Image by vecstock on Freepik

Sayılarla Tuval Boyama Setleri İçin Wombhobby

Workshop of Muhammed and Buket isminin kısaltmasından oluşan Wombhobby, Muhammed ve Buket’in atölyesi olarak kurulan bir markadır. Ülke genelinde ve tüm dünyada sanatsız kalan ev bırakmama gibi bir vizyonu olan bu markanın ürünlerinin sağladığı en güzel avantaj hiçbir sanat becerisine ihtiyaç duymamanızdır. Hayatınızda elinize bir kez olsun fırça almamış olsanız bile bu markanın ürettiği sanat ve hobi kitleri sayesinde duvarınıza asacağınız harika tablolar tasarlayabilirsiniz.

Sayılarla Tuval Boyama Kitlerinin İçeriği Nedir?

Genellikle 40x50 cm boyutunda tuvale gerilmiş olan tuval kanvasının da içinde bulunduğu sayılarla tuval boyama kitlerinde büyük, orta ve küçük olmak üzere 3 farklı boyutta fırça bulunur. Kitin içerisinde ihtiyacınız olacak tüm renklerde su bazlı akrilik boyalar size yetecek kadar bulunuyor. Sayılarla tuval boyama kitleri askı aparatı, kullanım kılavuzu ve resim ortaya çıktığında görünecek halinin küçük bir ön izlemesi ile birlikte gönderiliyor.

Sayılarla Tuval Boyama Kitleri Nasıl Kullanılır?

Sayılarla boyama kitlerini kullanabilmek için ilk yapmanız gereken zevkinize uygun olan ve size hitap eden seti satın almak olmalıdır. Ürün elinize ulaştıktan sonra açtığınız pakette tuvalin üzerine çizilmiş bir taslak göreceksiniz, bu taslakta numaralandırılmış sayılar bulunuyor.

Aldığınız paketin içerisinde bulunan akrilik boya paketlerinin üzerinde de bu sayıları göreceksiniz. Size yollanan paketteki kalın, orta ve ince boyuttaki fırçaları kullanarak tuval üzerinde numaralandırılmış olan bölgeleri numaralı olan renklerle boyamalısınız. Hayatında ilk defa tuval boyaması yapacak olan insanların, hatta çocukların bile becerebileceği bu renklerle tuval boyama hobisi ile hayatınıza renk katacaksınız.

Wombhobby'nin Sunduğu Tuval Seçenekleri Nedir?

Manzara resimlerinden 146 adet, hayvan figürlü resimlerden 67 adet, soyut çalışmalardan 109 adet, çiçekli çalışmalardan 63 ürün bulunduran bu markadaki ürünler bu kadarla sınırlı değil. Ünlü eserlerin sayılarla boyama kitlerini bulabileceğiniz bu sitede sadece çocuklar için özel olarak hazırlanmış 5 adet sayılarla boyama kiti bulunuyor.

Wombhobby'den Aldığınız Ürünlerde Kullanabileceğiniz Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Bu sitede debit kart olarak da geçen banka kartları ile rahatlıkla ödeme yapabileceğiniz gibi kapıda ödeme seçeneğini de kullanabilirsiniz. World, Bonus, Axess, Maximum, CardFinans ve Advantage kredi kartlarına taksit imkânı da bulunan wombhobby’de havale yöntemi ile de ödeme yapabilirsiniz.

Detaylı bilgi için: https://www.wombhobby.com/

0
0
0
0
0
0
Yazıyı emoji ile değerlendir..

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

Spam kodu:

Kapatmak için ESC tuşuna basın