Ogznet.com
Takip Etmeniz Gereken Muhteşem Manzaralara Sahip 10 Instagram Hesabı Paylaş:
Photo by Nitish Meena / Cedrik Wesche on Unsplash

Takip Etmeniz Gereken Muhteşem Manzaralara Sahip 10 Instagram Hesabı

İşte seyahat etmek için bir ilhama ihtiyacınız olduğunda veya sadece doğanın güzelliklerini görmek istediğinizde açıp bakabileceğiniz en iyi manzaralı fotoğraflara sahip Instagram seyahat hesapları.

Bu yazının içeriği: Kapat

Herkese güzel gelecek en güzel şey manzaralardır. Bizi farklı alemlere götüren doğal manzaralar. Nevada'nın kayalık turuncu çöllerinden Amazon'un yemyeşil ormanlarına kadar her renk, manzaralarda kendine yer buluyor.

Tiff Penguin - Los Angeles merkezli Tiff, fotoğrafçı ve diş hekimi olarak dünyayı geziyor.

Los Angeles merkezli Tiff, fotoğrafçı ve diş hekimi olarak dünyayı geziyor. En güçlü özelliği, çevresinin, özellikle sıradağların ölçeğini yakalayabilmesidir.

Tiffany'nin doğal ışıklandırma ve temiz renkler konusundaki keskin gözü, güvenilirliğini sağlıyor. Sony ve Amazon gibi şirketlerle yaptığı çalışmalar en önemlisi.

Alex Strohl - Doğa gözümüzün hemen önünde birçok gizem ve harika şeyi barındırır.

Doğa gözümüzün hemen önünde birçok gizem ve harika şeyi barındırır. Mevsimler değiştikçe renk paleti de onu takip eder. Doğanın sırları her ülke için farklıdır ve dinlemeyi hak eder. Ve Alex bize her şeyi anlatacak. Instagram'da 2 milyondan fazla takipçisi var ve dünya ormanlarının ve vadilerinin derin mavilerini ve hışırtılı yeşillerini vurguluyor.

Beautiful Destinations - seyahat fotoğrafçılığı söz konusu olduğunda çok çeşitli Best Of lara ev sahipliği yapıyor.

Bu Instagram hesabı, seyahat fotoğrafçılığı söz konusu olduğunda çok çeşitli "Best Of" lara ev sahipliği yapıyor. Nereden başlayacağınıza emin değilseniz, bu hesap tam size göre. Her ünlü fotoğraf, diğer seyahat hesaplarından tek tek seçilerek fotoğrafçılara itibar kazandırır ve doğanın harikasını vurgular! Beautiful Destinations, küresel farkındalığa ve birlikte çalışırsak Dünya'yı güzel tutma yeteneğimize vurgu yapar.

Everything Everywhere - Konu seyahat fotoğrafçılığı olduğunda Everything Everywhere tek kişilik bir gösteridir.

Konu seyahat fotoğrafçılığı olduğunda Everything Everywhere tek kişilik bir gösteridir. Düzinelerce ödül alan Gary Arndt, ne pahasına olursa olsun doğaya olan sevgisini paylaşmak istiyor. Dünyayı dolaşırken, her fotoğrafta yolculuğu, zorlukları ve seyahatin zevklerini belgeleyen bir günlük girişi var. Ziyaret ettiği her yerin mirasıyla ilgili önceki Instagram hikayelerini kontrol etmeyi unutmayın!

Expert Vagabond - Expert Vagabond olarak da bilinen Matt Karsten, doğayı ve etrafında inşa ettiğimiz şehirleri olağanüstü bir şekilde görüyor.

Expert Vagabond olarak da bilinen Matt Karsten, doğayı ve etrafında inşa ettiğimiz şehirleri olağanüstü bir şekilde görüyor. O yüzden neden hepsini ziyaret etmiyoruz diye düşündü. Aile hayatı ve seyahat arasında mükemmel bir denge sağlayan Matt'in serseri kişiliği fotoğrafçılık için olgunlaşmıştı, bu yüzden onun doğal eğilimine şaşırmadık.

Amerika ve İtalya'daki çifte vatandaşlığının yanı sıra, gezileri Tanzanya'dan Rusya'ya kadar uzanıyor. Hayatın tadını sonuna kadar çıkarmak amacıyla, bu gezgin ve fotoğrafları hakkında sevilecek çok şey var.

Hello Emilie - Hello Emilie, her fotoğrafı bir renk ve duygu ifadesine nasıl dönüştüreceğini biliyor.

Hello Emilie, her fotoğrafı bir renk ve duygu ifadesine nasıl dönüştüreceğini biliyor. Yakaladığı her sahnin bir fotoğrafçı olarak değerini kanıtlıyor. Emilie'nin Instagram hesabı binden fazla fotoğrafa ev sahipliği yapıyor ve seyahat aşkı hakkında oldukça açık sözlü.

Travis Burke Photography - Travis Burke, hayatın zor olabileceğini biliyor.

Travis Burke, hayatın zor olabileceğini biliyor. Bu yüzden, zorlu dağ geçitlerini ve dolambaçlı ormanları fethedilmesi gereken bir alan olarak görüp, gusto ile ilerliyor. Bir atlet ve fotoğrafçılık maceracı olarak hikayesi ilham verici. Travis, cüretkar yolculuklarıyla sadece insan sınırlarını zorlamakla kalmıyor, aynı zamanda bizden de aynısını yapmamızı istiyor.

Earth Pix - Earthpix, doğal seyahat fotoğrafları söz konusu olduğunda en iyinin en iyisidir.

Earthpix, doğal seyahat fotoğrafları söz konusu olduğunda en iyinin en iyisidir. Bir seyahat rehberinde yer almayan fotoğraflarla Earthpix, en iyinin en iyisini bir araya getirir.

Egzotik yerler bol olduğu için, herkesi şaşırtacak kadar çeşitlilik var. Benzer fikirlere sahip seyahat fotoğrafçılığı meraklılarından oluşan bu grup, kamera lensleri ve diğer her şeyle sohbet etmek için mükemmel bir yerdir.

Susan Seubert - Susan Seubert, fotoğrafçılık dünyasındaki insanlardan biridir.

Susan Seubert, fotoğrafçılık dünyasındaki insanlardan biridir. Ödüllü çalışmaları yemek ve portre fotoğrafçılığından iç mekanlara ve seyahate kadar uzanıyor.

Susan'ın hayvanlar ve çiçekler konusundaki ustalığı, yalnızca sık sık paylaştığı ısınma çekimlerine katkıda bulunuyor. Bu listede her şeyi şık bir şekilde yapabilecek bir kişi varsa, o da Susan'dır. Resmi bir National Geographic fotoğrafçısı olarak işe alınan her Instagram gönderisi, sizi en kısa sürede bir gezi rezervasyonu yapmaya hazır hale getirecektir.

In Far Away Land - Her fotoğraf, Dünya'nın ve manzaralarının gerçekte ne kadar geniş olduğunun bir kanıtıdır.

Marta Kulesza'nın tutkusu açık hava ve belli oluyor. Büyük manzaraların ve küçük insanların geniş çekimleri, çalışmalarına nüfuz ediyor. Her fotoğraf, Dünya'nın ve manzaralarının gerçekte ne kadar geniş olduğunun bir kanıtıdır.

Farklı kıtalar için birden fazla seyahat rehberi ile, yolda hayatın nasıl sürdürüleceğine dair birçok yararlı ipucu görmeyi bekleyin.

Yorumlar

  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz