Ogznet.com

Ücretsiz 4K veya Ultra HD Video İndirmek için 13 Site

Video içeriği online ortamda yaygınlaştıkça, ücretsiz HD video indirme ihtiyacı da artmaktadır. Bir video sunumu için kısa videolara ihtiyacınız olabilir, ancak sinir bozucu telif hakkı sorunlarıyla uğraşmak istemezsiniz. Neyse ki, burada bir çok ücretsiz stok video indirme sitesi var. İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, mevcut en iyi ücretsiz stok video sitelerini görmek için okumaya devam edin!

İlk adımınız muhtemelen Pixels Video, Pixabay veya telif hakkı bulunmayan videolar için diğer popüler sitelerden birisini kontrol etmektir. Ancak bu sitelerin bazı 4K ve UHD videoları olsa da, bunların hepsi bu yüksek çözünürlüklerde mevcut değildir. Bu aramalarda çok fazla zaman harcayabilirsiniz.

Bunu yerine, aşağıda listelenen sitelerden biri, ücretsiz olarak kullanabileceğiniz 4K çözünürlüklü stok videolarını bulmayı garanti eder.

Bu siteler bir sonraki videonuz için ücretsiz içerikler sunuyor. Müzikten ses efektlerine kadar bu videolar ücretsiz olarak mevcuttur ve video yapma becerilerinizi geliştirmek veya bir sonraki sosyal medya yayınınızın başarısını yükseltmek için kullanılmaya hazırdır.

Pexels Videos, başarılı stok fotoğraf sitesi Pexels'in yapımcılarının yüksek kaliteli stok video çekimlerine ev sahipliği yapıyor. Hareketli nesnelerden manzaraya kadar her şeyi sunan, gerçekten etkileyici videolar var.

Ve bu listedeki diğer sitelerden videoları bir araya getirdiği için, başka bir yerde bulabileceğinizden daha geniş bir çeşitlilik bulabilirsiniz.

Videolar tamamen ücretsizdir.

Pexels Videos tamamen ücretsiz videolar sunuyor. Tüm videolar Creative Commons Zero (CC0) lisansı ile lisanslanmıştır. Bu, videoları düzenleyebileceğiniz veya değiştirebileceğiniz ve bunları kişisel ve hatta ticari projeler için ücretsiz kullanabileceğiniz anlamına gelir. Hepsi izin istemeden veya kaynağa bir bağlantı vermeden. Dolayısıyla bu atıf gerekli değildir.

Coverr, kullanıcılara indirilebilecek güzel stok video görüntüleri sağlar. Videoların web medyası olarak çalışması amaçlandığından, bir video indirmek size bir görüntü dosyasıyla birlikte birden fazla video biçimi sağlar. Ve hepsi ücretsizdir!

Coverr.co'da yayınlanan tüm videolar ücretsiz olarak kullanılabilir. Bunları ticari ve ticari olmayan amaçlarla kullanabilirsiniz. Mümkün olduğunda atıf yapabilirsiniz ancak, Videograf veya Coverr.co'dan izin istemenize veya atıf vermenize gerek yoktur.

Pixabay çeşitli ücretsiz stok videolara ev sahipliği yapıyor. Pixabay’daki videoların kalibresi, fotoğraflarının kalitesiyle eşleşir: fantastik ve geniş kapsamlı.

Güzel manzaralardan şehir manzaralarına kadar, istediğiniz bir şeyi bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Pixabay, telif hakkı olmayan ücretsiz resim ve videoları paylaşan canlı bir topluluktur. Tüm içerikler, Creative Commons CC0 kapsamında yayınlanıyor, bu da onları ticari amaçla bile olsa, izin istemeden veya sanatçıya atıf yapmadan kullanmayı güvenli hale getiriyor.

Pixabay'nın sunabileceği en iyi sonuçları görmek için Editörün Seçimi bölümüne de gidebilirsiniz.

Videvo, indirebilmeniz için mümkün olduğunca çok sayıda yüksek kaliteli stok video barındırır. Videoları etkileyici olmakla birlikte, kütüphane büyüklükleri ve kategori sayısı açısından da ihtiyacınız olanı bulmanızı sağlar.

Videvo’nun tüm kliplerini indirmek ve kullanmak ücretsiz olmakla birlikte, hepsinin aynı lisans türünü kullanmadığını unutmayın. Lisanslama hakkında daha fazla bilgi için SSS sayfalarına bakın.

Videvo.net'te barındırdığımız tüm klipleri indirmek tamamen ücretsizdir. İstediğiniz kadar ücretsiz video klip indirebilir ve bunları projelerinizde kullanabilirsiniz. İstenilen tek şey, zorunlu olmasa da, deneyiminizi sosyal medya üzerinden paylaşmanızdır.

Bununla birlikte, bu kliplerin çoğu üzerinde çalıştığınız herhangi bir projeyi indirmek, kullanmak, düzenlemek ve paylaşmak için ücretsizdir.

Life of Vids, videoyu web sitesinde barındırmak yerine harika video platformu Vimeo aracılığıyla şehir ve ülke manzaralarının muhteşem, yüksek kaliteli görüntülerini iyileştirir.

Ayrıca, haftalık olarak yeni videolar eklenir ve kullanıcıların siteye katkıda bulunmalarını sağlar. Life of Vids'in yaratıcıları ayrıca, videolarıyla aynı yüksek kaliteyi sunan Life of Pix adlı harika bir stok fotoğraf deposuna ev sahipliği yapıyor.

Distile, beta modunda olsa da, kullanıcılara birkaç önemli türde harika bir video havuzu sunar. Bazı videolar oldukça yüksek kalitededir.

Ayrıca Distill’in küratörlüğünde yeni videolara da kaydolabilirsiniz, böylece her 10 günde bir 10 yeni HD video alırsınız. Distill Beta, en iyi ücretsiz video kliplerden bazılarına sahiptir ve gün geçtikçe büyümektedir.

Hala beta sürümündedir, bu nedenle sitedeki özellikler eksiktir ve belirli bir kullanım hakları beyanı yoktur. Yine de, bu şaşırtıcı stok video indirmek için en iyi sitelerden biridir.

Darefull, istediğiniz gibi kullanabileceğiniz harika kalitede ücretsiz 4k stok videolarla dolu bir sitedir. Sitedeki tüm görüntüler, popüler stok görsel ve video platformu Storyblocks'un yaratıcısı Joel Holland tarafından çekildi. Ayrıca site, yüksek kaliteli manzara klipleri ve döngüsel arka planlardan oluşan harika bir koleksiyonla nicelikten çok kaliteye odaklanıyor gibi görünüyor.

Şu anda sitede az video var, ancak türlerine göre değişiyor. Doğa videoları, dron görüntüleri, havai fişekler, bokeh ışıklar, şehir görüntüleri türlerde videolar vardır. Birini tıklayın, önizleyin ve gördüklerinizi beğendiyseniz bilgisayarınıza indirin.

Dareful'te yer alan tüm videolar Creative Commons 4.0 lisansı altındadır. Bu, onları özgürce kullanabileceğiniz ve uyarlayabileceğiniz anlamına gelir, ancak bazılarını kullanmak için atıfta bulunmanız gerekecektir.

8. Mazwai

Mazwai, YouTube veya TikTok videolarınız için ücretsiz stok video görüntüleri sunar. Mazwai'nin misyonu, dünyanın dört bir yanındaki içerik oluşturuculara basit lisanslama ile güzel stok görüntülerine ücretsiz erişim sağlamaktır. Tüm görüntüleri, en yüksek kalite düzeyini sağlamak için özenle seçilmiştir ve içeriği sanatçılarla doğrudan ilişkiler yoluyla sağlandığı için, tüm içeriğin güvenli olduğundan emin olabilirsiniz.

9. Mixkit

Çarpıcı bir video klibe ihtiyacınız var, ancak bunu kendiniz çekmek için zamanınız veya kaynaklarınız yok mu? Web sitesi arka planları, müzik videoları, tanıtım videoları, reklamlar ve daha fazlası için ücretsiz video klipleri keşfedin. Atıf gerekli değildir. İçeriğinizi büyüyen kitaplığından yüksek kaliteli, ücretsiz video kliplerle birleştirin. Ücretsiz kahve videoları, ücretsiz drone videoları, çarpıcı doğa klipleri ve çok daha fazlası içinden sınırsız indirme sunar.

Ticari ve kişisel projelerde kullanmak için ücretsiz stok videoları indirin. Atıf gerekli değildir. Splitshire, stok videolarını ve fotoğraflarını kişisel ve ticari kullanım için ücretsiz sunmak isteyen web tasarımcısı Daniel Nanescu tarafından oluşturulmuş bir web sitesidir. Bu stok video sitesindeki videolar ağırlıklı olarak doğaya ve dış mekana odaklanıyor ve çok profesyonel.

SplitShire, 2014 yılında bir yan proje olarak başladı ve o zamandan beri SplitShire stok fotoğrafları milyonlarca kez indirildi, şimdi onları internette, dergilerde, müzik videolarında görebilirsiniz.

Vidsplay, 2010 yılında serbest çalışan bir web geliştiricisi ve dijital video görüntü yönetmeni olan Sammy Fontanez tarafından başlatıldı ve geliştirildi. Sitedeki ücretsiz stok videoların çoğu MP4 olarak indirilir. Ayrıca, her bir stok videonun çözünürlük, kare hızı ve süre gibi ayrıntılarını önizleme klibinin altında kolayca görebilirsiniz. Ayrıca, siteden klip indirmek için bir hesap oluşturmanız gerekmez.

Günah Şehri 2, Açlık Oyunları - Alaycı Kuş. Bunlar, bir fotoğraf direktörü olan Mitch Martinez tarafından yayınlanan ücretsiz stok filmlerini kullanan büyük filmlerden ve televizyon dizilerinden sadece bazıları.

Yıllar sonra Martinez, profesyonel RED fotoğraf makinelerinde oldukça fazla stok çekimi yaptı. Herkesin ücretsiz olarak indirip kullanması için bu görüntüleri yayınladı; bu, daha önce adı geçen isimlerin çoğunun videolarını kullandığını gösteriyor.

Martinez’in videoları, hayvanlar, hava fotoğrafları, ışık, manzara, şehir, parçacıklar, su, timelapse vb. gibi kategorilere ayrılıyor.
Kategoriyi tıklayın, bir video bulun ve Vimeo'da önizleme yapabilirsiniz. Ardından, tam çözünürlüklü videoyu indirmek için “DOWNLOAD THE CLIP HERE” düğmesine tıklayın.

Videvo, herhangi bir projede kullanım için ücretsiz stok videolar ve hareketli grafikler sunar. Bu video klipleri, hem kişisel hem de ticari yapımlarda ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Creative Commons 3.0 lisansını taşıyan video klipler orijinal yazara atfedilmelidir.

Ücretsiz bir kullanıcı olarak, 18.000'den fazla ücretsiz stok video ve hareketli grafiklere, hareketli arka planlara ve yüzlerce ücretsiz ses efektine erişim imkanı bulacaksınız.

Projelerinizde kullanmak için en kaliteli 4K ve HD stok video kliplerini indirebilirsiniz. Premium plana yükseltmeyi seçerseniz, Royalty-Free lisanslama ile 500.000'den fazla premium stok varlığına erişimin kilidini açabilirsiniz.

Kontrol Edeceğiniz Bir Diğer 4K Video İndirme Sitesi
Pexel veya Pixabay ile “4K” aradığınızda, ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir şeyler bulabilirsiniz. Fakat kontrol etmeniz gereken bir video sitesi daha var. Sunular için videolar arıyorsanız, en iyi yerlerden biri olan Videezy, özel bir 4K bölümüne sahip. Buna da bir bakın!

Bu yazıda çalışmayan/kırık link varsa, buraya tıklayarak bize bildirebilirsiniz!

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz