Mockup psd created by syifa5610 - www.freepik.com

Instagram için En İyi 5 Repost Uygulaması

Başkalarının Instagram gönderilerini profilinizde nasıl paylaşabileceğinizi hiç merak ettiniz mi? Ne yazık ki Instagram uygulamasında resmi bir yol veya paylaşım özelliği bulunmuyor. Gönderi bağlantısını diğer uygulamalarla paylaşabilirsiniz, ancak tüm gönderiyi profilinizde yeniden paylaşamazsınız. Bu, Instagram repost (yeniden paylaşma) uygulamalarının kullanışlı hale geldiği ve herhangi birinin Instagram gönderilerini duvarınızda yeniden yayınlamanıza olanak tanıdığı zamandır.

Resmi Instagram uygulamasında veya web sitesinde yeniden paylaşım (instagram repost) şu anda mümkün olmadığı için, size yeniden paylaşmak için kolaylıkla kullanabileceğiniz Instagram için en iyi repost uygulamalarını listeliyoruz.

Birinin Instagram gönderilerini profilinizde yeniden yayınlamadan önce, izinlerini alın ve paylaşmanıza izin verildiğinden emin olun. Ayrıca, gönderinin orijinal yazarına uygun bir şekilde atıfta bulunduğunuzdan emin olun. Uygun bir şekilde atıfta bulunmazsanız ve gerçek sahibi profilinizi intihal için rapor ederse, Instagram hesabınızın kalıcı olarak yasaklanma olasılığı yüksektir.

Android ve iOS için En İyi Instagram Repost Uygulamaları

Aşağıda, diğer insanların gönderilerini duvarınızda paylaşmanıza yardımcı olacak çeşitli Instagram Repost uygulamaları var. Tüm bu uygulamalar, çeşitli insanlar için kullanışlı olabilecek çeşitli özelliklere sahiptir. Bu nedenle, Android ve iOS için Instagram için en iyi repost uygulamaları hakkında daha fazla bilgi edinmek için listeyi hemen gözden geçirin.

1. Repost for Instagram - Regrann

Instagram için Repost – Regrann, Instagram için harika bir repost uygulamasıdır. Tıpkı yukarıda bahsedilen uygulamalar gibi, bu uygulama da gönderileri yeniden yayınlama, Instagram'dan fotoğraf ve video indirme gibi tüm işlevleri yerine getiriyor. Fotoğrafları düzenlemeye, gönderileri planlamaya ve çok daha fazlasına izin veren aylık abonelik içeren premium bir sürümü de vardır.

Tasarım açısından, uygulama oldukça basittir. Tıpkı diğer uygulamalar gibi, Instagram'a gitmeniz ve yeniden yayınlamak istediğiniz gönderinin bağlantısını kopyalamanız gerekiyor. O zaman iki seçeneğiniz var, ya Instagram uygulamasından çıkmadan doğrudan yeniden yayınlayabilirsiniz ya da “Repost for Instagram – Regrann” uygulamasını açarak yeniden yayınlayabilirsiniz. Her iki seçenekte de başlık girmenize, kişileri ve konumu etiketlemenize izin verir.

2. Regram ( Repost+ Photos, Videos for Instagram)

Regram, Google Play Store'da bulunan Instagram için en iyi repost uygulamalarından biridir. Uygulama, Instagram'daki fotoğraf ve videoları yeniden yayınlama ve indirme gibi iyi bir dizi özelliğe sahiptir. Bunu yaparken, bu uygulama orijinal kullanıcıya atıf verir ve bu da filigranı kaldırma olasılığını ortadan kaldırır.

Uygulamanın kullanıcı arayüzü oldukça iyi. Uygulamanın tasarımı renk koordinasyonu açısından iyi. Uygulamayı kullanmak için Instagram'ı açmanız ve yeniden göndermek istediğiniz gönderinin URL'sini kopyalamanız yeterlidir. Bundan sonra, sadece uygulamaya gidebilir ve kopyalanan yayının zaten görüntülendiğini görebilirsiniz.

3. Easy Repost

Easy Repost for Instagram, bu listedeki en modern uygulamalardan biridir. Bir repost uygulamasının uygulamadan Instagram'ı açması, tüm fotoğrafları ve videoları galeriye kaydetmesi, Instagram'dan birkaç adımda yeniden yayınlaması, Instagram'dan fotoğraf ve videoları indirmesi ve daha pek çok temel yardımcı programı içerir.

Bu uygulamadaki tasarımı oldukça modern ve basit bulacaksınız. Kullanıcı arayüzü oldukça moderndir ve uygulamanın gerçekleştirebileceği tüm işlevleri gösteren bir yan gezinme çubuğu içerir.

Repost yapmak için gönderiye gidin ve bağlantıyı kopyalayın, uygulama bağlantıyı otomatik olarak tanır ve gönderiyi indirip yeniden göndermek için bir bildirim açılır.

4. Reposter for Instagram: Download & Save

 

Bir başka harika Instagram repost uygulaması “Reposter for Instagram – Download and Save”. Adı işlevini belli ediyor ve oldukça iyi çalışıyor.

Yeniden gönderme, gönderileri kaydetme ve daha fazlası gibi tüm temel işlevleri yapar. Ancak bunun dışında, fotoğrafla birlikte başlığı düzenleyebileceğiniz yerleşik bir repost düzenleyicisine de sahiptir.

Uygulamanın kullanıcı arayüzü iyidir. Uygulamanın, Instagram'da trend olan popüler gönderileri gösteren bir sekmesi var. Bunun dışında, gönderiyi yeniden göndermek için aldığınız hesabın tüm beslemesini de gösterir ki bu oldukça kullanışlı olabilir.

5. Repost it! Save and Repost for Instagram

Repost it! Instagram için en iyi repost uygulamaları listesindeki başka bir uygulama. Gönderileri yeniden yayınlama ve fotoğrafları kaydetme gibi temel işlevleri yapmanın yanı sıra çok daha fazlasını yapar. Başkalarının hikayelerini yeniden yayınlayabilir, kişilerin kullanıcı adlarını arayarak bir gönderiyi yeniden yayınlayabilirsiniz gibi. Ayrıca, zaman çizelgenize de bakabilirsiniz, ancak uygulamada Instagram ile oturum açmanız gerekir.

Uygulamanın tasarımı çok basit ve kullanışlıdır. Instagram'da herhangi bir gönderinin URL'sini kopyaladığınızda, aynı gönderi Repost it! uygulamasında görünür.

Filigranın yerleşimini ve arka plan rengini düzenleyebilirsiniz. Bunun dışında, sağ alt köşede bir düğme belirir ve bu düğme size nasıl yeniden paylaşım yapabileceğinizi, zaman çizelgenizi, beğenilen gönderilerinizi ve daha fazlasını nasıl göreceğiniz konusunda farklı seçenekler gösterir.

Instagram için Repost En iyi Uygulaması

Sonuç olarak, size denemeniz gereken Instagram için en iyi Repost uygulamalarını sunduk. Yukarıda bahsedilen liste, çoğunlukla bir kullanıcının ihtiyaç duyabileceği tüm özellikleri kapsar.

Bu uygulamalardan bazıları, Instagram hesabınız üzerinden giriş yapıp "Tek Dokunuşla Yeniden Gönderme" gibi ek işlevler sunarken, bazıları yeniden göndermeden önce yayınlarınızı düzenlemek için editör ve "Fotoğraf ve Video İndirme ve Kaydetme" gibi özellikler sunar.

0
0
0
0
0
0
Yazıyı emoji ile değerlendir..

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

Spam kodu:

Kapatmak için ESC tuşuna basın