Ogznet.com
Image by Lalin Chakma from Pixabay

En iyi T-Shirt tasarım programları

Günümüzde her kullanım amacı için bir program var. Ve tabi ki, t-shirt tasarımı için de bir çok program var. Eğer özel bir tasarıma sahip t-shirt giyinmek veya hediye etmek istiyorsanız, yada ticari olarak orijinal t-shirt tasarımları yapmak istiyorsanız bu programlar size yardımcı olabilir.

Bu programlar, farklı tasarım araçlarına sahip olmaktan, baskı seçeneklerine kadar bir çok seçenek sunmaktadır. Burada ihtiyaçlarınıza uygun doğru tasarım araçlarını bulmanıza yardımcı olmak için, en iyi t-shirt tasarım programlarından bazılarını listeledik.

Vektörel grafik yazılımı; milyonlarca tasarımcı ve sanatçı tarafından muhteşem web ve mobil grafiklerden logolara, simgelerden kitap illüstrasyonlarına, ürün ambalajlarından reklam panolarına kadar her şeyi oluşturmak için kullanılıyor.

Adobe Illustrator, vektör grafik düzenleme yazılımı olmasına rağmen, aynı zamanda t-shirt tasarlamak için de kullanılabilir. Bir t-shirt tasarlamak için Adobe Creative Cloud mobil uygulamasını indirmeniz gerekir.

Basit şekilleri ve renkleri modern logolara, simgelere ve grafiklere dönüştürmek için ihtiyacınız olan tüm çizim araçlarına sahip olun.

Dünyanın en iyi görüntüleme ve grafik tasarım yazılımı, fotoğraf düzenleme ve birleştirmeden dijital boyamaya, animasyondan grafik tasarıma kadar her türlü yaratıcı projenin merkezinde yer alıyor. Üstelik artık Photoshop ile hem masaüstü bilgisayarınızda hem de iPad'de her yerde tasarım yapabilirsiniz.

Tüm tasarım projeleriniz için Photoshop'u kullanabilirsiniz. Tamamen yeni görüntüler oluşturmak için fotoğrafları ve metinleri birleştirin. Sınırsız sayıda katman ve maskeyle çalışın. iPad'inizde dijital kalemle veya dokunarak kontrol ettiğiniz fırçalarla boyama yapın.

Placeit, akıllı şablonlar ve kendi büyük veritabanını kullanarak özel T-shirt tasarımı işini çok kolay hale getiriyor. Ayrıca saniyeler içinde logolar, videolar, tasarımlar ve maketler oluşturmanıza olanak tanır.

Özellikleri:

 • Tüm bireylerin ve şirketlerin markaları için muhteşem görsel efektler geliştirmelerine olanak tanıyan birinci sınıf marka ve pazarlama araçları ile donatılmıştır.
 • Kolayca karmaşık tasarımlar oluşturmanızı sağlar.
 • Tüm gereksinimlerinizi karşılayan geniş bir varlık koleksiyonu sunar.
 • Logoları, videoları, tasarım şablonlarını ve maketleri birkaç tıklamayla düzenleme olanağı.
 • Ayrıca, bu yazılımı kullanmak için, tasarım bilgisi olmasına gerek yoktur. Çok çeşitli logolar, özel olarak tasarlanmış şablonlar ve doğrudan tarayıcıdan ilginç videolar oluşturma ve düzenleme seçeneği sunar.

4. Printfull

 • Fiyat: Özelleştirme ve spesifikasyonlara bağlı olarak fiyatlandırma ürün başına $8 başlar.

Printfull T Shirt Design Tool, kendi ürünlerinizi online olarak tasarlamak ve satmak için kullanabilirsiniz.

Birkaç dakika içinde özel tasarımlar oluşturun. Özelleştirmek, tasarımınızı yüklemek veya online olarak kişiselleştirilmiş metin tabanlı tasarımınızı oluşturmak, yerleşimini ayarlamak ve istediğiniz kadar sipariş etmek için bir öğeyi seçin.

Baskı ekipmanı veya envanter kaynaklarına yatırım yapmadan kendi özel giyim tasarımınızı oluşturun. Tasarımlarınızı kişiselleştirilmiş etiketlerle, ambalajınızdaki marka logonuzla ve markanızı tanıtmak için diğer avantajlarla kendi markanız altında özel baskılı giysiler olarak satın.

5. GIMP

 • Fiyat: Ücretsiz

GIMP, ücretsiz ve açık kaynaklı bir görüntü düzenleme programıdır. Ayrıca Linux, OS X, Windows ve daha diğer işletim sistemlerinde kullanılabilen bir çapraz platform görüntü düzenleyicisidir.

Bir grafik tasarımcı, fotoğrafçı veya illüstratör için GIMP sofistike araçlar sağlar. Birçok özelleştirme seçeneği ve üçüncü taraf eklentileri sayesinde GIMP ile üretkenliğinizi daha da artırabilirsiniz.

GIMP, yüksek kaliteli görüntü işleme için gerekli araçları sağlar. Rötuştan yaratıcı kompozitlere kadar tek sınır hayal gücünüzdür.

GIMP, dijital ve basılı ortamlar arasında yüksek doğrulukta renk üretimi sağlamak için birinci sınıf renk yönetimi özellikleri sağlar.

6. CorelDRAW Graphics Suite

 • Fiyat: Ücretsiz deneme sürümü mevcuttur
CorelDRAW Graphics Suite

CoreldrawBu grafik tasarım yazılımı, daha hızlı ve akıllıca çalışmanıza yardımcı olmak için fotoğraf düzenleme ve tasarım için tüm profesyonel vektörler grafikleri, düzenleri ve araçları sunar.

Hem baskı hem de web için orijinal resimler, tabelalar ve logolar üretin. Bir dizi profesyonel belge stili, sayfa düzeni ve vektör araçlarıyla yolunuzu oluşturun. Ayrıca, vektör ve bitmap nesnelerine efektler uygularken yeni, tahribatsız düzenleme işlevlerinin keyfini çıkarın. Kullanıcı arabirimini, araçları, şablonları ve daha fazlasını kişiselleştirerek bunları kendi aracınız haline getirin.

7. Rush Order Tees

 • Fiyat: Parça başına fiyatlandırma
Rush Order Tees online t-shirt tasarımı

Rush Order Teews, özel t-shirt tasarımı yapmanızı sağlayan, online t-shirt tasarım aracıdır. Kendi logonuzla yüzlerce farklı tişört tasarlayabilirsiniz.

Özellikleri:

 • Acele teslimatlar konusunda uzmanlaşmıştır ve son teslim tarihinde %100 güvence sunar.
 • Ücretsiz kargo, rekabetçi fiyatlar ve yüksek kaliteli ürünler sunar.
 • Makul hızlarda ve hızlı geri dönüş süreleri ile çok çeşitli yüksek kaliteli tasarımlar.
 • Şirket içi profesyonel çalışanlar tarafından gerçekleştirilen her sipariş için inceleme ve düzeltmeler.

8. inkXE

 • Fiyat: Ücretli paketler mevcut
InkXE t-shirt tasarlama

InkXE t-shirt, giyim, tabela, el ilanları, kartvizit ve daha farklı tasarım işleri için özel bir online araçtır. Bu, güçlü yönetici desteği ve güzel bir tasarımcı uygulama arayüzü ile donatılmıştır.

Müşteriler, ürünlerini çeşitli şekillerde kişiselleştirebilirler. Çeşitli biçimlerde görüntüleri yükleyebilir ve düzenleme yapabilir, metin ekleyebilir, bilgisayardan kendi resimlerini seçebilir ve tasarımı kolaylaştırmak için katmanlar üzerinde çalışıp sanat eserleri oluşturabilirler.

Tasarım tamamlandıktan sonra gerçek zamanlı baskı önizlemesi ve tüm özelleştirilmiş ürünler için gerçekçi bir 3D baskı önizlemesi verilerek son ürünün nasıl görüneceği gösterilir.

9. Snaptee

 • Fiyat: Uygulamaların kullanımı ücretsiz, siparişler ücretli
 • Uygulama indir: iOS • Android

Snaptee ile kolayca cep telefonunuzdan bile tişört tasarlayabilirsiniz. Fotoğraf veya Instagram albümlerinizi bağlayın, özel bir filtre uygulayın, eğlenceli bir yazı tipi seçin ve rengi değiştirin. güzel bir tasarım şablonu kullanabilir veya serbest stil çalışabilirsiniz. Beğendiğiniz tasarımları yeniden yorumlamak için Remix işlevini deneyin.

10. Tshigo

 • Fiyat: Parça başına ücretli
Tshigo online tshirt tasarla

Tshigo sitesi ile online olarak bay veya bayan için kendinize özel biribirinden farklı tişörtler tasarlayabilirsiniz. Tişört tasarlama penceresine bağlandığınızda ürün rengini değiştirebilir, firma logonuzu ekleyebilir, sevdiklerinizin fotoğraf yada isimlerini ekleyebilirsiniz.

Kişiye özel baskılı tişört tasarlamak için renk, beden ve adet seçebilirsiniz. Sitede, bisiklet yaka, V yaka, siyah ve beyaz renk mevcuttur. Ürüne ait beden seçenekleri S,M,L,XL dir. Toptan alımlar (en az 50 adet) için tasarımı tamamlamadan önce firmadan fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bu yazıda çalışmayan/kırık link varsa, buraya tıklayarak bize bildirebilirsiniz!

Yorumlar

  Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz