Ogznet.com

Android ve iOS için en iyi Usta Bulma uygulamaları

En iyi usta bulma veya usta çağırma uygulamaları ile bekleyen tamirat/tadilat işleriniz yarım kalmasın.

Bu yazının içeriği: Kapat

  İki tür insan vardır: aletleri kullanma konusunda becerikli olup parası cebinde kalanlar ve en basit işlerde bile yardıma ihtiyaç duyanlar. Hangi gruba ait olursanız olun, en iyi usta bulma uygulamaları, bekleyen tamirat ve tadilat işleriniz için bir ustaya ulaşmanızı sağlar.

  Usta bulma uygulaması, hem tamirciler hem de müşteriler için yararlı olan çok çeşitli özelliklerle gelir.

  En iyi usta bulma uygulamaları

  Piyasada çok çeşitli tamirci uygulamaları olmasına rağmen, yalnızca birkaçı en iyisidir. Tamir işi yapıyor olun veya olası bir müşteri olun, indirebileceğiniz en iyi usta bulma uygulamaları burada.

  1. Armut

  Armut; nakliyat, temizlik, tadilat, boya badana ve özel ders gibi 2000’den fazla kategoride hizmet veren binlerce kişi ile hizmet almak isteyen kişileri kolayca buluşturmayı amaçlayan en popüler usta bulma uygulamasıdır. İyi bir temizlikçi, nakliyeci, elektrik ustası, tesisatçı veya boyacı mı arıyorsun? İhtiyacın olan hizmet ya da ustayı bu popüler hizmet platformunda bulabilirsiniz.

  Ev temizliği için temizlikçi bulmak, taşınma işi için nakliye firması bulmak, boya badana için boyacı bulmak ve tadilat işleri için tadilat ustası bulmak Armut ile çok kolaydır.

  İhtiyaç duyduğunuz hizmeti birkaç soruda anlatarak, en uygun ve müsait hizmet verenden ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz. Teklif verenlerin önceki işlerini inceleyebilir, gerçek müşteri yorumlarını okuyabilirsiniz.

  Ustabilir ile usta bulmak çok kolay.

  Ustabilir ustaları ve usta arayanları bir araya getiren ücretsiz ve komisyonsuz bir platformdur. Ustabilir’de tesisat, dekorasyon ve dış mekan alanlarında uzman, binlerce usta arasından ihtiyacına en uygun ustayı hemen bulabilirsiniz. Puan, yorum ve sertifika bilgilerine göre ustaları seçebilir, iş bitiminde kendi değerlendirmeni de yapabilirsin. Ayrıca beyaz eşya yetkili servis ihtiyaçlarında Arçelik, Beko, Grundig ve Altus çağrı merkezlerine anında ulaşabilirsiniz.

  Konum ve hizmet türüne göre ihtiyaca en uygun, alanında uzman ustaları listeleyen Ustabilir; usta bulma ihtiyacının, hızlı, kolay ve güvenilir bir şekilde karşılamasını sağlar. 

  Ustabilir bir Koçtaş markasıdır. Bu da onu Armut uygulaması gibi güvenilir bir uygulama olarak karşımıza çıkarıyor.

  3. Bİ'USTA 

  Bi'Usta adlı usta bulma uygulamasının da arkasında Türkiye'nin köklü firmalarından Kalekim var. Bi'Usta tüm kategorilerde usta bulma hizmeti vermek yerine belli konulara odaklanıyor. Bi'Usta uygulaması, boya, seramik uygulamaları, ısı ve su yalıtımı hizmetlerine ihtiyacı olan kullanıcıların kolay ve hızlı bir şekilde usta bulmalarını sağlayan bir platformdur.

  Bi Usta uygulamasında usta bulmak için boya ve seramik ustaları kategorisinden ihtiyaç duyduğunuz kategoriyi seçerek işe başlayacaksınız. Ardından uygulama üzerinde sorulan basit soruları cevaplayıp, size göre en uygun teklifte bulunan ustayla anlaşabilirsiniz.

  Ayrıca bu platforma özel olarak, "Garantili Usta" tiki olan ustaların yaptığı seramik uygulamaları 2 yıl, uygulamada kullanılan Kalekim ürünleri 10 yıl Kalekim garantisi altındadır.

  Ustala adlı usta bulma uygulamasında, sadece tadilat tamirat değil nakliyeden temizliğe, fotoğrafçıdan düğün organizatörüne her türlü hizmetin ustasını bulabilirsiniz. Evinize duvar kâğıdı kaplatmak istiyorsanız yine Ustala.com’a ilan verebilirsiniz. Aklınıza gelen veya yardıma ihtiyacınız olduğu her konuda Ustala.com’a ilan verebilirsiniz.

  Ustala platformunda usta bulmak için öncelikle yaptırılacak iş için bir ilan açmanız gerekiyor. Açılan bu ilana sistemde kayıtlı ustalar tarafından teklifler gelecektir. Sizde bu teklifler arasından size göre en uygununu seçip, işi ustasına verebilirsiniz.

  Diğer üç uygulama gibi popüler bir uygulama değil, ancak belki de aradığınız ustayı bu uygulama ile bulacaksınız.

   

  Ustamgeliyor.com, inşaat ve hizmet sektöründe usta bulmanızı sağlayan bir platformdur. Diğer usta bulma platformları gibi, müşteriler ile satıcılar arasında bir iletişim köprüsü kurmak için oluşturulmuş bir hizmettir.

  Boya badana, nakliyat, temizlik, tesisat, sıva, marangozluk, yalıtım ve mantolama gibi yüzlerce alanda çalışan ustaları müşterileri ile buluşturuyor.

  Bu hizmetin, ilk 3 sıradaki usta bulma platformlarına göre müşteri yorumları pek olumlu değil. Bu yüzden, bu platformu kullanmadan önce hem bu hizmetin kullanıcı yorumlarını hem de müşterilerin usta yorumlarını mutlaka okuyun.

  Yorumlar

   Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
  Yorum Yaz

  Spam kodu: