Ogznet.com
En İyi 6 WordPress Emlak Teması Paylaş:
Business psd created by freepik - www.freepik.com

En İyi 6 WordPress Emlak Teması

Emlak sitesi açmak için tüm ekran boyutlarına uyumlu, profesyonel ve etkileşimli bir web sitesine ihtiyacınız vardır. Ayrıca, sitenizin emlak ilanları, emlakçı sayfaları, emlak arama formları, etkileşimli haritalar ve daha fazlası gibi birden fazla özelliği içermesi gerekir. En iyi WordPress emlak temaları, herhangi bir programlama bilgisi olmadan böyle bir site oluşturmanıza yardımcı olabilir.

Bu yazının içeriği: Kapat

Gayrimenkul işinize başlamanıza veya mevcut olanı bir sonraki seviyeye taşımanıza yardımcı olmak için en iyi 6 WordPress emlak temasını listeledik. Tüm bu temalar aktif olarak geliştirildiğinden, özellik listelerinin ve fiyatların gelecekte değişebileceğini unutmayın, bu nedenle bir satın alma işlemi yapmadan önce her zaman kontrol edin.

Wordpress Emlak Temaları

Real Estater - temiz, modern ve işlevsel, çok yönlü ve sofistike, kolayca yanıt veren bir WordPress emlak temasıdır.

Real Estater, temiz, modern, fonksiyonel, çok yönlü ve ihtiyaçlara yanıt veren bir WordPress emlak temasıdır. Real Estater, kaydırıcı bölümü, öne çıkan başlık resmi, hakkımızda bölümü, takım bölümü, referanslar vb. dinamik bölümlerle statik ön sayfayı destekler.

Real Estater, hem ücretsiz hem de pro sürümü ile birlikte piyasadaki en iyi WordPress emlak temalarından biridir. Her türlü gayrimenkul web sitesine uygun temiz ve profesyonel bir tasarıma sahiptir.

Sadece basit, modern görünümlü bir web sitesi istiyorsanız ücretsiz sürüm iyi çalışır. Bununla birlikte, tamamen işlevsel bir emlak teması istiyorsanız, pro sürümü, konum etiketleri, sayaç ve ekip vitrinleri, yerleşik özellik listeleri ve diğerleri gibi ihtiyaç duyabileceğiniz tüm özellikleri kapsar.

Real Spaces - Emlak, Emlak Acenteleri Web Siteleri için tasarlanmış ve geliştirilmiş Güçlü bir WordPress Temasıdır ve İş veya Kurumsal Web Siteleri için kullanışlıdır.

Real Spaces, Emlak web siteleri için tasarlanmış ve geliştirilmiş güçlü bir WordPress emlak temasıdır. Kişisel iş veya kurumsal emlak web siteleri için kullanışlıdır.

Real Spaces ile ziyaretçilerinize bilgilendirici listeler, kullanıcı dostu bir emlak arama çubuğu ve güzel bir altbilgi alanı yardımıyla mülklerle ilgili tüm bilgileri sağlayabilirsiniz.

Ayrıca Real Spaces, Aracılar ve Alıcılar için farklı türde kullanıcı hesapları oluşturmanıza olanak tanır. Kullanıcı hesapları ayrıca mülk aracılarının profillerini kolayca güncelleyebileceği bir ön uç düzenleme aracına da bağlanır. Real Spaces, özelliklerinizi, konumlarınızı ve sözleşmelerinizi doğrudan WordPress panosundan yönetebileceğiniz yerleşik bir özellik yönetim aracı da içerir.

AgentPress Pro - AgentPress, sezgisel tasarımı, güçlü işlevselliği ve akıllı listeleri ile sizin gibi sektörden anlayan emlakçılara daha iyi bir iş kurmanıza yardımcı olur.

AgentPress Pro, StudioPress tarafından oluşturulan modern görünümlü bir WordPress emlak temasıdır. AgentPress, sezgisel tasarımı, güçlü işlevselliği ve akıllı listeleriyle sektördeki emlakçıların daha iyi bir iş kurmasına yardımcı olur.

Tüm StudioPress temaları gibi, AgentPress Pro da Genesis çerçevesiyle birlikte gelir. Yani, Genesis ile pratiğiniz varsa, gayrimenkul sitenizi oluşturmak için en iyi seçim olabilir. AgentPress Pro, temiz bir arayüze sahip kullanıcı dostu ve sezgisel bir tasarıma sahiptir.

Bir lisans satın alırsanız, birçok akıllı özellik içeren AgentPress Listings eklentisine de erişebilirsiniz. Örneğin, farklı gönderi türleri, sınıflandırmalar ve widget'ların yanı sıra farklı liste türleri oluşturmanıza olanak tanır. Ayrıca, ziyaretçilerinize tüm önemli bilgileri göstermek için sitenize altı adede kadar ana sayfa widget alanı ekleyebilirsiniz.

EstateEngine - Farklı modüllerden kendi sitenizi oluşturmanıza izin veren WordPress emlak teması.

EstateEngine, EngineThemes tarafından sunulmaktadır ve bulabileceğiniz en iyi WordPress emlak temalarından biridir.  Farklı modüllerden kendi sitenizi oluşturmanızı sağlayan WordPress emlak temasıdır. Özel mobil tasarım pakete dahildir.

  • Sitede bulunduğunuz süre boyunca farklı ölçütlere sahip gelişmiş bir arama çubuğu sizi takip edecektir. Bir anahtar kelime ekleyin ve daha fazla yeri keşfedin.
  • Sayfa yeniden yüklemesi olmadan ilanları keşfedin: Artık sayfa yeniden yüklemesine gerek yoktur ve kullanıcılarınıza sitenizde gezinirken zaman kazandırın.
  • Izgara görünümü veya Liste görünümü: Stili tek bir tıklamayla hızlı bir şekilde değiştirebilirsiniz. Farklı kriterlere göre sıralayın.

Çoğu gayrimenkul temasının aksine, ekranın üst kısmında tam genişlikte özel bir Google Haritası bulunur. Bu şekilde, ziyaretçileriniz sitenize giriş yaptıktan hemen sonra reklamı yapılan mülklerinizin yerlerini görebilir.

RealHomes - RealHomes, emlak sitesi açmak için WordPress emlak temasıdır, düzenli olarak güncellenir.

RealHomes emlak işleri ile uğraşanlar için bir WordPress emlak temasıdır ve düzenli olarak güncellenir. Bir emlak sitesinde olması gereken onlarca kullanışlı özellik ile amaca yönelik tasarım sunar.

RealHomes şu anda ThemeForest'taki en popüler WordPress emlak temalarından biridir. Elementor sayfa oluşturucu ve referanslar, aracılar ızgaraları, sloganlar, harekete geçirici mesajlar, özellikler ve sayfada öne çıkan özellikler gibi önemli bilgileri görüntülemenize olanak tanıyan birkaç farklı emlak widget'ıyla birlikte gelir.

Temanın iki sürümü arasında seçim yapabilirsiniz: “modern” ve “klasik”. Hangi sürümü kullanırsanız kullanın, RealHomes ile kullanıcılarınıza mülkleriniz hakkında bilmek isteyebilecekleri tüm bilgileri sağlayabileceğinizden emin olabilirsiniz.

6. Wealty

Wealty - İhtiyaçlarınıza uyarlanan güçlü bir WordPress Emlak teması.

Wealty, her türlü emlak sitesi oluşturmanıza izin veren çok amaçlı bir WordPress emlak temasıdır. İlgi çekici bir tasarım ve kullanımı kolay özellikleri sayesinde kodlama bilgisi olmadan işinizi hızlı bir şekilde bir sonraki seviyeye taşıyabilirsiniz.

Sitenizde kolayca farklı düzenler ayarlayabileceğiniz önceden oluşturulmuş bir dizi arayüz içerir. Örneğin, bir özellik kaydırıcısı, bir özellik türü ızgarası ve daha fazlası gibi altı tür ana bölüm arasından seçim yapabilirsiniz.

Wealty ile mülklerinizi bir ızgara, liste ve kısa liste görünümünde görüntüleyebilirsiniz. Wealty, size birden çok kullanıma hazır arayüz sunmanın yanı sıra sonsuz tasarım varyasyonları da sunar. Entegre görsel oluşturucuyu kullanarak, önceden oluşturulmuş tasarımların herhangi bir bölümünü kendi isteğinize göre değiştirebilirsiniz.

Yorumlar

  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz