Ogznet.com
Android’de En iyi video Oynatıcı Uygulamalar Paylaş:
Mobile video vector created by fullvector - www.freepik.com

Android’de En iyi video Oynatıcı Uygulamalar

Bugün, Android telefonlar sadece bir telefondan daha fazlasıdır. Gelişmiş ekranlar ve son teknoloji ses sistemleri ile telefonlarda medya oynatmak hiç bu kadar iyi olmamıştı. Android’in varsayılan video oynatıcısından geçiş yapmayı planlıyorsanız, kontrol etmeniz gerektiğini düşündüğümüz en iyi 10 video oynatıcı burada.

Bu yazının içeriği: Kapat

Video oynatıcı, film izleme deneyiminizi büyük ölçüde geliştirebilir. Tüm video oynatıcılar eşit şekilde oluşturulmasa da, en azından jest kaydırma, altyazı işleme gibi özelliklerin bazılarını ve attığınız hemen hemen tüm formatları oynatma yeteneğini içermeleri gerektiğine inanıyoruz.

En iyi 10 video oynatıcı

Google Play'deki çoğu uygulama gibi, birçok video oynatıcı uygulaması da reklam içerir. Bazen bu müdahaleci reklamlar, istenmeyen kesintiler nedeniyle tüm video izleme deneyimini mahveder.

İyi haber şu ki, Android için reklam göstermeyen ve temel video oynatma özelliklerini ücretsiz olarak sunan birkaç video oynatıcı var. İşte Android için hem ücretsiz hem de reklamsız en iyi on video oynatıcı.

VLC, video oynatıcılar alanında eski bir isim ve zengin özellikleri sayesinde ilk sırada geliyor. Basit ve temel arayüzü ile medya oynatma ihtiyacınızı karşılar. Ancak en iyi özelliği video ve şarkıları doğrudan PC'den Android'e yayınlama yeteneğiydi.

VLC, yerel depolama alanınızda kayıtlı dosyaları oynatma yeteneğinin yanı sıra ses ve video dosyalarını yayınlamanıza olanak tanır. Uygulama, her türlü video ve ses formatını destekler.

Bir video oynatıcıda, çevrimiçi altyazı indirme, uyku zamanlayıcısı, ses ve video akışı özellikleri gibi temel özelliklerden bazılarını bulabilirsiniz. Ayrıca VLC, Picture-in-Picture (PIP) modunda oynatıcıya izin verir.

En önemlisi, Android için VLC Player'ın herhangi bir reklam içermemesidir.

Video Player All Format uygulaması InShot Video Editor'un yapımcılarından gelir. Uygulamayı video düzenleme işlerinizde kullandıysanız, karmaşa içermeyen benzer bir arayüz bekleyebilirsiniz.

Video Player All Format, hareketleri ve hemen hemen tüm yaygın video formatlarını destekler.

Karanlık modu deneyimlemek istediğinizde açabileceğiniz Gece Modu için bir geçiş vardır. Ayrıca bazı videolar için şifre koruması istiyorsanız, bu uygulama da bu seçenekte vardır.

KMPlayer, masaüstü bilgisayarlar ve akıllı telefonlar için bir başka ünlü video oynatıcıdır. Uygulama, harika bir video izleme deneyimi için mükemmel özellikler sunar.

KMPlayer videoları yüksek tanımlı olarak oynatabilir. Ayrıca, ruh halinize göre parlaklığı ayarlamanıza ve film gecenizin ortamını oluşturmanıza olanak tanır. Daha sonra izlemek için oynatma listeleri de oluşturabilirsiniz.

Uygulama ayrıca Chromecast'i, URL akışını, özel sunucu bağlantılarını, buluttan müzik çalmayı ve altyazıları da destekler.

KMPlayer, bazıları VIP temaları olan temalar da sunar. Torrent oynatma, video ve ses kırpma ve MP3 dönüştürücü gibi VIP özellikleri için ödeme yapmanız gerekir. Ancak, uygulamanın gerçek video oynatma özellikleri ücretsiz olarak kullanılabilir.

Nova Video Player, oynatma için telefonunuzun deposundaki uygun tüm videoları bulur. Uygulama ayrıca çevrimiçi videolar yayınlamanıza ve yabancı dillerdeki videolar için altyazıları indirip kullanmanıza olanak tanır.

Bu video oynatıcı, tüm önemli medya dosyası formatlarını destekler. Kitaplığınıza yeni eklenen videolara anında erişmenizi sağlar ve videoların kaldığınız yerden otomatik olarak alınmasını destekler.
Ücretsiz ve reklamsız olan Nova Video Player, çevrimiçi ve çevrimdışı videolar için kesintisiz bir video izleme deneyimi sunar.

Karanlık temaları kullanmayı ve geceleri film ve TV dizzileri izlemeyi seviyorsanız Night Video Player tam size göre.

Uygulamayı açar açmaz, telefonunuzun video klasörlerinin listesini göreceksiniz. Oynatmak istediğiniz medya dosyalarını kolayca seçebilir ve ayrıca açık akış seçeneğinden anında oynatmak için belirli bir video URL'si ekleyebilirsiniz.

Night Video Player, ses geliştirme, konuşma ses seviyesini artırma, yükseltme ve normalleştirme gibi sesle ilgili çeşitli özelliklere de sahiptir.

Uygulama, modern bir video oynatıcıdan beklediğiniz her şeyi yapabilir. En iyi yanı, ücretsiz olmasıdır.

Just Video Player oldukça basittir ve karmaşık özellikler sunmaz. Herhangi bir formatta bir video oynatmanıza ve isterseniz altyazı eklemenize olanak tanır.

Dosyalarınızı oynatırken oynatma hızını kontrol edebilir ve video ekranınızın parlaklığını ve boyutunu değiştirebilirsiniz. Ayrıca, uygulama video akışını da destekler.

Just Video Player'ı ücretsiz olarak indirebilir ve kullanabilirsiniz. Uygulama, kurulumdan sonra herhangi bir izin istemez.

KMPlayer'ın daha hafif ve daha hızlı bir sürümü olan KMP Video Player, birçok kullanışlı özellik sunar. Ve tamamen ücretsizdir.

Bu uygulamanın kullanışlı bir özelliği, bir videoyu daha sonra oynatmak üzere yer imlerine ekleme yeteneğidir. Ve bir medya dosyasını oynatırken, uygulama ekrana yakınlaştırmanıza ve oynatma hızını değiştirmenize izin verir.

KMP Video Player, Chromecast'i ve video akışını destekler ve uygulama içinden kolaylıkla bir videoya altyazı eklemenize olanak tanır. Ayrıca, KMP'yi temalar ve ana ekran kısayollarıyla kişiselleştirebilirsiniz.

CM Player basit bir arayüze sahiptir ve standart video oynatıcı özelliklerinin çoğunu sunar.

Bu listedeki diğer uygulamalarda olduğu gibi, video oynatırken parlaklığı ve ses seviyesini hareketlerle ayarlayabilirsiniz. Ayrıca oynatma hızını değiştirmenizi sağlar.

Bunun dışında uygulama, video ekranını yeniden boyutlandırma, çoklu altyazı desteği ve özelleştirme için temalar gibi çeşitli diğer özelliklere sahiptir. Ayrıca videoları Wi-Fi üzerinden başkalarıyla paylaşmanıza da olanak tanır.

Sun Player ile videoları çeşitli formatlarda oynatabilir veya aktarabilirsiniz. Uygulama hem video hem de ses dosyalarını destekler ve çalma listeleri oluşturmanıza olanak tanır.

Sun Player'ın arka planda bir videoyu sadece dinlemek isterseniz, oynatabileceğiniz bir arka plan modu vardır. Uygulama ayrıca bir videoyu "İzlendi" olarak ayarlamak için bir video işaretleyici seçeneği sunar.

Sıradan video oynatıcı özellikleri dışında, Next Video Player, en son izlediğiniz dosyaya hızlı bir şekilde erişmenizi sağlar. Ayrıca, telefonunuzdaki en son medyayı ana sayfasında görüntüler.

Uygulamanın negatif parlaklık özelliği, ekranın biraz karartılmasına olanak tanır ve varsayılan olarak geceleri etkinleştirilir. Ayrıca, bir parmak hareketiyle ses seviyesini ayarlayabilir veya videoları aşamalı olarak geri veya ileri sarmak için çift dokunma hareketi kullanabilirsiniz.

Yorumlar

  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz