Ogznet.com
En İyi Ücretsiz 7 Online Belge Dönüştürücü Site Paylaş:
Image by rawpixel.com

En İyi Ücretsiz 7 Online Belge Dönüştürücü Site

Bu ücretsiz ve hızlı belge dönüştürücü web siteler ile PDF, DOCX, XLSX, TIF, WPS ve daha fazla formatta dosyada dönüşüm yapabilirsiniz. İşte en iyi ücretsiz online belge dönüştürücü web siteler burada.

Belge dönüştürücü, PDF, XLSX, DOCX, TIF veya TXT gibi bir tür belge dosyası biçimini başka bir türe değiştiren bir dosya dönüştürücü türüdür. Destekleyen bir programınız olmadığı için bir belgeyi açamıyor veya düzenleyemiyorsanız, ücretsiz belge dönüştürücüler yardımcı olabilir.

PDF'den DOC'a, JPG'den BMP'ye veya WAV'dan MP3'e kadar; belgeler, resimler, ses ve video dosyalarını online dosya dönüştürücülerinde düşündüğünüzden çok daha kolay bir şekilde dönüştürülebilirsiniz. En iyi online belge dönüştürme araçlarını listeliyoruz.

1. Zamzar

Zamzar

Zamzar, birçok yaygın word, excel, sunum ve diğer belge biçimlerini destekleyen online bir belge dönüştürücüdür. 150 MB kadar büyük dosyaları dönüştürebilirsiniz.

Dönüştürme yapılan belge formatları: CSV, DJVU, DOC, DOCX, EML, EPS, KEY, KEY.ZIP, MPP, MSG, SAYILAR, NUMBERS.ZIP, ODP, ODS, ODT, PAGES, PAGES.ZIP, PDF, PPS, PPSX, PPT , PPTX, PS, PUB, RTF, TXT, VSD, WKS, WPD, WPS, XLR, XLS, XLSX ve XPS

Dönüştürme sonrası seçilebilecek belge formatları: CSV, DOC, HTML, MDB, ODP, ODS, ODT, PDF, PPT, PS, RTF, TIF, TXT, XLS, XLSX ve XML

Zamzar ayrıca belgeden MP3'e dönüştürmeyi de destekler, yani çevrimiçi bir metin-konuşma aracı işlevi görür. SWF video formatı gibi birçok dosya formatı için çıktı seçenekleri olarak çeşitli görüntü formatları da desteklenir.

Zamzar, Windows, Linux ve macOS gibi bir web tarayıcısını destekleyen herhangi bir işletim sistemiyle çalışır. Tek yapmanız gereken dönüştürme yapılacak dosyayı siteye yüklemek.

FileZigZag

FileZigZag, dosya, resim, sıkıştırılmış dosya, e-kitap, ses ve video formatı desteği ile dosyalarınızı online olarak ücretsiz dönüştürür.

Dönüştürme yapılan belge formatları: ODT, SXW, DOC, RTF, TXT, OTT, STW, SDW, SXC, ODS, XLS, OTS, STC, XLT, SDC, ODG, OTG, SDA, SXI, ODP, PDF , PPT, POT, STI, OTP, EPS, DOCX, DOCM, DOTX, DOTM, XLSB, XLSM, XLSX, XLTM, XLTX, PPTM, PPTX, POTM ve POTX

Dönüştürme sonrası seçilebilecek belge formatları: CSV, DOC, EPS, ODG, ODP, ODS, ODT, OTG, OTP, OTS, OTT, PDF, POT, PPT, RTF, SDA, SDC, SDW, STC, STI, STW, SXC, SXD , SXI, SXW, TXT, VOR, XLS ve XLT

FileZigZag ayrıca çeşitli görüntü formatlarını girdi ve çıktı olarak kabul eder, ancak OCR aracı olarak çalışmaz.

Zamzar'a çok benzeyen FileZigZag, herhangi bir işletim sistemindeki herhangi bir web tarayıcısından kullanılabilir.

Doxillion, belge dönüştürme programı

Doxillion, belge dönüştürme programı ile DOCX, PDF, MOBI, WPS, HTML, TXT ve diğer belge dosya formatlarını dönüştürebilirsiniz. Ancak yukarıdaki iki online dönüştürücünün aksine, Doxillion herhangi bir dosyayı dönüştürmeden önce bilgisayarınıza yüklemeniz gereken bir programdır.

Dönüştürme yapılan belge formatları: DOCX, DOC, PDF, ODT, WPD, WPS, RTF, HTML, TXT, EML, PAGES, PPTX, WP, CSV, XLS, XLSX, XPS, ASM, INC, S, C, CPP, CS, CXX, H, HXX, J, JS, JAV, JAVA, PAS, PL, PY, RB, PHP, BAS, VB, VBS, XML, LOG, JPEG, JPG, BMP, GIF, PCX, PNG, PNM, PSD, RAS, TGA, TIF, WBMP.

Dosyalarla dolu tüm klasörleri ekleyebilir veya dönüştürülmesini istediğiniz belirli dosyaları seçebilirsiniz.

Windows Gezgini'ne en fazla üç sağ tıklama menüsü eklenebilir. Bu, bir dosyaya sağ tıklayarak Doxillion programını açmanıza gerek kalmadan hızlı bir şekilde dönüştürmenizi sağlar.

İlginizi
çekebilir

Word'den PDF'e Dönüştürücü Ücretsiz Program

Online-Convert.com'da dosya dönüştürmeyi başlatmadan önce, desteklenen dosya türlerini hızlı bir şekilde kontrol edebilirsiniz. İlgili kutulardan hangi dosya türüne dönüştürülecekse o formatı seçin. Go düğmesine tıklayın ardından, hazır olduğunda ses, video, görüntü, belge, e-kitap veya arşiv dönüştürme işlemine başlayın.

online-convert.com - Ücretsiz çevrimiçi dosya dönüştürücü. Medya dosyalarını çevrimiçi olarak bir formattan diğerine dönüştürün

Daha sonra dosyanıza göz atabileceğiniz, URL’yi girebileceğiniz veya bulut depolama hizmetinizden dönüştürülecek dosya yükleyebileceğiniz yeni bir sayfaya yönlendirilirsiniz. Start conversion düğmesine tıklayın ve işleminiz bitti.

Convert.Files, çeşitli formatlarda dosya dönüştüme yapmak için başka basit bir belge dönüştürücüdür. Başlamak için dosyanıza göz atın ve siteye ekleyin. Belge, çizim, sunum, e-kitap, video, resim, arşiv veya ses türlerinden birini seçin. Dosyanızı yüklediğinizde, giriş dosya tipine göre çıkış dosya formatı otomatik olarak çıkar.

convertfiles.com - Online Dosya Dönüştürücü

Ardından, dönüştürülen dosyayı mail adresinize göndermek ve buraya gönderilen bağlantıdan indirmek için onay kutusunu işaretleyebilir veya dosyanızı hemen almak için Convert düğmesini tıklayabilirsiniz. Dönüşüm tamamlandığında, yeni dosyanızı indirmek için sağlanan bağlantıya tıklayın.

Dosyaları bilgisayarınızdan, Dropbox'tan, Google Drive'dan veya bir URL'den hızlıca dönüştürmek için Convertio'yi kullanabilirsiniz. Dönüştürülecek dosyanızı seçin ve ardından bir görüntü, belge, e-kitap, sunu veya vektör biçiminden dönüşüm türünüzü seçin.

Convertio'nun iyi tarafı, toplu dosya dönüştürme özelliğidir. İsterseniz dönüştürülmüş dosyalarınızı Dropbox veya Google Drive'a kaydedebilirsiniz.

convertio.co/tr/ - dosya dönüştürücü

Hazır olduğunuzda Dönüştür düğmesini tıklayın ve dönüşümün ilerleyişini dosya boyutuyla birlikte görebilirsiniz. Sonra, dönüştürülen her dosya için İndir düğmesini tıklayın. Başka bir kullanışlı özellik olan tüm dönüşümlerinizi içeren tek bir ZIP dosyası olarak da indirebilirsiniz.

İlginizi
çekebilir

Ücretsiz Online Dosya Dönüştürücü

FreeFileConvert, 8,749 dosya türünü destekler. Yani, elinizde çok bilinmeyen bir dosya biçimi varsa, bu siteyi ziyaret etmeniz için iyi bir nedendir. Aynı anda dönüştürmek için beş dosyaya kadar ekleyebilirsiniz, sadece aynı dosya türü olması gerektiğini unutmayın. Dosyanızı yükledikten sonra, çıktı biçimi kutusu önerilen formatlarla otomatik olarak ayarlanacaktır. Convert'e tıklayın ve hazır olduğunda, dosyanızı almak için Download'a basın.

freefileconvert.com - FreeFileConvert, dosyaların çeşitli biçimlere dönüştürülmesini sağlar.

FreeFileConvert ile arşiv, belge, e-kitap, ses, görüntü, sunum, vektör, CAD ve yazı tipi dosya formatlarını dönüştürebilirsiniz. Ayrıca, ana sayfada bu desteklenen türlerden birini tıklayarak, mevcut tüm dosya biçimlerini hızlı bir şekilde gözden geçirebilirsiniz.

Yorumlar

  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz