Android için en iyi dans uygulamaları

Dans, binlerce yıldır yaptığımız bir sanat ve egzersizdir. İnsanlar bunu şimdilerde TikTok’ta beğeniler almak için yapıyor veya bazı insanlar kilo vermek, eğlenmek için yapıyor. Birçok dans, birçok farklı duyguyu iletmek veya vücudumuzun birçok uzvunu hareket ettirmek için tasarlanmıştır.

Gerçek bir eğitmen her durumda daha iyi olacaktır, ancak çoğu insan, çok fazla çaba harcamadan telefonlarından bazı dans hareketleri öğrenebilirler. İşte Android için en iyi dans uygulamaları.

Body Groove, size nasıl dans edeceğinizi öğreten ve kilo vermenize yardımcı olan bir dans egzersiz uygulamasıdır. Ne tür danslar yapmaktan hoşlandığınıza bağlı olarak çeşitli egzersiz türlerine sahiptir. Koleksiyonun tamamı abonelikle birlikte sunulur, böylece istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Özellikle fitness amaçlı iyi bir dans uygulamasıdır.

Jessica ile Dance Fitness, farklı bir dans uygulaması türüdür. Bu, markanın resmi uygulamasıdır ve dans deneyimini mobil cihazlara taşır. Gerçekleştirebileceğiniz çeşitli egzersiz rutinleri ve dans egzersizleri vardır.

Farklı egzersiz türleri için özel danslar vardır. Örneğin, kilo verme dansı tonlama dansından farklıdır. Bu, listedeki en pahalılardan biridir, bu yüzden kaydolmadan önce bu ücretsiz denemeyi kullanın.

Everdance eğitici bir dans uygulamasıdır. Twerk, hip-hop, k-pop ve diğerleri gibi modern dansların yanı sıra baleden oryantal dansa kadar her şey için dersler var. Tabii ki salsa dansı gibi geleneksel şeyler de bulabilirsiniz. Biraz topluluk platformu. Öğretmenler ve okullar kurslarını doğrudan uygulamaya yükleyebilir. Udemy veya Coursera gibi düşünün ama dans için.

Bu, oldukça pahalı bir aylık abonelikle geliyor, ancak alınması gereken birkaç ders var. Tek dezavantajı, bir abonelik istemeden önce uygulamanın nasıl olduğunu görmenize izin vermemeleridir.

Hip Hop Dans Egzersizi, size belirli bir şekilde nasıl dans edeceğinizi öğretir ve ardından yeni dans hareketlerinizle egzersiz yaparsınız. Ayrıca antrenman, ayak çalışması ve daha fazlası gibi şeylere yardımcı olur. Tek uyarı, yeni başlayanlar için zor olmasıdır. Aksi takdirde, ucuz ve etkilidir ve onunla biraz kilo verecek ve bazı dans hareketleri öğreneceksiniz.

 

Just Dance Now teknik olarak bir oyun ama size nasıl dans edeceğinizi öğreten bir oyun. Muhtemelen bildiğiniz veya daha önce duymuş olduğunuz gerçek pop şarkılarını kullanır. Ayrıca çalışmak için bir Chromecast kullanır. Oyunu TV'nize Chromecast'e gönderirsiniz ve telefonunuzu uzaktan kumanda olarak kullanırsınız. Oradan televizyonunuzda gördüğünüz dans hareketlerini yapıyorsunuz.

İstediğiniz sıklıkta dans etmenizi engelleyen jeton tabanlı bir enerji sistemine sahiptir ve jetonlarınız oldukça hızlı bir şekilde bitebilir. Aslında, oyunun en büyük sorunu budur. Bunun dışında oyun size dans etmeyi öğretiyor ve eğlenceli. Sadece biraz sabır gerektiriyor.

 

Pocket Salsa oldukça basit bir dans uygulamasıdır. Size salsa dansının temel öğelerini öğretmek için 100'den fazla dans dersi vardır. Alıştırma yapabilmeniz için bazı salsa müzik parçalarıyla birlikte Addicted2Salsa'nın her bölümünü içerir. Bu bağımsız bir pakettir, böylece tüm video ve müzik içeriğini uygulamanın taban fiyatı üzerinden alırsınız.

Orta veya ileri seviyedeki dansçılar için fazla bir şey sunmaması dışında pek bir artısı yok.

 

Steezy başka bir eğitici dans uygulamasıdır ve bu oldukça popülerdir. Hip-hop, k-pop, house ve daha fazlası gibi çeşitli türlerde 800'den fazla dans kursuna ev sahipliği yapıyor. Sınıflar ayrıca başlangıç seviyesinden uzmana kadar çeşitlilik gösterir, bu nedenle sizi dans etmeye ve gelişmeye devam etmek için bir ilerleme sistemi mevcuttur. Yukarıdaki YouTube videosunda da görebileceğiniz gibi dersler eğitici videolar olarak gösterilmektedir.

Bu, listedeki en pahalı aylık aboneliktir. Ancak, bu uygulama aynı zamanda listedeki en ciddi eğitim uygulaması gibi görünüyor, bu yüzden gerçekten buna değer olabilir. Uzun vadeli taahhütte bulunmadan önce denemenizi öneririz.

8. YouTube

YouTube, bütçesi kısıtlı dansçılar için mükemmel bir seçimdir. Binlerce eğitici video, öğretici ve dans fitness videosu bulabilirsiniz. Belirli bir dans hareketini öğrenmek için yararlıdır ve bazı içerik oluşturucular derslere girer ve gelir için YouTube reklam gelirine güvenir. Saf eğitim değeri açısından, buradaki en önemli şey, yeni danslar için eğitimlerin başka bir yere gitmeden çok önce YouTube'da yayında olmasıdır.

Açıkçası YouTube'u kullanmak ücretsizdir veya YouTube Music aboneliğiyle birlikte gelen YouTube Premium için aylık ödeme yapabilirsiniz. Müzik ve video hizmetinin kombinasyonu, özellikle sanat ortamı müzik gerektiren insanlar için güzel.

0
0
0
0
0
0
Yazıyı emoji ile değerlendir..

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

Spam kodu:

Kapatmak için ESC tuşuna basın