Yapım Aşamasında HTML Ücretsiz Web Site Şablonları

Sitenizi yayınlamadan önce, yeni alan adı için ücretsiz geri sayım zamanlayıcısı ile sayfa yapım aşamasında HTML5 template ya da çok yakında açılacak web sitesi şablonları için ücretsiz html css template gereklidir. Bu yazıda 50’den fazla yapım aşamasında html5 template bulacaksınız.

Ziyaretçilerinizi ve okuyucularınızı kaybetmek istemiyorsanız, Yakında Gelecek sayfanızda veya yapım aşamasında sayfanızda, web siteniz tamamlandığında ziyaretçilerin tekrar gelmelerine olanak tanıyan herhangi bir seçenek olmalıdır. E-posta aboneliği, Facebook ve Twitter gibi ziyaretçi aboneliği için seçenekler vardır.

Bu yazıda ücretsiz indirilebilecek pek çok sitemiz yapım aşamasındadır HTML şablonu var. Bazı şablonlar, HTML5 ve jQuery-JavaScript kodlamasını kullanarak profesyonel tasarım ile haber bülteni veya geri sayım tarihi için grafik biçiminde olabilir. Bu öğelerin kullanılıp kullanılmayacağı tasarımcıya bağlıdır ve tüm bu unsurları eklemeniz gerekmez, ancak en az bir bülten kayıt formuna sahip olmanızı tavsiye ederim.

1. Bootstrap 4 Coming Soon

Bootstrap 4 Coming Soon teması, yapım aşamasındaki bir projenin açılış sayfanız olarak görünmesi için mükemmel bir seçenektir. Bir bülten kayıt formu ile bir video arka plan görüntüsü var!

2. Khronos

Khronos, zarif ve temiz tasarımı, tüm yaratıcı insanlar, işletmeler, ajanslar veya kendi sitelerini oluşturan ve yaratıcı bir şekilde gelecekte açılacak bir sayfayı göstermek isteyen herkes için mükemmel hale getirir. Khronos üç stil halinde mevcuttur: statik, slayt gösterisi ve parçacık arka planı.

3. Advent Coming Soon HTML5 Theme

Advent Coming Soon HTML5 Theme, temiz, modern ve iyi tasarlanmış bir HTML5 şablonudur. Bu, ziyaretçilerinizi sitenin resmi lansmanı hakkında bilgilendirmek için ideal bir şablondur. Şablonda bir geri sayım, bir google map bölümü, web sitenize bilgi ekleyebileceğiniz bir bölüm ve hazır bir ajax mailchimp abonelik formu bulunur.

4. Ücretsiz HTML5 Bootstrap Pek Yakında Geliyor Şablonu

Yakında açılacak teması için ücretsiz bir HTML5 Bootstrap şablon sayfası. Bu şablon, lansmandan önce sitenizin temel gelişimidir. Siteniz için kesin bir lansman tarihi belirleyebileceğiniz bir geri sayım sayacı vardır.

5. Season One Page Coming Soon Template

Season, ücretsiz ve duyarlı bir bootstrap şablondur. Bu Bootstrap 3, HTML5, CSS3, jQuery ile yapılmıştır. Şık bir tasarıma sahip mükemmel bir bootstrap şablonu. Üst kısımda ince efektler ve telifsiz görüntüler ile tam genişlikte bir kaydırıcıya sahiptir.

6. Maundy Ücretsiz Yakında Gelecek Tema

Bu şablon bir geri sayım sayacı ve ekip üyeleri, işletmeniz, grubunuz ve daha fazlası hakkında bilgi ekleyebileceğiniz bir bölüm içerir. Yakında açılacak ücretsiz açılış paketini özelleştirmek kolaydır.

7. 3D Paralaks Yakında Gelecek Şablonu

HTML5 ve CSS3 ile bir web sitesi şablonu yakında gelecek 3D Paralaks bootstrap şablonu. Eşsiz ve yaratıcı tasarım, Parallax 3D efekti ile yakında gelecek mevcut herhangi bir ücretsiz şablonu bulamayacaksınız! Bu gerçekten çok yakında bir premium şablon ve biz bunu ücretsiz olarak sunuyoruz!

8. Zoon - Ücretsiz duyarlı yakında gelecek şablonu

Zoon, yakında gelecek ücretsiz bir site şablonu olarak, duyarlı, basit, temiz ve mobil dostudur. Şablonda, bir geri sayım sayacı, bir google harita bölümü ve ekibiniz, şirketiniz, grubunuz vb. hakkında bilgi ekleyebileceğiniz bir bölüm yer alır. Zoon'un özelleştirilmesi kolaydır ve çoğu modern tarayıcıyla uyumludur.

9. Countdwon ile yakında gelecek ücretsiz bootstrap şablonu

Bootstraptaste ‘WeBuild’ olarak adlandırılan bir şablon. JQuery geri sayım ve poligonal arka plan ile basit, düz ve minimal tasarım.

10. Progress - Ücretsiz Yakında Gelecek Web Sitesi Şablonu

Progress yakında gelecek için duyarlı bir şablondur. Kaydırma üzerinde CSS sönümleme animasyonlarını başlatmak için bir jQuery geri sayım sayacı ve ScrollSpy vardır. İlerleme ayrıca değişen tırnaklar için favori karusel eklentisi kullanır.

11. Ücretsiz Gelecek / Yapım Aşamasında Duyarlı Şablon

Yakında, Twitter Bootstrap3 framework'ü ile çalışan bir profesyonel ve yaratıcı yakında / yapım aşamasında olan ücretsiz bir şablon. Yakında retina hazır, duyarlı, temiz ve kolay özelleştirilebilir.

12. aLive- Ücretsiz Duyarlı Yakında Gelecek Şablonu

Alive minimum, reaktif, yakında gelecek Bootstrap 3.2.0 tabanlı / açılış sayfası / HTML5 sayfası. Bu tema temiz ve hızlı, birden fazla amaç için özelleştirmek kolay, hizmetler ve iletişim formu, 400+ etkileyici yazı simgeleri, özel arka planlar ve çok daha fazlasını içerir!

13. Ücretsiz HTML5 Duyarlı Yakında Gelecek Sayfası

Matrix, yakında gelecek ücretsiz HTML5 sayfasıdır. Modern bir görünüm ve temiz bir temadır, çoklu cihazlarla uyumlu, duyarlı bir webdir ve sınırsız arka plan renkleri ve desenleri ile gelir. Geri sayım, özel bir jQuery eklentisi tarafından desteklenir, sadece senaryonun başlangıç ​​tarihini ayarlamanız gerekir.

14. Ücretsiz Duyarlı Coming Soon Web Sitesi - Trendset

Trendset basit bir Çok Yakında Web Şablonu, çoklu cihazlarla uyumlu duyarlı bir şablondur, sınırsız arka plan görüntüsü ile birlikte gelir. Bu Çok Yakında Web Şablonu, geri sayım sayacı özel bir jQuery eklentisi tarafından destekleniyor ve harika özelliklere sahiptir, yalnızca komut dosyasında başlatma tarihinizi ayarlamanız yeterlidir. Bu şablon, herhangi bir yeni web projesi başlatmadan önce kullanmak için mükemmeldir. Bunu şimdi ücretsiz olarak indirin.

15. Ücretsiz HTML5 CSS3 Çok Yakında Sayfa Şablonu

16. Free Coming Soon Template

Bu, web sitenize hazır oluncaya kadar kullanıcılarınızı haberdar etmenizi sağlayan geri sayım tarihiyle basit bir sayfa Coming Soon şablonudır.

17. HTML5 Çok Yakında Gelecek Şablon

Bu, HTML5 ve CSS3 “Yakında Geliyor” şablonu, bir istemci veya kendi web siteniz ilerleme çubuğundayken kullanabileceğiniz bir yer tutucu web sayfası olarak kullanılmak üzere oluşturuldu.

18. HTML5 ve CSS3 kullanarak Minimal Ücretsiz Coming Soon Sayfası

0
0
0
0
0
1
Yazıyı emoji ile değerlendir..

Yorumlar (1)

  • avatar
    demo

    ekran resimleir olmadan tüm demolara tek tek mi bakacağız. Allah aşkına böyle bir yazı mı olur admin

    Cevapla
Yorum Yaz

Spam kodu:

Kapatmak için ESC tuşuna basın