Ogznet.com
Multimedya

Ücretsiz ve Online MP3 Kesme ve Birleştime Programları

09 Eylül 2022 ogz 6829 0
Okunma süresi: 1 dk, 48 sn
Ücretsiz ve Online MP3 Kesme ve Birleştime Programları
Image by upklyak on Freepik

Bu yazıda, zil sesleri ve başka amaçlar için ücretsiz online MP3 kesme ve birleştirme programları hakkında konuşacağız. Dahası, bu araçlardan bazıları, ayrıca diğer düzenleme araçlarını da sunuyor. Buradaki en iyi şey, herhangi bir ek program indirip yükleme derdi olmadan, müzik kesme veya birleştirmeye başlayabilmenizdir.

Audio Trimmer, MP3, OGG, 3GPP, FLAC, WAV ve daha fazlası gibi çoklu dosya formatlarını destekleyen, en basit ses dosyası kesicilerinden biridir. Arayüz oldukça basit. Bir şarkıyı kırpmak için tek yapmanız gereken, parçanın bölümlerini seçmek için tutamaçları sürüklemektir. Seçiminizden memnun kaldığınızda, Oynat düğmesine basın. Audio Trimmer, ayrıca düzenlenmiş sesi indirmeden önce ses düzeylerini ayarlamanıza ve Fade In / Out efektini eklemenize izin verir.

Bir dezavantajı, şarkıları yalnızca iki ses formatında (MP3 ve M4R) dışa aktarmanıza izin vermesidir. Ayrıca, 20 MB'den fazla dosya yükleyemezsiniz.

Audio Joiner, birden çok parçayı birleştirir. Ama, hepsi bu değil. Bu araç ta ses parçalarını kesebilir ve birleştirebilirsiniz. Audio Joiner'ın en önemli özelliği, yükleme sınırlaması olmamasıdır. Arayüz ve işlevler oldukça kolaydır. Sadece mp3 yükleyin ve düzenlemeye veya dilimlemeye hazır olun. Varsayılan olarak Audio Joiner'in üç filtresi vardır: Crossfade, Fade in ve Fade into Silence. Ya da isterseniz, ses seviyelerinde herhangi bir değişiklik yapmamayı seçebilirsiniz.

Ses düzenleme konusunda biraz profesyonel iseniz, ama bilgisayarınıza mp3 kesme ve birleştirme programı yüklemek istemiyorsanız, Soundation sizin içindir. Profesyonel bir ses düzenleme programında çalışmak istiyorsanız mükemmel bir araçtır. Daha önce belirtilen araçlarla karşılaştırıldığında, Soundation biraz karmaşıktır ve arayüzünü anlamak için biraz zaman harcamanız gerekebilir. Ama bunu çözdükten sonra, MP3 kesme ve birleştirme kolay olacaktır.

Dahası, aynı zamanda geniş bir medya kütüphanesi barındırıyor. Bunları ya kendi deposundan kullanabilir ya da kendi parçalarınızı içe aktarabilirsiniz.

Arayüze hakim olduğunuzda bu uygulamayı kullanmak kolay olacaktır. Sadece parçaları seçip, onları çalışma alanına sürükleyip bırakın. Ayrıca parçalardan tek tek bölümleri kesebilir ve düzenlemenizi kolaylaştırmak için renk kodlarını kullanabilirsiniz.


Editör

ogz

Ogz

Her türlü görüş, öneri ve bildirimleriniz ile reklam yada tanıtım amaçlı makaleleriniz için Reklam sayfası aracılığıyla bilgi alabilir ve mesaj gönderebilirsiniz.


Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum yaz