Ogznet.com
Mobil için En İyi Ücretsiz Solitaire Oyunları Paylaş:
Mockup psd created by yeven_popov - www.freepik.com

Mobil için En İyi Ücretsiz Solitaire Oyunları

Klasik Solitaire oyunu, zaman geçirmek için harika bir oyundur. Öyleyse neden dinlenmek için birkaç dakikanız varsa, akıllı telefonunuzda Solitaire oynamayasınız. Bu makalede, telefonunuz için en iyi ücretsiz Solitaire oyunlarını listeledik.

Klasik kart oyunları denilince, muhtemelen ilk akla gelen Solitaire oyunu olur. Hatırlayın klasik Solitaire, Windows'da 25 yıldır oynadığınız bir oyundur ve bilgisayar başında vakit geçirmek için iş ya da okulda hep oynardınız.

Solitaire'in orijinal Klondike versiyonundan beri birçok varyasyon çıktı. Bu kart oyunu, zaman geçirmek için modern ve modern zamanlarda da yerini aldı.

1. Microsoft Solitaire Collection

Diğer ücretsiz Solitaire oyunlarına girmeden önce, herşeyi başlatan oyun bizde de en ön sırada başlıyor. Solitaire oyununu cep telefonunda oynamak için Microsoft'an klasik Solitaire oyunu.

 

Microsoft Solitaire Collection ile beş farklı Solitaire oyunu elde edersiniz: Klondike, Spider, Freecell, Tripeaks ve Pyramid.

Klondike'de, kartları bir ya da üçlü beraberlikle masadan temizliyorsunuz. Gerçek bir meydan okuma istiyorsanız, aynı zamanda Geleneksel veya Vegas stili puanlama özellikleri vardır.

Spider, sekiz sütun karttan oluşuyor ve amaç, mümkün olduğu kadar az hamle yapmaktır. Freecell, kartları değiştirmek ve temizlemek için dört ekstra hücre kullanacağınız bir strateji gerektirir.

Tripeaks, kartlarınızı sıralı olarak seçmeyi, tarak kazanmayı ve anlaşmadan çıkabilmeniz için olabildiğince çok sayıda panoyu temizlemeyi içerir. Pyramdid ile Karttan çıkarmak için iki kartı 13 ile birleştirin.

Microsoft Solitaire Collection ayrıca oyunculara her gün yeni zorluklar, ödüller ve Xbox Live entegrasyonu sunuyor. Ayrıca, oyun eski zafer animasyonunun yanı sıra yenilerini de içeriyor.

2. Flipflop Solitaire

Klasik ama aynı zamanda yeni ve sınırsız bir şey ister misiniz? Flipflop Solitaire buna cevaptır ve veri kullanmadan internetsiz oynayabilirsiniz.

 

Solitaire'nin bu trend belirleme sürümünde, kartları artan veya azalan dizilerde, hatta her iki şekilde de tek bir yığın halinde toplayabilirsiniz. Bu, daha düşük bir kartın üstüne, daha yüksek bir kart koyabileceğiniz anlamına gelir. Sadece tek bir takımın yığınlarını taşıyabilirsiniz.

Flipflop Solitaire'ın ücretsiz indirilmesi, size bir turda yer alan takımların sayısı olan dört farklı oyun modu sunar. Eğer Flipflop Solitaire'ı severseniz, oyunun tamamını uygulama içi satın alma üzerinden alabilirsiniz. Ayrıca seçim için bir kaç farklı kart tasarımı ve arka plan vardır.

3. Pair Solitaire

Pair Solitaire, daha önce oynadığınız hiçbir şeye benzemeyen Solitaire oyunudur.

Bu oyunda, 52 karttan oluşan dolu bir destede tek bir sütun var. Hedef, diğer Solitaire oyunlarıyla aynıdır: tahtayı temizleyin. Ancak, bunu yapmanın tek yolu, kartların “çiftlerini”, takım veya değer olarak ve çiftlerin aralarında bir kart bulundurmaktır.

Tek bir kartı kaldırarak yeni eşleşmeler yaratılarak pek çok yeni olasılık ve fırsat elde edilir.

Son puanınız, kaç kartın kaldırıldığına ve söz konusu kartların değerine bağlıdır. Buna göre nihai sonuca karar veren bir çarpan verilir.

Pair Solitaire'da bir ana oyun modu vardır, ancak tam oyun kilidini açmak için uygulama içi satın alırsanız, bir Günlük Mücadele de vardır. Bu, her gün yeni bir oyun sunuyor ve tüm oyuncular en iyi skoru kimin alabileceğini görmek için yarışıyor. Uygulama içi satın alma da daha fazla kart tasarımının kilidini açar.

4. Sage Solitaire

Poker ile birleştiğinde Solitaire'in nasıl görüneceğini hiç merak ettiniz mi? Büyük casino oyunlarını oynarken bu mümkün mü? Cevap Sage Solitaire.

Sage Solitaire kartların destesini 3 × 3 ızgarada sunar ve yığınlar azalan düzende küçülür. Kartları temizlemek için, Poker'de yaptığınız gibi ellerinizi yapmanız gerekir. Tek yakalama, elin en az iki sıradan kart içermesi gerektiğidir.

El oluşturarak daha çok kazanmanıza rağmen iki kart atma fırsatı vardır. Takılı kaldığınızda sınırsız ücretsiz ipucu da vardır. Daha fazla hareket yoksa, oyun sona erer ve puanınız belirlenir. Sage Solitaire, bir elin ne olduğunu unuttuğunuzda her zaman bir El Listesine sahiptir. Vegas Modu, Tek Güverte'de belirli sayıda temizleme ile kilitlenir. Daha fazla kart tasarımı, tema ve reklamsız bir deneyim ile birlikte, uygulama içi satın alma yoluyla Double Deck ve Fifteens modlarının kilidini açarsınız.

5. Churchill Solitaire

Normal Solitaire artık sizin için yeterince zor değil mi? O zaman Churchill Solitaire'i deneyin. Bu Sir Winston tarafından tasarlanan Solitaire'ın bir versiyonu.

 

Churchill Solitaire'deki meydan okuma, her turda “Devil’s Six” adında ekstra bir kart dizisi ile birlikte toplam iki desteli kullanmasıdır. Amaç aynı kalır: tahta temizlemek, ancak iki kart desteğiniz olduğunda, işler zorlaşır.

Churchill Solitaire, deneme anlaşmaları, rastgele anlaşmalar için üç zorluk seviyesine sahiptir. Ancak, yalnızca deneme oyunları ücretsiz olarak kullanılabilir, diğerlerinin ise uygulama içi satın alma işlemleriyle kilidi açılır.

6. Tri-Peaks Solitaire Story

Daha şaşırtıcı bir şey istiyorsanız, Tri-Peaks Solitaire Story iyi bir seçenektir. Bu oyun Golf ve Piramit Solitaire birleşimidir. Buradaki amaç tüm kartları zirvelere taşımak ve tahta temizlemek. Bunu, ana karttan daha yüksek veya daha düşük bir sıra olan kartları seçerek yaparsınız. Başka bir hareket yoksa, başka bir kart almak için güverteye dokunmanız yeterlidir.

Tri beri Peaks Solitaire Story daha çok bir bulmaca oyunudur, Joker kartı gibi takılıp kaldığınızda kullanabileceğiniz power-up'lar vardır. Her aşamada kazanılacak yıldızlar, ödüller ve toplanacak paralar ve birçok sizi bekleyen zorluk var.

Yorumlar

  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz