Android ve iOS için En İyi 8 Fotoğraf Kolaj Uygulaması

Bir fotoğraf kolajı yapmak, arkadaşlarınız ve ailenizle geçirdiğiniz değerli anları bir araya getirmenin en iyi yollarından biridir. Güzel fotoğraf albümleri oluşturmanıza ve bunları sosyal medyaya yüklemenize izin veren onlarca fotoğraf kolaj yapma uygulaması var. Ne yazık ki, her biri öne çıkan özellikler sunduğu için en iyi fotoğraf kolaj uygulamasını seçmek zor olabilir.

Yardıma ihtiyacınız olduğu bu an, akıllı telefonunuza rastgele uygulamalar yüklemeyi sevmeyen kişilerdenseniz, buna bir göz atmalısınız. Yaratıcı fotoğraf albümleri oluşturmak için listelenmiş en iyi fotoğraf kolaj yapma uygulamaları bulacaksınız. Ayrıca, bu uygulamaları kullanırken zaman kaybetmemeniz için işlevsel özellikler de sunarlar. Sayfayı kaydırmaya devam edin ve favorinizi bulun!

Fotoğraf kolaj yapma uygulamaları:

Güvenilir fotoğraf kolajı uygulamaları bulmak, üzerinde 'fotoğraf kolajı' başlığı olan rastgele uygulamaları seçmekten daha fazla zaman alır. Uygulamanın size yardımcı olabileceğinden emin olmanız gerekir. Ayrıca, kullanıcı dostu olmalıdır, böylece nasıl kullanılacağını öğrenmek için fazla zaman harcamazsınız. Fotoğraf kolaj yapma uygulamaları için en iyi öneriler burada.

1. MOLDIV

Başlangıç olarak, fotoğraf düzenleme deneyiminizi geliştirmek için birçok özelliğe sahip Moldiv var. Bu uygulama bir güzellik editörü, özçekim özelliği ve hareketli grafik video kamerası ile birlikte gelir. Bir güzellik kamerasıyla birleştiğinde, en iyi görünüm için pürüzsüz bir ekranla daha güzel görüneceksiniz. Ve en önemlisi, türünün tek örneği olan harika kolajlar oluşturmanıza olanak tanır.

Video kamerada parçacık efektleri, hareketli çıkartmalar ve canlı filtreler içerdiğinden işler daha da iyileşiyor. Uygulama ayrıca size 220+ filtre ve 14 farklı tema sunar. Bu, farklı kombinasyonlarla binlerce benzersiz kolaj oluşturabileceğiniz anlamına gelir.

Moldiv, kolajlara ve fotoğraflara metin eklemenizi sağlayan metin yetenekleriyle birlikte gelir. En iyi fotoğraf düzeni için 310'dan fazla çerçeve ve 500 çıkartma içeren 300 yazı tipine sahiptir. Bu uygulama Play Store ve App Store'da mevcuttur.

2. PicCollage

PicCollage, yeni başlayanlar için uygun ücretsiz bir fotoğraf kolaj yapma uygulamasıdır. Kullanımı kolaylaştıran kullanıcı dostu bir arayüzü sunar. Ücretsiz yazı tipleri, anında fotoğraf ızgaraları ve tebrik kartları gibi sunabileceği birçok şeye sahiptir. Uygulamadan fotoğraf çekmenize ve video kaydetmenize izin veren Moldiv'in aksine, PicCollage galeriden, Google Fotoğraflar'dan veya Facebook'tan fotoğraf aktarmanıza olanak tanır.

 

Fotoğraf içe aktarıldıktan sonra birçok şey yapabilirsiniz. Epik kolajlar oluşturmanıza izin veren binlerce çıkartma seçimi ve arka plan sayesinde yaratıcılığınızın sınırı sizsiniz. Hızlı kolaj oluşturmak için önceden tasarlanmış çerçevelere ve şablonlara sahiptir.

Harika kolajların keyfini kendi başınıza çıkarmayın. Instagram, Facebook ve Snapchat gibi sosyal medya aracılığıyla aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşın. Pic Collage ayrıca fotoğrafları yazdırmanıza ve onu ev yapımı bir tebrik kartı veya telefon kılıfı yapmanıza olanak tanır. Uygulama, Android ve iOS'ta iyi çalışıyor.

3. PhotoGrid

Tam özellikli bir kolaj uygulaması mı arıyorsunuz? PhotoGrid dikkate değer bir uygulamadır. Bu kolaj oluşturucu, fotoğraf düzenleme becerilerinizi geliştirmek için birçok şeye sahiptir. Hareketsiz görüntülerden video sunumları, memler ve GIF'ler oluşturmanıza olanak tanır. Benzersiz bir tebrik kartı veya not defteri yapmak istiyorsanız, bu uygulama en iyi proje ortağınız olabilir.

PhotoGrid döndürme, kırpma, parlaklığı ayarlama ve yeniden boyutlandırma gibi temel düzenleme araçlarıyla birlikte gelir. Ayrıca size daha yaratıcı fotoğraflar için yazı tipleri, çıkartmalar, emoji ve kolaj şablonları sağlar. Ayrıca uygulama, önceden tasarlanmış arka planlar ve filtre efektleri sunar.

PhotoGrid, ağır çekim efektleri, geçişler, filtreler ve çok daha fazlasını uygulamanıza izin veren video kontrolüne sahiptir. Android ve iOS kullanıcıları bu uygulamayı Play Store ve App Store'dan kolayca indirebilir, ardından kolaj yapmanın tadını çıkarabilirsiniz.

4. PicsArt

PicsArt'ı daha önce duymuş olabilirsiniz. Bu ücretsiz kolaj uygulaması ve fotoğraf düzenleyici, dünya çapında milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılmıştır. Yeni başlayanların fotoğraf düzenleme ve kolaj yapma becerilerini geliştirmelerine yardımcı olan, kullanıcı dostu bir arayüze sahip, kullanımı kolay bir paket sunar.

Amacınız sadece fotoğrafları düzenlemek değil, aynı zamanda arkadaş ve takipçi kazanmaksa, PicsArt harika bir seçimdir. Kendi fotoğraflarınızdan bir tasarım yapabilir veya başkaları tarafından yüklenen resimleri kullanabilirsiniz. Fotoğraf filtreleri, şablonlar ve çizim araçları gibi sayısız düzenleme özelliği ile en iyi fotoğraf kolajları için yaratıcılığınızı keşfedebilirsiniz.

PicsArt ayrıca parlaklığı ayarlama, kırpma ve karıştırma gibi temel işlevleri de sağlar. Projeyle işiniz bittiğinde, kolajı sosyal medya hesabınıza ve topluluğunuza yükleyerek sergileyin.

5. Pic Stitch

Android ve iOS için bir başka en iyi fotoğraf kolaj yapma uygulaması Pic Stitch. Bu ücretsiz uygulama, epik fotoğraflar ve videolar oluşturmak için en iyi sonucu verir. Duygularınızı gerçekten anlatan bir kolaj oluşturmak için en boy oranlarını ve arka plan müziğini ayarlamanız yeterlidir.

Pic Stitch'i kullanarak her bir fotoğrafı ve videoyu kırpmanız gerekir. Ayrıca kimsenin şaheserinizi çalmaması için metin, filtreler, çıkartmalar ve hatta filigranlar ekleyebilirsiniz. Becerinizi geliştirmek için, uygulama işlevlerini yönetmenize olanak tanıyan bir metin yerleşimi ile birlikte gelir. Yeni başlayanlar, Pic Stitch'in kullanımının biraz zor olduğunu görebilir, ancak zamanla en iyi proje arkadaşınız olabilir.

Diğer birçok kolaj uygulaması gibi, Pic Stitch de eserinizi sosyal medyada paylaşmanıza olanak tanır. Veya sadece Galeri'ye kaydedebilirsiniz. Bu uygulama temelde ücretsizdir ancak ücretli eklenti paketleri sunar.

6. PiZap

PiZap, kolaj oluşturucuyu, fotoğraf düzenleyiciyi ve meme oluşturucuyu tek bir uygulamada tamamlar. Bu uygulamayla yalnızca fotoğrafları düzeltmekle kalmaz, aynı zamanda bir poster ve tebrik kartının yanı sıra benzersiz bir kolaj oluşturabilirsiniz. Hevesli bir sosyal medya kullanıcısıysanız, PiZap Twitter, YouTube ve Facebook için kapak resmi tasarlamanıza ve yapmanıza olanak tanır.

 

Kullanıcılarının çoğunluğu genç olduğu için PiZap, gençlere yönelik şablonlar ve düzenler getiriyor. Bu uygulamada özel günler, tatiller ve duygular gibi çeşitli temalar mevcuttur. Metinler ve sembol memleriyle fotoğraf kolajlarınızın daha iyi görünmesini sağlayın. Ek olarak, resimlerinizi geliştirmek için özel efektler ve filtreler içerir. PiZap, Android ve iOS akıllı telefonlar için kullanılabilir.

7. PicPlayPost

İlk kez fotoğraf kolajı yapıyorsanız, PicPlayPost en iyi yardımcınız olabilir. Bu kolaj oluşturucu, fotoğraf ve video kolajları oluşturma hakkında daha fazla bilgi edinmenizi sağlayan kullanım kolaylığı özellikleri sayesinde yeni başlayanlar için özel olarak tasarlanmıştır. Uygulamayı açarken, en son videolarınızı ve resimlerinizi gösteren bir For You derlemesi göreceksiniz.

Ancak bu, PicPlayPost'un deneyimli kullanıcılar için uygun olmadığı anlamına gelmez. Altı en boy oranı ve müzik arka planı gibi yaratıcılığınızı keşfetmek için bir dizi özelliğe sahiptir. Ayrıca animasyonlu metin kullanabilir, geçişleri seçebilir ve Canlı fotoğraflar ekleyebilirsiniz.

Genel olarak, PicPlayPost yeni başlayanlar ve deneyimli kolaj oluşturucular için harika bir uygulamadır. Bu uygulama Play Store ve App Store'da ücretsiz olarak mevcuttur. Ancak kendinizi yükseltmek ve profesyonel düzenleme özelliklerinden yararlanmak istiyorsanız, bu uygulamanın ücretli paketi de vardır.

8. Layout from Instagram

Layout from Instagram, bu uygulamayla birlikte gelen düzinelerce özellik sayesinde en iyi kolaj oluşturuculardan biridir. Fotoğrafları yeniden karıştırmak için yerleşik şablonları kullanmanıza olanak tanır. Instagram için olmasına rağmen, nerede olursanız olun fotoğrafları seçebilirsiniz. Galerinizden veya film rulonuzdan 9 adede kadar fotoğraf seçin ve bu uygulamanın işi yapmasına izin verin.

Düzen, ayırt edici kolajlar oluşturmak için çok çeşitli işlevlere sahiptir. Zaten şablonlarda olsalar bile görüntüleri değiştirebilir, yakınlaştırabilir, uzatabilir ve değiştirebilirsiniz. Bu en iyi fotoğraf kolajı uygulaması, kolajınızı daha etkileyici hale getiren bir Instagram filtresi de sağlar. Kolaj hazır olduğunda, arkadaşlarınızla Instagram veya diğer sosyal ağlarda paylaşın.

0
0
0
0
0
0
Yazıyı emoji ile değerlendir..

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

Spam kodu:

Kapatmak için ESC tuşuna basın