En İyi Ücretsiz Yaş Hesaplama Siteleri

İşte en iyi ücretsiz çevrimiçi yaş hesaplama sitelerinin bir listesi. Kafanız karıştıysa ve birinin yaşını doğum gününe göre tahmin edemiyorsanız, bir yaş hesaplayıcısı bunu birkaç saniye içinde hesaplamanıza yardımcı olabilir.

Yaş hesaplama siteleri, kesin yaşınızı belirlemenize yardımcı olabilir. Bir yaş hesaplayıcı ile sadece doğum tarihini girebilir ve yaşı bulabilirsiniz.

Tüm bu yaş hesaplama sitelerinin kullanımı tamamen ücretsizdir; kaydolmak veya başka bir şey yapmak zorunda kalmazsınız. Sadece telefonunuzda veya bilgisayarınızda web sitesini açıp yaşınızı hesaplayabilirsiniz. Tüm bu web siteleri size tam yaşı yıl, ay ve gün olarak söyler. Bazı web siteleri fazladan size yaşı yıl, yalnızca ay, yalnızca hafta, yalnızca gün, yalnızca dakika ve yalnızca saniye cinsinden söyler.

Calculator Online, yaş hesaplama için ücretsiz bir web sitesidir. Bu site, belirli bir zaman aralığı arasındaki yaşı bulmanıza yardımcı olabilir. Doğum tarihini ve yaşını öğrenmek istediğiniz tarihi girebilirsiniz. Tam yaş için doğum saatini ve dakikasını da girebilirsiniz. Sonuçlarda size yaş, yıl, ay ve gün olarak yaşı gösterir. Ayrıca yaşı yıl, ay, hafta, gün, saat, dakika ve saniye olarak gösterir. Yaşın yanında, bir sonraki doğum gününün ne zaman geleceğini gösterir. Tüm bunlarla birlikte, bu hesaplayıcı size doğum gününüz hakkında bazı astrolojik şeyler de söyler.

Bu sitenin ayrıca kullanabilceğiniz bir Android uygulaması da vardır.

MarkCalculate, tam yaşı belirleyebileceğiniz ücretsiz bir online yaş hesaplama sitesidir. Bu yaş hesaplama aracının iki tarih girişi vardır; biri doğum günü için diğeri yaşı hesaplamak istediğiniz gün içindir. Tarih girebilir veya takvimden seçebilirsiniz. Bunu yaptığınızda, bu hesap makinesi size aylar, haftalar ve günler dahil olmak üzere tam yaşı gösterir. Tam yaşın hemen altında, ay sayısı, hafta sayısı, gün sayısı, dakika sayısı ve saniye sayısı cinsinden toplam yaşı da gösterir. Ardından, bir sonraki doğum gününüze ne kadar zaman kaldığını gösterir. Son olarak, hayatınızda şimdiye kadar kaç kez nefes aldığınız, kalbinizin kaç kez çarptığı ve kaç kez güldüğünüz gibi bazı ilginç gerçekleri gösterir.

Calculator.net, çok çeşitli çevrimiçi hesap makineleri sunan ücretsiz bir web sitesidir. Yaş hesaplayıcı ile bir kişinin veya bir eşyanın yaşını kolayca bulabilirsiniz. İki tarih arasındaki yaşı belirler. Doğum tarihini ve yaşı hesaplamak istediğiniz tarihi seçebilirsiniz. Buna dayanarak, bu hesap makinesi yaşı yıl, ay, hafta, gün, saat, dakika ve saniye cinsinden görüntüler.

Calculator Stuff, çevrimiçi yaş hesaplayıcıya sahip başka bir ücretsiz web sitesidir. Bu, doğum tarihini girebileceğiniz ve ardından yaşı hesaplamak istediğiniz tarihi seçebileceğiniz basit bir hesap makinesidir. Bunu yaptığınızda, tam yaşı yıl, ay, hafta ve gün olarak gösterir. Ayrıca toplam yaşı yalnızca ay, hafta ve gün olarak gösterir.

Calculator Soup, çok çeşitli çevrimiçi hesap makineleri sunan başka bir ücretsiz web sitesidir. Bir kişinin, yerin veya başka herhangi bir şeyin yaşını hesaplayabilen basit bir çevrimiçi yaş hesaplayıcıya sahiptir. Bu yaş hesaplayıcı, herhangi bir tarihteki bir doğum tarihi için yaş, yıl, ay ve gün olarak hesaplar. İstediğiniz bir tarih biçimini seçebilir ve ardından yaşı belirlemek için aralığı girebilirsiniz. Yaşı yıl olarak gösterir ve ardından yaşın yıl, ay ve gün olarak tam bir dökümünü verir.

Hesaplama.net, online bir yaş hesaplama aracı sunan bir Türk sitesidir. Bu hesap makinesinin yaşı hesaplamak için iki yolu vardır. Yaşı geçerli tarihe göre hesaplayabilirsiniz. Bu durumda hesap makinesine doğum tarihini girmeniz yeterlidir. İkinci yöntem ise belirli bir tarihteki yaşı hesaplamanıza izin verir. Bu yöntemde doğum tarihi girilmelidir. Bununla birlikte, tarihi hesaplamak istediğiniz tarihi seçmelisiniz. Buna dayanarak, size tarihi yıl, ay ve gün olarak söyler.

0
0
0
0
0
0
Yazıyı emoji ile değerlendir..

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

Spam kodu:

Kapatmak için ESC tuşuna basın