Photo by Kate Torline on Unsplash

Instagram Hikayelerini Anonim Olarak İzleme ve İndirme Nasıl Yapılır

Herhangi birinin Instagram hikayelerine anonim yani görünmeden bakmak istiyorsanız bu siteleri kullanabilirsiniz. Üstelik telefonunuza herhangi bir uygulama yüklemeden veya hesap bilgilerinizi verme gibi ekstra bir zorunluluk olmadan.

Anonim Yani Gizli Olarak Bir Başkasının Instagram Hikayeleri Nasıl İzlenir?

Herkese açık Instagram profillerinin hikayelerini anonim olarak izleyebilirsiniz. Bunun için o kişiyi takip etmenize veya Instagram hesabınıza giriş yapmanıza gerek yoktur. Tek yapmanız gereken Instagram hikayelerini görmek istediğiniz kişinin kullanıcı adını bilmektir. Kullanıcı adını, sitedeki arama kutusuna yazdıktan sonra o kişinin 24 saat içindeki paylaşmış olduğu tüm hikayelerini görebilirsiniz. Üstelik bu hikayeleri görüntülediğinizde o kişinin hikayeyi görüntüleyenler listesinde yer almazsınız. Böylece gizli bir şekilde Instagram hikayelerini görüntüleyebilirsiniz.

Ücretsiz online Instagram hikayesi görüntüleme aracıyla takip etmediğiniz kişilerin Instagram hikayelerini de izleyebilirsiniz.

Site ayrıca anonim görüntülediğiniz Instagram hikayelerini cihazınıza indirme imkanı da sunuyor. Tüm bunları yaparken bilgisayarınıza veya cep telefonunuza herhangi bir şey indirmenize veya yüklemenize gerek yoktur.

Aşağıdaki siteler ile istediğiniz kişinin Instagram kullanıcı adını girin ve anonim olarak tüm hikayelerini HD kalitesinde görüntüleyin.

Instagram hikayesini görünmeden izlemek istediğiniz hesap herkese açıksa ve son 24 saat içinde Instagram hikayesi paylaştıysa, anonim olarak ve görünmeden anında izleyebilir ve indirebilirsiniz. Anonim hikaye izleme sitesi sizden herhangi bir şifre talep etmediği için güvenlidir. Artık sahte hesaplar açmanıza gerek kalmadan Instagram hikayelerini anonim olarak izleyebilir ve indirebilirsiniz. Hikayesini izlediğiniz Instagram kullanıcıları bunu bilemez.

InstaStories, herkese açık Instagram profillerinin anonim olarak görüntülenmesi için ücretsiz bir hizmettir. Platformun yardımıyla herkese açık Instagram hesaplarını gizlice takip edebilirsiniz: hikayeler ve öne çıkanlar, canlı yayınlar (çevrimiçi yayınlar, akışlar, yayın kayıtları), gönderiler (fotoğraflar, videolar, metin yayınları), beğeniler, yorumlar, aboneler dahil her şeyi görebilirsiniz.

Anon IG Viewer, ilgilendiğiniz kişilerin farkında olmadan instagram hikayelerini/yazılarını izleyebileceğiniz çevrimiçi bir uygulamadır. Hatta hikayelerini/yazılarını PC'nize/Cep telefonunuza indirebilirsiniz.

%100 ücretsiz, anonim, kullanımı kolay ve en önemlisi kullanmak için herhangi bir hesaba veya yazılıma ihtiyacınız yoktur.

Instagram hikaye görüntüleyici bir site. Giriş yapmanıza veya hesap sahibi olmanıza gerek kalmadan Instagram hikayelerini anonim ve hızlı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

 • Instagram Hesabına Gerek Yok

Giriş yapmadan görüntüleyin veya herhangi bir şey yüklemeyin. Sadece takip etmek istediğiniz Instagram kullanıcı adını girin.

 • Anonim

Kimse onların hikayelerini izlediğini bilmeyecek.

 • İndir ve Paylaş

Instagram videolarını ve fotoğraflarını yüksek çözünürlükte cihazlarınıza kaydedin.

Anonim olarak Instagram hikaye görüntüleyici. Instagram profillerini, Reels içeriklerini, Instagram hikayelerini, takipçileri, etiketli gönderileri çevrimiçi görüntüleyin. En iyi Instagram görüntüleyici sitelerden.

5. StoriesIG

StoriesIG ile Instagram hikayelerini anonim olarak indirin. Ayrıca Instagram fotoğraf ve videolarını da indirabilirsiniz.

Instagram video nasıl indirilir?

 1. Görüntülemek istediğiniz Instagram kullanıcı adını girin. Örneğin, Türkiye'de acunilicali ve hadise çok popülerdir.
 2. «İzlemek» düğmesine tıklayın ve birkaç saniye bekleyin. StoriesIG, kullanıcının fotoğraflarını ve videolarını arar.
 3. Bitti! Anonim olarak insta story ve gönderilerini izleyin. Instagram fotoğraf ve video 1 tıklamayla indirin.

StoriesIG ile Instagram hesabınız olmadan hikayeleri izleyebilir ve fotoğrafları kaydedebilirsiniz.

IG Story Viewer ile Instagram hikayelerini anonim olarak izleyin ve indirin. Instagram Hikayeleri Nasıl İndirilir? Instagram Hikayelerini indirmek için Instagram kullanıcı adını girin ve gidin.

 • Hiçbir şey yüklemenize gerek yoktur
 • Hikayeleri farklı sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz
 • Herhangi bir kullanıcının hikayelerini anonim olarak görüntüleyin
0
0
0
0
0
0
Yazıyı emoji ile değerlendir..

Yorumlar (2)

 • avatar
  Kate

  Yazar, seçime başka bir hizmet ekle https://insta-story.ru/ Hizmet gerçekten çalışıyor! Kullanımı çok kolay. Hızla yüklenir, reklam yok, kullanışlı mobil sürüm, kayıt gerekmez + her şeye şifreli bağlantı% 100 anonimlik sağlar!

  Cevapla
 • avatar
  color test page

  As we know that there are a several kinds of test printing devices available in the market. Every test printer will do their work accordingly. For more information, visit https://printertestpage.co/

  Cevapla
Yorum Yaz

Spam kodu:

Kapatmak için ESC tuşuna basın