Android için En İyi Diyet ve Beslenme Uygulamaları

Android için En İyi Diyet ve Beslenme Uygulamaları

Android için En İyi Diyet ve Beslenme Uygulamaları

Image from rawpixel.com / Helena

Sağlıklı kalmaktaki en zor görevlerden biri iyi bir diyet sürdürmektir. Egzersiz de kesinlikle önemlidir. Ancak, ölçülü yemiyorsanız, bunların hepsi faydasız olacaktır. Dışarıda sizin için harika ancak sakıncalı birçok yemek var. Bu makalede, en iyi Android diyet uygulamalarını ve Android beslenme uygulamalarını bulacaksınız, böylece daha sağlıklı beslenmenize yardımcı olacak bir uygulama edinebilirsiniz.

FatSecret Kalori Sayacı

Fiyat: Ücretsiz · Uygulama içi satın alma içeriyor

FatSecret Kalori Sayacı

FatSecret Kalori Sayacı, yemeklerin beslenme bilgilerini bulacağınız, öğün, egzersiz ve kilonuzu takip etmek için gerekli temel bir uygulamadır. FatSecret ücretsizdir. Bu bir diyet günlüğü içerir, böylece yediğiniz yiyeceklerin ve yaktığınız kalorilerin kaydını tutabilirsiniz. Ayrıca bir barkod tarayıcı, ağırlık izleyici, diyet takvimi ve yiyeceklerin besin değerini görmek için yiyecek ve restoranlar bulmak için bir kılavuz bulunmaktadır. Ayrıca bir widget ile birlikte geliyor. Ayrıca Facebook ve Google giriş yetenekleriyle birlikte kullanmak tamamen ücretsizdir.

Lose It! - Calorie Counter

Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Lose It! dünyanın en eğlenceli ve etkili bir kilo verme uygulaması! Bir gıda veritabanı, gereksinimlerinize göre diyet planları, barkod tarayıcı ile birlikte gelir ve premium sürümü satın alırsanız daha fazlası vardır. İlave istatistikleri analiz etmek için uygulamaya Fitbit ve Jawbone donanımı gibi şeyleri bağlamanıza olanak sağlayan ortalamanın üzerinde donanım desteği var, ayrıca uygulama daha fazla veri için MyFitnessPal, RunKeeper ve hatta Google Fit'e bağlanabilir. Bu, daha basit, hepsi bir arada fitness ve sağlık uygulaması.

Diyet Yapmadan Kilo Vermek

Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Diyet Yapmadan Kilo Vermek

Lose weight without dieting uygulaması işleri basit ve düzenli tutan hızlı büyüyen bir beslenme ve diyet uygulaması. Ekleyebileceğiniz, kuşkusuz zor olan bir gıda veritabanı var, ancak uygulamanın geri kalanı iyi çalışıyor gibi görünüyor. Zaten olumlu bir deneyime yardımcı olmak için kalori ve fitness izleyicilerine, kilo verme planlarına, kilo izleyicilere ve diğer ölçümlere sahipsiniz. Bu uygulamanın benzersiz kısmı, uygulamayı tutarlı bir şekilde kullanmanızdan dolayı ödüller kazanmanızdır. Yeterince kazanırsanız, ödemesiz uygulamanın reklamsız sürümünü alabilirsiniz. Bu oldukça iyi bir motivasyon.

Lifesum - Diet Plan, Macro Calculator & Food Diary

Fiyat: Ücretsiz · Uygulama içi satın alma içeriyor

Lifesum - Diet Plan, Macro Calculator & Food Diary

Lifesum oldukça popülerdir. Uygulama yemek planları, barkod tarama ile kalori sayma, ilerleme takibi, makro izleme, yemek tarifleri, sağlıklı yaşam ipuçları ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok özelliğe sahiptir. Keto, 5:2, düşük karbonhidrat ve diğerleri gibi desteklenen birkaç diyet de vardır. Uygulama, Google Fit ve S Health ile bütünleşir ve Materyal Tasarımı oldukça güzeldir. Abonelik fiyatları normalden biraz daha yüksek. Ancak, ücretsiz sürüm kullanılabilir.

İlginizi
çekebilir
Android için En İyi 15 Fitness Uygulaması

Diyet Koçum - Motivasyon ve Takip Uygulaması

Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor

Diyet koçum en popüler diyet ve beslenme uygulamalarından biridir. Ne yemek istediğinizi değiştirmek yerine, daha fazla yeme dürtüsüne odaklanır. Uygulama hedef belirleme, ilerleme takibi, hatırlatıcılar, motivasyonel teklifler ve ipuçları ve daha birçok özellik sunulmaktadır. Hatta sağlıklı atıştırmalıklar yemek, su içmek ve diğer önemli şeyleri hatırlatır. Pro sürümü daha da fazla özellik ile birlikte geliyor. Tek bir satın alma veya bir abonelik için bir seçenek var. Abonelik daha fazla özelliğe sahip, ancak tek fiyat sürümü kesinlikle hala oldukça iyi. Seçim senin. Bu da çoğunlukla kadınlar içindir.

MyFitnessPal

Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

MyFitnessPal

MyFitnessPal diyet ve beslenme uygulamaları için tüm uygulama listelerinde yer almaktadır ve bunun nedeni çok popüler olmasıdır. Şu anda, Play Store'da şaşırtıcı bir şekilde on milyondan fazla indirme ve 4.6'lık bir puan derecesine sahiptir. Beş milyondan fazla gıda içeren bir veritabanı, web sitesi hizmeti ile tam senkronizasyonu içeren tüm özelliklerle birlikte gelir, böylece kalorileri çapraz platformda görebilirsiniz. Hem kardiyo hem de kuvvet antrenmanını kapsayan 350 egzersiz ile oldukça iyi bir spor özelliği var. Hem zindelik hem de beslenme için bulabileceğiniz en iyi hepsi bir arada çözümdür.

Calorie Counter - MyNetDiary, Food Diary Tracker

Fiyat: Ücretsiz · Uygulama içi satın alma içeriyor

MyNetDiary, en iyi beslenme ve diyet uygulamalarından biridir. Aynı zamanda bazı iyi özelliklere sahiptir. Veri tabanından en az 600.000 gıda (muhtemelen daha fazla) kullanarak yediklerinizi takip etmek gibi standart görevleri yapar. Ayrıca, temel bir fitnes izleyici, Fitbit, Jawbone UP, Garmin ve daha fazlası gibi çeşitli cihazları destekler. Bu uygulamayı kullanarak, kan şekeri, kalp atış hızı, A1C, kolesterol ve daha fazlası gibi şeyleri takip edebilirsiniz. MyNetDiary, bu uygulama ile çok olumlu bir deneyim sunuyor ve web siteleri üzerinden platformlar arası destek var.

MyPlate Calorie Tracker

Fiyat: Ücretsiz · Uygulama içi satın alma içeriyor

MyPlate Calorie Tracker, yeni diyet ve beslenme uygulamalarından biridir. Kalori sayımı, yiyecek kaydı ve daha fazlası gibi temel özellikleri kapsar. Egzersizler planlayabileceğiniz, Google Fit verilerini entegre edebileceğiniz ve su alımınızı takip edebileceğiniz bir fitness bölümü de var. Ayrıca, Android Wear desteği, bilgisayarlarla çapraz platform desteği ve bir barkod tarayıcı özelliği vardır. Özelliklerden bazıları bir abonelik gerektirir, ancak yine de uygulamayı denemeye değer.

SparkPeople Kalori Sayacı ve Diyet Takipçisi

Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

SparkPeople Kalori Sayacı uygulaması, en popüler diyet ve beslenme uygulamalarından biridir. Üç buçuk milyondan fazla gıda maddesi içeren bir veritabanını tutarak diyetinizi takip etmenize yardımcı olur ve her zaman yenileri eklenir. Ayrıca dahili bir barkod tarayıcı ile birlikte gelir, böylece marketteki yiyecekleri tarayabilir ve eğer istersen çevrimiçi beslenme bilgilerini görebilirsin. Bu uygulama aynı zamanda temel bir spor izleyici, ek kalori sayma özellikleri, size yardımcı olacak bilgilendirme makaleleri ve platformlar arası destek içerir; böylece istatistiklerinizi bir akıllı telefon veya bilgisayarda görüntüleyebilirsiniz. Pro sürümü daha fazla özellik ile birlikte geliyor.

İlginizi
çekebilir
En İyi Egzersiz ve Spor Uygulamaları

Ogznet.com