Photo by abillion on Unsplash

Android için En İyi Diyet ve Beslenme Uygulamaları

Sağlıklı kalmak için en zor görevlerden biri iyi bir diyet sürdürmektir. Egzersiz de kesinlikle önemlidir. Ancak, ölçülü yemiyorsanız, bunların hepsi faydasız olacaktır. Dışarıda sizin için harika ancak sakıncalı birçok yemek var. Bu makalede, en iyi Android diyet uygulamalarını ve Android beslenme uygulamalarını bulacaksınız, böylece daha sağlıklı beslenmenize yardımcı olacak bir uygulama edinebilirsiniz.

Kalori Sayacı yemekler için beslenme bilgilerini bulmak, öğün, egzersiz ve kilonuzu takip etmek için gerekli bir uygulamadır. FatSecret Kalori Sayacı, benzer diğer uygulamaların çoğundan daha basittir. Bir diyet günlüğü içerir, böylece yediğiniz yiyeceklerin ve yaktığınız kalorilerin kaydını tutabilirsiniz.

 

Ayrıca bir barkod tarayıcı, bir kilo izleyici, bir diyet takvimi ve yiyeceklerin besin değerini görmek için restoranları bulmak için bir referans kılavuzu ile birlikte gelir. Ayrıca tarif fikirlerine ihtiyacınız varsa bir widget ile birlikte gelir. İsterseniz daha fazla özellik içeren isteğe bağlı bir abonelik vardır ancak kullanmak tamamen ücretsizdir. Uygulama ayrıca hem Facebook hem de Google oturum açma yetenekleriyle birlikte gelir.

Lose It! dünyanın en eğlenceli ve etkili bir kilo verme uygulamasıdır.

 

Bir gıda veritabanı, gereksinimlerinize göre diyet planları, barkod tarayıcı ile birlikte gelir ve premium sürümü satın alırsanız daha fazlası vardır. İlave istatistikleri analiz etmek için uygulamaya Fitbit ve Jawbone donanımı gibi şeyleri bağlamanıza olanak sağlayan ortalamanın üzerinde donanım desteği var, ayrıca uygulama daha fazla veri için MyFitnessPal, RunKeeper ve hatta Google Fit'e bağlanabilir. Bu, daha basit, hepsi bir arada fitness ve sağlık uygulamasıdır.

"Diyet Yapmadan Kilo Ver" uygulaması, size kilo vermenin eğlenceli ve rahat bir yolunu sunan, kullanımı kolay bir kalori sayacıdır! Tüm öğünlerinizi uygulamaya kaydetmeniz yeterlidir ve uygulama size yemeğin sağlıklı olup olmadığını söyleyecektir. Ayrıca kalorileri, proteinleri, yağları ve karbonhidratları da hesaplayacaktır. Herhangi bir yemeği kaydetmeyi unutursanız, uygulama size hatırlatacaktır.

Lose weight without dieting uygulaması, işleri basit ve düzenli tutan bir beslenme ve diyet uygulamasıdır. Ekleyebileceğiniz ve kuşkusuz zor olan bir gıda veritabanı var, ancak uygulamanın geri kalanı iyi çalışıyor gibi görünüyor. Uygulama, kalori ve fitness izleyicilerine, kilo verme planlarına, kilo takibi ve diğer ölçümlere sahiptir. Bu uygulamanın benzersiz kısmı, uygulamayı devamlı bir şekilde kullanmanızdan dolayı ödüller kazanmanızdır. Yeterince kazanırsanız, uygulamanın reklamsız sürümünü alabilirsiniz. Bu oldukça iyi bir motivasyon.

4. Lifesum

Yemek planları, yemek günlüğü, makro hesaplayıcı, beslenme takipçisi, kalori sayacı ve sağlıklı yemek tarifleri, hepsi bir uygulamada. Lifesum ile sağlıklı beslenin!

Lifesum oldukça popülerdir. Uygulama yemek planları, barkod tarama ile kalori sayma, ilerleme takibi, yemek tarifleri, sağlıklı yaşam ipuçları ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok özelliğe sahiptir. Keto, 5:2, düşük karbonhidrat ve diğerleri gibi desteklenen birkaç diyet de vardır. Uygulama, Google Fit ve S Health ile bütünleşir ve arayüzü oldukça güzeldir. Abonelik fiyatları normalden biraz daha pahalı. Ancak, ücretsiz sürüm kullanılabilir.

Diyet koçum, en popüler diyet ve beslenme uygulamalarından biridir. Ne yemek istediğinizi değiştirmek yerine, daha fazla yeme dürtüsüne odaklanır. Uygulama hedef belirleme, ilerleme takibi, hatırlatıcılar, motivasyonel teklifler ve ipuçları ve daha birçok özellik sunulmaktadır.

Hatta sağlıklı atıştırmalıklar yemek, su içmek ve diğer önemli şeyleri hatırlatır. Pro sürümü daha da fazla özellik ile birlikte geliyor. Tek bir satın alma veya bir abonelik için bir seçenek var. Abonelik daha fazla özelliğe sahip, ancak tek fiyat sürümü kesinlikle hala oldukça iyi. Seçim senin. Bu da çoğunlukla kadınlar içindir.

MyFitnessPal, diyet ve beslenme uygulamaları için tüm uygulama listelerinde yer almaktadır ve bunun nedeni çok popüler olmasıdır.

Şu anda, Play Store'da şaşırtıcı bir şekilde 50 milyondan fazla indirme ve 4.4'lük bir puan derecesine sahiptir. Beş milyondan fazla gıda içeren bir veritabanı, web sitesi ile tam senkronizasyonu içeren tüm özelliklerle birlikte gelir, böylece kalorileri tüm platformlarda görebilirsiniz. Hem kardiyo hem de kuvvet antrenmanını kapsayan 350 egzersiz ile oldukça iyi bir spor özelliği de var. Hem zindelik hem de beslenme için bulabileceğiniz en iyi hepsi bir arada çözümdür.

MyNetDiary, en iyi beslenme ve diyet uygulamalarından biridir.

Aynı zamanda bazı iyi özelliklere sahiptir. Veri tabanından en az 600.000 gıda (muhtemelen daha fazla) kullanarak yediklerinizi takip etmek gibi standart görevleri yapar. Ayrıca, temel bir fitnes izleyici, Fitbit, Jawbone UP, Garmin ve daha fazlası gibi çeşitli cihazları destekler. Bu uygulamayı kullanarak, kan şekeri, kalp atış hızı, A1C, kolesterol ve daha fazlası gibi şeyleri takip edebilirsiniz. MyNetDiary, bu uygulama ile çok olumlu bir deneyim sunuyor ve web siteleri üzerinden platformlar arası destek var.

MyPlate Calorie Tracker, yeni diyet ve beslenme uygulamalarından biridir. Kalori sayımı, yiyecek kaydı ve daha fazlası gibi temel özellikleri kapsar. Egzersizler planlayabileceğiniz, Google Fit verilerini entegre edebileceğiniz ve su alımınızı takip edebileceğiniz bir fitness bölümü de var. Ayrıca, Android Wear desteği, bilgisayarlarla çapraz platform desteği ve bir barkod tarayıcı özelliği vardır. Özelliklerden bazıları bir abonelik gerektirir, ancak yine de uygulamayı denemeye değer.

SparkPeople Kalori Sayacı uygulaması, en popüler diyet ve beslenme uygulamalarından biridir. Üç buçuk milyondan fazla gıda içeren bir veritabanını tutarak diyetinizi takip etmenize yardımcı olur ve her zaman yenileri eklenir. Ayrıca dahili bir barkod tarayıcı ile birlikte gelir, böylece marketteki yiyecekleri tarayabilir ve eğer istersen çevrimiçi beslenme bilgilerini görebilirsin. Bu uygulama aynı zamanda temel bir spor izleyici, ek kalori sayma özellikleri, size yardımcı olacak bilgilendirme makaleleri ve platformlar arası destek içerir; böylece istatistiklerinizi bir akıllı telefon veya bilgisayarda görüntüleyebilirsiniz. Pro sürümü daha fazla özellik ile birlikte geliyor.

10. Diety

Bu uygulamanın temel amacı sağlıklı beslenmek ve formda kalmaktır. Bu uygulama, günlük kalori alımı hedefi, diyet planı ve adım hedefi gibi sağlık hedeflerine odaklanır.

Düşük yağlı diyet, yüksek kalorili veya düşük kalorili, düşük karbonhidrat veya yüksek protein? Bu uygulama, ihtiyacınıza göre uygun bir diyet bulmanıza yardımcı olur.

Bir fitness takipçisine mi ihtiyacınız var (adımlar ve egzersiz takipçisi)?. Adımları takip etmek ve günlük olarak egzersiz yapmak istiyorsanız, o zaman bu uygulama size yardımcı olabilir.

Bu uygulama temel olarak Sağlıklı Diyet, Diyet planı, yemek takibi, aralıklı oruç, yemek günlüğü, kalori takibi ve sağlıklı yemek tarifleri, keto diyeti, adım sayar, antrenman yöneticisi ve antrenman takibi gibi ana özellikleri içerir.

0
0
0
0
0
0
Yazıyı emoji ile değerlendir..

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

Spam kodu:

Kapatmak için ESC tuşuna basın