaktan erişim, canlı video yayını, bazı ücretsiz bulut depolama, telsiz fonksiyonu, yakınlaştırma ve daha fazlasını içerir. Özelliklerin çoğu ücretsiz olarak kullanılabilir. Bununla birlikte, HD kayıt gibi bazı özellikler yalnızca aylık abonelik yoluyla kullanılabilir.

Kendi ev güvenlik kameranızı 3 dakika içinde kendiniz yapın. Maliyet yok, kurulumu zorlu değil. Alfred Camera, profesyonel düzeyde özelliklere sahip, kurulumu en kolay ev gözetim sistemlerinden biridir.

İlginizi
çekebilir

En İyi Ücretsiz CCTV Güvenlik İzleme Programları

IP Webcam, daha basit ev güvenlik uygulamalarından biridir. Telefonunuzu uzaktan erişilen bir kameraya dönüştürür. Uygulamanın, VLC oynatıcı desteği, canlı video yayını, Ivideon desteği, FTP sunucuları ve Dropbox desteği, hareket algılama ve görüntülü sohbet desteği bulunur. Bu, birkaç iyi ücretsiz ev güvenlik uygulamasından biridir. Uygulama reklam gösterimleri ile tamamen ücretsizdir.

4. WardenCam Ev Güvenliği IPCam

WardenCam eski telefonlar için başka bir ev güvenlik uygulaması. WardenCam boştaki Apple ve Android akıllı telefon ve tabletleri siz dışarıdayken izleyebileceğiniz ev güvenlik kameralarına dönüştürüyor. 3G, 4G ve WiFi üzerinden herhangi bir yerde çalıştığını iddia ediyor. Ek olarak, uygulama çoklu kamera ayarları, Google Drive ve Dropbox desteği, hareket algılama ve uyarılar, iki yönlü ses desteği ve ortalamanın üzerinde geliştirici desteği sunar. Bu, aylık abonelik yerine tek bir satın alma gerektirir.

WardenCam’i iki telefona da kurun. Bir tanesi istediğiniz yerdeki güvenlik kameranız ve diğeri de sizinle birlikte olan izleme cihazınız. Aynı Google hesabıyla giriş yapın, hepsi bu kadar! Böylece evinizi WiFi veya 3G/4G aracılığı ile dünyanın herhangi bir yerinden izleyebilirsiniz.

5. Cawice™ Home Security Camera

Cawice eski telefonunuzu bir Ev Güvenlik Kamerası, Bebek Monitörü veya Pet Kamera haline getirir. Harici bir cihaz satın alma veya kurulum ücreti yok. Eski akıllı telefonunuzu gerçek bir kablosuz ev güvenlik kamerasına, bebek telefonuna veya evcil hayvan monitörüne dönüştürür. Cawice App ile istediğiniz zaman güvenlik kameranızı canlı olarak uzaktan izleyebilirsiniz. Bunu için 4G veya Wi-Fi internet bağlantısı gereklidir.

Cawice, evinize, bebeğinizin odasına, ailenize, evcil hayvanınıza, garajınıza, işinize, dükkanınıza, ofisinize veya özel dikkat gerektiren diğer alanlara uzaktan göz kulak olmanın yanı sıra, şüpheli bir etkinlik tespit edildiğinde gerçek zamanlı olarak sizi uyarır ve otomatik olarak etkinliği fotoğraf ve video olarak yakalar.

Cawice, güvenlik kamera cihazınız ile telefonunuzdaki uygulama arasındaki video akışının güvenliğini ve gizliliğini sağlamak için verilerinizin P2P ve SSL şifrelemesini kullanır. Fotoğraf ve video kayıtlarınız yerel olarak mobil cihazlarınızda veya Google Drive hesabınızda (Cloud) depolanır.

Yorumlar

  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz