PDF filigran ekleme programı

PDF dosyasına metin filigranı veya görüntü filigranı eklemek için aşağıdakiler en iyi ücretsiz PDF filigran ekleme programını kullanabilirsiniz. Bu ücretsiz programlar yardımıyla, görüntü veya metin filigranını bir PDF dosyasına kolayca ekleyebilirsiniz.

PDF filigran ekleme programları:

Bu programlar, görüntülerin netliğini değiştirmek, görüntülerin ölçeğini ayarlamak, PDF dosyalarına toplu filigran eklemek ve önizleme gibi çeşitli özelliklere sahiptir.

Bu yazılımı kullanarak, tek seferde tek bir PDF dosyasına filigran ekleyebilirsiniz. Filigranın düzgün şekilde eklenip eklenmediğini de kontrol edebilirsiniz. Ancak bu ücretsiz sürümü yardımıyla, bir PDF dosyasına sadece metin filigranı ekleyebilirsiniz. Çıktı önizleme, bu yazılımın ana özelliğidir.

PDF belgeleri için İsviçre Çakısı gibi bir uygulama: birleştirme, bölme, döndürme, yeniden sıralama, filigran, yer imlerini/dosya bilgisini/sayfa geçişini düzenleme, sıkıştırma, şifreleme, şifresini çözme, imzalama, onarma, ekleri düzenleme ve daha fazlası.

Bu uygulamanın kullanımıyla tek seferde tek bir PDF belgesine metin filigranı ekleyebilirsiniz. Bu yazılımda, PDF dosyasını filigranlamak için seçtiğiniz rengi seçmek için seçeneğiniz vardır. Bir PDF belgesine filigran eklemek için taşınabilir yardımcı programı ile basit bir uygulamadır. Bu yazılımı çalıştırmak için bilgisayarınızda Java yüklemeniz gerekir.

Bu yazılımı kullanarak, sadece bir PDF dosyasına metin filigranı ekleyebilirsiniz. Metin filigranı eklemek için önce PDF dosyasını seçin ve sonra çıktı PDF dosyasını seçin. Şimdi filigranı metni ekleyebilirsiniz. Son olarak filigran sürecini başlatmak için “Go” tuşuna tıklayın. Bu yazılım, PDF dosyalarına filigran eklemek için çok kullanışlı bir araçtır.

Bu ücretsiz yazılımı kullanarak, PDF belgesine metin ve resim filigranı ekleyebilirsiniz. Ancak bu ücretsiz yazılımın yardımıyla, hem görüntü hem de metin filigranını bir seferde ekleyemezsiniz. Metin filigranı eklerken yazı tipi boyutunu, stilini, rengini vb. değiştirebilir ve görüntü filigranında görüntünün boyutunu ayarlayabilirsiniz. Görüntünün ölçeği, gerçek boyutun %25, %50 veya %100'ü olabilir. Ayrıca PDF belgelerindeki filigranın altını veya üstünü kaplayabilirsiniz. Resimler ve metin filigranı için netliği değiştirmek için bu ücretsiz yazılımı kullanabilirsiniz.

Bu uygulamayı kullanarak PDF belgelerine metin ve görüntü filigranları da ekleyebilirsiniz. Bu ücretsiz yazılım, filigran belgesini toplu olarak işleyebilmenizi sağlar ve ayrıca filigranlı PDF dosyalarını önizlemek için bir alternatif sunar. Bu ücretsiz program, DCX, DCM, GIF, JPG, PNG, TIF, WBMP, WDP ve diğerleri gibi görüntü formatlarını destekler.

Bu yazılımın kullanımı ile bir filigran ve görüntü filigranını bir PDF dosyasına ekleyebilirsiniz. Sadece ana arayüzündeki Filigran ayarlarına tıklamanız gerekiyor. Şimdi, “belgeye filigran ekle” seçeneğini işaretlemeniz ve filigran istediğiniz metni seçmek için sonraki adımı uygulamanız gerekmektedir. PDF dosyasına metin filigranı eklemek için son adım, “şimdi kes” düğmesine bir tıklama olacaktır. Benzer işlemden sonra PDF dosyasına görüntü filigranı ekleyebilirsiniz.

Bu yazılımın yardımıyla metin filigranı ve görüntü filigranını bir PDF dosyasına ekleyebilirsiniz. Sadece PDF dosyasına metin filigran eklemek ve ardından “Filigran” metin seçeneğine tıklamak için PDG Birleşme ve Birleştirici'nin ana arayüzündeki “Ayarlar” menüsünü tıklayın. Şimdi istediğiniz metni ekleyin ve son olarak filigran metnine “Kaydet” düğmesine tıklayın. Benzer bir adımı izleyerek PDF dosyasına resim filigranı ekleyebilirsiniz.

Bu yazılımı kullanarak, her iki seçeneği de elde edersiniz, örneğin bir PDF dosyasına, Metin Filigran Ekle veya Görüntü Filigran Ekle. PDF dosyasına metin veya resim filigranı eklemeyi seçmeniz gereken basit bir PDF aracıdır. Tek bir PDF belgesini bir seferde filigranlayabileceğiniz ücretsiz bir PDF aracıdır.

9. PDFedit

Bu uygulamayı kullanarak PDF belgelerini düzenleyebilir, metin ve görüntü filigranı ekleyebilirsiniz. Bir PDF dosyasına metin eklemek istiyorsanız, PDFedit'in ana arayüzündeki “Metin” sekmesini ve ardından “Ekle” sekmesini tıklamanız yeterlidir. Şimdi, metin özelliklerini doldurun ve “Ok” düğmesine tıklamak için son adımı izleyin. Benzer bir işlemi izleyerek PDF dosyasına resim ekleyebilirsiniz.

Bu yazılımı kullanarak resimleri PDF formatına dönüştürebilirsiniz. Küçük ve hafif bir uygulama olan PDFDu Ücretsiz PDF Dönüştürücü yardımı ile PDF dosyasına kolayca metin filigranı ekleyebilirsiniz. Bu yazılımın ana arayüzündeki “Dosya” menüsüne tıkladıktan ve “Ayarlar” seçeneğini seçtikten sonra, “Filigran ekle” seçeneğini seçiniz. Son olarak istenen metni seçin ve filigran işlemini başlatmak için “Tamam” düğmesine tıklayın.

Bu uygulamayı kullanarak belgeleri DOC, DOCX, PDF, TXT ve diğerleri gibi çeşitli biçimlere dönüştürebilirsiniz. Bu uygulamanın yardımı ile kolayca bir PDF belgesine metin filigran ekleyebilirsiniz. Bu yazılımın yardımıyla PDF dosyasını açarak, PDF dosyasına metin filigranı ekleyebilirsiniz. Bu uygulamanın ana arayüzünde “Filigran” seçeneğini, ardından son adımı, yani istenen metni girmek ve son olarak “OK” butonunu tıklamanız yeterlidir.

Bu uygulamayı kullanarak PDF dosyasına sadece metin filigranı eklemez, aynı zamanda herhangi bir Windows programından PDF dosyaları da oluşturabilirsiniz. PDF dosyalarına kolayca metin filigran ekleyebilirsiniz. Bu uygulama aynı zamanda boyut, rotasyon, şeffaflık ve filigran metnini, eklenmiş belgeleri ve bindirme belgelerini ayarlamanıza izin verir.

0
0
0
1
0
0
Yazıyı emoji ile değerlendir..

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

Spam kodu:

Kapatmak için ESC tuşuna basın