Image by pch.vector on Freepik

WordPress anket ekleme için WordPress anket eklentisi

WordPress anket eklentisi ile geri bildirimler toplayabilir ve kullanıcılara oylama yaptırabilirsiniz. WordPress anket ekleme için birçok eklenti vardır. Bu sayfada gösterilenlerin hepsi ücretsizdir ve hepsi WordPress sitelerinden kullanıcı geri bildirimlerini almak için kendi özelliklerine sahiptir.

Belki de bulabileceğiniz en popüler ve kullanışlı eklentilerden biri olan WP-Polls ile WordPress anket ekleme yapabilirsiniz. Sadece birkaç tıklama ile herhangi bir WordPress temasına uyarlanabilir. Bu eklentide, anketleri sitenizin herhangi bir yerinde ve sayfanıza uygun bir şekilde görünmesi için CSS'yi kendinize göre düzenleyebilirsiniz.

WordPress'in en yeni sürümü için optimize edilmiştir. GitHub'u ziyaret ederek ve kodun içine girerek daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Bu eklentiyi test etmek isterseniz, doğrudan yönetici panelinizden de yükleyebilirsiniz.

Hoşunuza gidebilecek bir başka güzel eklenti de Democracy Poll. Bu, WordPress'in en son sürümüne göre yeni özellikler ve güvenlik düzeltmeleriyle de sık sık güncellenir.

Democracy Poll ile ziyaretçilerinize çok daha fazla şey sunuyorsunuz. Kendi cevaplarını anket sorularına ekleyebilirler, birden fazla cevap arasından seçim yapabilirler ve hatta cevaplarını sonradan görebiliyorlar. Ayrıca bu özelliklerin tümü özelleştirilebilir, böylece bunları beğeninize göre düzenleyebilirsiniz.

Ankete oy vermek için kullanıcıların önce kaydolmalarını istemek gibi belirli oylama gereksinimleri de yapabilirsiniz. Bu eklentide pek çok özellik var, ancak bu eklentiyle hemen hemen her şeyi yapabileceğinizi söylemek yeterli. Ayrıca arka uçta, ihtiyaçlarınızı karşılamak için hemen hemen her şeyi değiştirebileceğiniz iyi bir yönetici paneline sahiptir.

3. TS Poll

Eklenti, WordPress sitenizde harika bir anket oluşturmanıza olanak tanır. Web sitenizde çok güzel ve kullanımı kolay anketler oluşturmak için birçok güçlü özelliğe sahiptir. Anket oluşturabilir ve düzenleyebilirsiniz, rengi ve arka plan rengini değiştirebilirsiniz. Web siteniz için basit, kolay ama çok profesyonel bir anket arıyorsanız, bu eklentiyi kullanabilirsiniz.

Bu eklenti, herkesin etkili bir şekilde anket oluşturmasına ve yönetmesine yardımcı olmak için sağlam ancak eksiksiz bir WordPress eklentisidir.

Eklenti, her ankette çeşitli ayar seçenekleriyle birlikte WordPress'in gönderilerinde, sayfalarında ve widget'larında anketleri göstermek için oluşturulmuştur. Eklenti, ayar işlemi sırasında size yardımcı olan kullanıcı dostu bir arayüz tasarımına sahiptir.

Bunun bir freemium eklenti olduğunu unutmayın, bu yüzden bir pro sürümü var. Ama ücretsiz seçenekle çok şey yapabilirsiniz. Her oylama sayfasında animasyon efektleri ve tamamen duyarlı bir tasarım ve özel UX davranışları ile birlikte geliyor.

4. Pinpoll

Anketler ve testler ile sitede geçirilen süreyi %13, sayfa gösterimlerini %16 artırır. Çoklu güvenlik özellikleri sayesinde oylama yarışmaları için mükemmeldir. Çeşitli rollere ve birden çok departmana sahip daha büyük şirketler için uygundur. AMP sayfaları için optimize edilmiştir.

Bu eklenti, WordPress web sitenize uyacak çok ayrıntılı temalarla gelir. Anketin tamamını bir sayfada yayınlanacak veya belirli bir sayfanın bölümlerinde yayınlanacak şekilde ayarlayabilirsiniz.

Arka uç da oldukça benzersiz ve “tipik” WordPress UI kurulumunu takip etmiyor. Ancak seçenekler yönetim panelinden değiştirilebiliyor. Bir tıklamayla kullanıcı sonuçlarına tam erişim elde edersiniz. Kullanıcının dikkatini hızla çekmesi bakımından tam sayfa anketleri için Pinpoll'u öneririm.

Quiz and Survey Master, trafiği artırmak ve kullanıcı katılımını artırmak için ilgi çekici içerik oluşturmak için kullanılabilecek en kolay WordPress anket eklentisidir. Viral bilgi yarışması, bilgi yarışması, müşteri memnuniyeti anketlerine kadar her şeyi yapabilirsiniz.

Bu eklenti, WordPress siteniz için özel sınavlar ve anketler yapar. Tasarım ve sınavın asıl içeriği üzerinde tam kontrole sahipsiniz. Ayrıca spam girişleri azaltmak ve hatta gerekirse toplam başvuru sayısını sınırlamak için tam CAPTCHA desteğine sahiptir. Veritabanında sakladığınız toplam test sonuçlarını e-postayla birlikte gönderebilirsiniz.

Opinion Stage, WordPress için bir anket ve test oluşturucu eklentisidir. Fikir anketlerinden, geri bildirim anketlerine, buzzfeed tarzı sınavlardan iletişim formlarına kadar her şeyi oluşturmanın en kolay yoludur. Öğeleri sıfırdan veya yüzlerce optimize edilmiş şablon kullanarak oluşturabilirsiniz.

Kullanıcılarınızın ilgisini çekmek ve herhangi bir konuda ne düşündüklerini öğrenmek için saniyeler içinde anketler oluşturun. Anketler, anket işlevinin her yönünü özelleştirmenize izin veren özelliklerle doludur. Oylarla ilgili ayrıntılı gerçek zamanlı analizler almak için rapor panosunu kullanın.

YOP Poll eklentisi, bir anketi blog yayınınıza/sayfanıza kolayca entegre etmenize ve anketleri WordPress panonuzdan yönetmenize olanak tanır, ancak diğer benzer ürünlerden çok daha fazlasını sunuyor.

Hem tekli hem de çoklu yanıtları içerecek anketler oluşturabilir, anket bilgilerinizi nasıl sıralamak istediğinize, sonuçları nasıl yöneteceğinize, hangi ayrıntıların görüntüleneceğine karar vermek için çok çeşitli seçenekler ve ayarlarla çalışabilirsiniz.

YOP Poll aynı anda birden fazla anket çalıştırabilir veya anketlerinizi birbiri ardına başlayacak şekilde planlayabilirsiniz. Ayrıca anketlerinizi takip etmek kolaydır, çeşitli sıralama işlevlerine sahipsiniz ve istediğiniz zaman eski sürümlere erişebilirsiniz.

Sezgisel ve kullanımı kolay şekilde tasarlanan bu eklenti, kısa kodlara izin verir ve WordPress web sitenize mükemmel şekilde uyan bir widget işlevi içerir.

YOP, diğer eklentilerde gördüğünüz tüm gösterişli tasarım özelliklerine sahip olmayabilir, ancak güvenilirlik ve kullanım kolaylığı ile birlikte gelir.

Bu ücretsiz eklentinin arka uç kullanıcı arayüzünü öğrendikten sonra kurulumu oldukça kolaydır. Ve anketlerinizi sayfaya dinamik olarak gömmek için güzel bir modal penceresi özelliği ile birlikte gelir. Bu sayede, tamamen yeni bir sayfa yüklemek yerine, anketlerin bir modal pencerede görünmesini sağlayabilirsiniz.

Anketler son derece özelleştirilebilir, RGB renk seçici, anketin tasarımını hayal ettiğiniz gibi oluşturmanıza yardımcı olur. Anketler otomatik olarak kalıcı bir pencere olarak açılabilir veya bir bağlantıya tıklanarak görüntülenebilir veya anketi herhangi bir sayfaya veya kısa kodlu gönderiye gömmek mümkündür.

Kullanıcıların geri bildirimleri, WordPress web sitesini ziyaretçileriniz için eğlenceli hale getirmek için gerçekten önemlidir. WordPress Survey & Poll eklentisi, herhangi bir bilgiyi almak ve etkileyici, hareketli bir grafikle görüntülemek için çok çeşitli seçenekler sunar. Tüm anketler anonimdir, doldurmak için oturum açmaya gerek yoktur, bu nedenle eklenti, tekrarları önlemek için çerezleri kullanır.

Bu ücretsiz seçenek ile bir freemium eklentisi olduğunu unutmayın, yani bazı özellikler sınırlıdır. Öncelikle özelleştirilebilir seçenekler ile gerçek bir görsel editör istiyorsanız bunu öneriyorum.

WordPress anket eklentisi, belirli bir grup insandan veri toplamak ve analiz etmek için tasarlanmış güçlü, ancak kullanımı kolay bir WordPress eklentisidir. Sadece bir soru listesi yazmanız, ayarları yapılandırmanız, anketin kısa kodunu kaydedip web sitenize yapıştırmanız yeterlidir. Anket eklentisi, harika bir dizi özellik sunar.

Eklenti yeni başlayanlar için uygundur ve kodlama becerisi gerektirmez. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak ilgi çekici ve aynı zamanda gelişmiş anketleri kolayca oluşturabilirsiniz. Ayrıca, bu WordPress anket eklentisi mobil uyumludur, bu nedenle yanıt verenleriniz mobil cihazlar veya tabletler gibi her tür ekranla ankete katılabilir.

Popup Surveys, anketler tarzında kullanıcı geri bildirimi toplamak amacıyla MARE tarafından geliştirilen bir eklentidir. Eğer bu ücretsiz hesap kullanırsanız, fazla sınırlama olmaz. Önyükleme için yıldız puanları ile çok sayıda özel stillere, logo seçeneklerine ve çoktan seçmeli anketlere hala erişebilirsiniz.

MARE.io'yu kullanarak web sitenizde pop-up mikro anketler ve geri bildirim anketleri görüntüleyerek ziyaretçileriniz ve kullanıcılarınız hakkında yeni bilgiler keşfetmenize olanak tanır.

MARE'nin kullanımı kolay anket düzenleyicisiyle küçük açılır anketleri veya açılır kutuda anketleri görüntüleyin ve anketlerden kolayca çıkın.

Renkleri düzenleyin, bir logo ekleyin ve web sitenizdeki belirli URL'leri hedefleyin.

0
0
0
0
0
0
Yazıyı emoji ile değerlendir..

Yorumlar (1)

  • avatar
    Burak

    Paylaşım için teşekkürler. WPForms kullanarak da anket oluşturabileceğinizi biliyor muydunuz? quckan.com 3 kişiye ücretsiz tam 1 yıllık WPForms pro üyeliği vermektedir. Detaylar: https://quckan.com/wpforms/

    Cevapla
Yorum Yaz

Spam kodu:

Kapatmak için ESC tuşuna basın