Ogznet.com

En iyi 13 WhatsApp Sticker Paketi 2023

WhatsApp’ın klasik emojilerinden sıkıldınız mı? Mükemmel emojiler ve çıkartmalar olmadığı için duygularınızı tam olarak ifade edemiyor musunuz? Cevabınız evet ise, aşağıda listelenen En İyi Whatsapp Sticker Paketleri Android/ iPhone 2021’i indirin ve duygularınızı sohbetinize ekleyerek WhatsApp sohbetinize renk katın.

Bu yazının içeriği: Kapat

  Bu sticker paketlerinde, arkadaşlarınıza ve ailenize gönderebileceğiniz en iyi ifadeler ve çeşitli emojiler vardır. Kelimeler sizi ifade etmek için yeterli olmadığında bu WhatsApp Sticker indirin ve çıkartmalar yoluyla duygularınızı ifade edin. İşte Android ve iPhone için en iyi Whatsapp sticker paketleri.

  WhatsApp Sticker Paketleri Nasıl İndirilir?

  WhatsApp için çıkartma paketleri indirmenin birkaç yolu vardır. Bunlardan biri, aklınıza gelebilecek hemen hemen her tür çıkartma paketine göz atabileceğiniz Play Store'dan bir üçüncü taraf çıkartma paketi uygulaması indirmektir.

  Diğer yöntem, WhatsApp'ın içinden çıkartma paketleri almaktır. Bunu yapmak için bir WhatsApp mesajı açın, sol alt köşedeki emoji simgesine ve ardından gri açılır kutunun sağ üst köşesindeki “+” simgesine dokunun.

  Burada WhatsApp tarafından onaylanmış çıkartma paketlerine göz atabilir ve yeşil indirme simgesine dokunarak bunları koleksiyonunuza indirebilirsiniz.

  En İyi WhatsApp Sticker Paketleri

  1. Free WAStickerApp

  Bu uygulama Android için en iyi WhatsApp sticker paketidir. Bu uygulamanın etiketlerini Whatsapp'ın en son sürümünde kullanabilirsiniz. Bu uygulamayı kullanmak için, önce bu uygulamayı açın ve ardından “ADD TO WHATSAPP(WHATSAPP'E EKLE) üzerine dokunun ve ardından eyleminizi onaylayın. Daha sonra WhatsApp'ı açın ve sohbetinize gidin. Şimdi emoji simgesine dokunduğunuzda aşağıda yeni etiket simgesini görebilirsiniz ve bu çıkartmaları kullanabilirsiniz. Hemen bu uygulamayı indirin ve arkadaşlarınıza ve ailenize yeni çıkartmalar gönderin.

  Bu uygulama WhatsApp için harika çıkartmalar içeriyor. Sohbetinizi daha ilginç hale getirmek için bu çıkartmaları sohbetinizde kullanabilirsiniz. Bu uygulama 30'dan fazla ilginç aşk çıkartması, yeni yıl çıkartması, günaydın çıkartması, doğum günün kutlu olsun çıkartması, iyi geceler çıkartması ve birçok meme çıkartması türünü içerir. Bu uygulama aynı zamanda çiftler çıkartmaları, sarılma çıkartmaları, Teşekkür çıkartmaları, özür dilerim çıkartmaları, yıl dönümü çıkartmaları ve daha fazlasını içerir.

  2. Sticker.ly

  Sticker.ly, Android ve iPhone kullanıcıları için mevcut en iyi WhatsApp çıkartma uygulamalarından biridir. Bu uygulama, kullanıcıyı uygulamayı kullanmaya çeken bazı önemli özelliklere sahiptir. Uygulama, kullanıcının seçebileceği 20.000.000'den fazla komik çıkartma sunar. Kullanıcılar kendi çıkartma paketlerine sahip olabilir, bu da çıkartma aramayı çok daha kolay hale getirir. Çıkartma paketi, başkalarıyla da paylaşılabilir, bu nedenle bu uygulama WhatsApp için en iyi sticker paketleri arasındadır.

  Sticker.ly, önceden yüklenmiş çıkartma ve çıkartma seçeneğini özelleştirme dahil olmak üzere her iki seçeneği de sunar.

  Aynı isimde başka birçok uygulama olduğundan, orijinal Sticker.ly'yi bulmak iPhone kullanıcıları için zor olabilir. Sticker.ly, mavi bir arka plana ve içinde beyaz bir gülen yüze sahip bir logoya sahiptir.

  3. Sticker Maker !

  Kendi kayıtlı fotoğraflarınızdan özel çıkartma yapmak ister misiniz? Bu uygulama ile şimdi yapabilirsiniz! Sticker Maker uygulaması kendi fotoğraflarınız veya kaydedilmiş koleksiyonunuzla çıkartmalar oluşturmanızı sağlar. Herhangi bir mesajlaşma uygulaması, WhatsApp veya iMessage'da kullanabilirsiniz.

  20000'den fazla kaliteli çıkartma koleksiyonuna sahiptir ve doğrudan WhatsApp veya iMessage ile paylaşma imkanı sunar.

  4. Stickify: Top Stickers for WhatsApp

  Bu uygulama her türlü özel yüksek çözünürlüklü çıkartmalar içerir. Bu etiketleri WhatsApp'tan gönderebilirsiniz. Ayrıca her çıkartma ile gönderilebilir birçok esprili mesaj önerileri keşfetmek için bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

  Kullanıcılar, uygulamayı kullanarak, ister indirilmiş bir resim olsun, isterse cihazdaki bir resim olsun, herhangi bir resimden WhatsApp için çıkartmalar oluşturabilir. Uygulama yalnızca Android kullanıcıları için kullanılabilir. Şimdi bu uygulamayı indirin ve çıkartmalar aracılığıyla duygularınızı ifade edin.

  5. Stickify

  Kendiniz, evcil hayvanlarınız, arkadaşlarınız veya tam anlamıyla aklınıza gelebilecek her şey için sınırsız eğlenceli çıkartmalar oluşturun. Fotoğraf kitaplığınızdaki fotoğrafları kullanarak % 100 özelleştirilebilir çıkartmalarla arkadaşlarınızı şaşırtın.

  WhatsApp veya iMessage'daki herhangi bir konuşma balonuna veya fotoğrafa ekleyerek arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz.

  6. GIPHY - Animated GIFs Search Engine

  Bu uygulama 1000'den fazla çıkartma içerir ve bunları WhatsApp ve iMessage'a gönderebilir. Bu uygulama kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Şimdi bu uygulamayı indirin ve WhatsApp çıkartmaları ile duygularınızı gösterin.

  Cep telefonunuzda dünyanın en büyük animasyonlu GIF kütüphanesini taşıyabilirsiniz. Android ve iPhone için GIPHY, iMessage, Facebook, Twitter, Snapchat ve daha fazlası gibi favori sosyal kanallarınızda GIF'leri arama ve paylaşmanın en hızlı ve en kolay yoludur.

  7. Wemoji

  Bu da en iyi WhatsApp etiket uygulamaları arasındadır. WAStickerApps, fotoğraflarınız ile kendi etiketlerinizi yapmanızı sağlar. Etikete metin, emoji ve daha fazlasını ekleyebilirsiniz. Oluşturduğunuz etiketi WhatsApp üzerinden paylaşabillirsiniz.

  Wemoji benzersizdir ve en iyisini sunar, bu nedenle bu listede yer alır. Diğer uygulamalar önceden yüklenmiş bir sürü çıkartma sağlarken, bu uygulama kullanıcıya çıkartmayı kendi tercihlerine göre özelleştirmesi için ücretsiz bir yol verir. Kullanıcı, görseli istediği gibi kırpabilir ve bu görselden bir çıkartma oluşturabilir.

  Daha önce kullanılan görüntüler başka bir çıkartma için yeniden kullanılabilir. Uygulamaların kullanıcıya sağladığı özgürlük, onun USP'sidir. Kullanıcılar serbest el seçeneğini çok sevdiler, bu nedenle uygulama 5 üzerinden 4,6 puan aldı.

  Sadece birkaç kolay adımda kendi özel etiketinizi yapabilirsiniz

  1. Etiket düzenleyiciyi açın
  2. Uygulamaya fotoğraf ekleyin
  3. Metin ve etiket ekleyin
  4. Kendi etiket paketlerinizi kaydedin
  5. Yayınlayın ve keyfini çıkarın.

  8. WASticker for Whatsapp

  Bu uygulama da WhatsApp için harika çıkartmalar içeriyor. Sohbeti daha ilginç hale getirmek için sohbetinizde bu çıkartmaları kullanabilirsiniz. Bu uygulama 30'dan fazla ilginç aşk çıkartmaları, yeni yıl çıkartmaları, günaydın çıkartmaları, mutlu yıllar çıkartmaları, iyi geceler çıkartmaları ve meme çıkartmaları gibi birçok türü içerir. Bu uygulama aynı zamanda çiftler çıkartmaları, sarılma çıkartmaları, teşekkür ederim çıkartmaları, üzgünüm çıkartmaları, yıldönümü çıkartmaları ve daha fazlasını içerir. Şimdi bu uygulamayı indirin ve bu WhatsApp çıkartmaları ile duygularınızı gösterin.

  9. Sticker Maker - Make Personal Stickers

  Stickers Maker, konuşmalarınızı daha ilgi çekici hale getirmek ve kendinizi daha iyi ifade edebilmek için çıkartma oluşturmanızı sağlar. Emojilerden çok daha esnek bir özellik sunan 'Çıkartmaları' arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşın. Bu, kullanıcıların kendilerini ifade etmelerine daha fazla esneklik kazandırır.

  Sticker Maker uygulaması kendi çıkartma paketlerinizi oluşturmanıza ve arkadaşlarınızla paylaşmanıza yardımcı olur!

  Bu uygulama kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir ve internet bağlantısına gerek yoktur. Favori çıkartmalarınızı arkadaşlarınıza ve ailenize gönderme zamanı. Şimdi bu uygulamayı indirin!

  10. Love Sticker

  Bu uygulama, aşkınızı ifade eden çıkartmalar göndermenize yardımcı olur. İki aşık kalp arasında en güzel aşk duygularını ifade etmek için en güzel uygulama. Kalpler, güller ve ayrıca oyuncak ayılar ile aşkınızı en iyi şekilde ifade edin. WhatsApp, Facebook messenger, Instagram gibi en sevdiğiniz sohbet uygulamalarının herhangi birini kullanarak bu çıkartmaları paylaşabilirsiniz.

  11. i2Sticker WAStickerApps

  i2Sticker, WhatsApp'ta kullanılmak üzere şeffaf arka plana sahip, Messenger, Viber gibi diğer sohbet uygulamalarında kullanılmak üzere ise beyaz arka plana sahip devasa çıkartma koleksiyonlarına sahiptir.

  Hemen bu uygulamayı indirin ve ailenize veya arkadaşlarınıza çeşitli yeni çıkartmalar gönderin. Uygulama 320+ çıkartma içeren 12 paket ile geliyor. Bu uygulamada, etiket galerisinden seçim yaparak kendi metninizi ekleyebilirsiniz. Yazı tipi boyutunu, stilini ve rengini değiştirme seçeneğiniz vardır. Bu uygulama kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir ve internet bağlantısına gerek yoktur.

  12. Sticker Make for WhatsApp

  En iyi WhatsApp sticker paketleri listesinde yer alan bu uygulamada bulunan çeşitli seçenekler sayesinde, çıkartma oluşturmak kolay bir iştir. Kullanıcı sadece görüntüyü kırpabilir, istediği seçeneği ekleyebilir ve kolayca bir çıkartma oluşturabilir.

  Uygulama, maskeler, şekiller ve emojiler gibi çıkartmaya eklenebilecek farklı seçenekler sunar. Bunun dışında kullanıcı, çıkartma üzerinde ayrıntılar oluşturmaya yardımcı olan çeşitli metin seçeneklerine ve büyüteç seçeneklerine sahip olabilir.

  13. ‎Sticker Maker Studio

  Sticker Maker Studio, iOS cihazlarda kullanılabilir. iPhone kullanıcısı, Android kullanıcılarına kıyasla daha az sayıda WhatsApp sticker uygulamasına sahiptir, ancak bu uygulama bunu hissetmenize izin vermez. Sticker Maker Studio, kullanıcıya çıkartmaları özelleştirmek için kolay bir yol verir, bunun dışında kullanıcıyı daha yaratıcı hale getirmek için bir emojiyi çıkartmayla birleştirebilir.

  Bu yazıda çalışmayan/kırık link varsa, buraya tıklayarak bize bildirebilirsiniz!

  Yorumlar

   Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
  Yorum Yaz