Ogznet.com
En İyi Ücretsiz Emoji Yapma Programları Paylaş:
Like emoji vector created by rawpixel.com - www.freepik.com

En İyi Ücretsiz Emoji Yapma Programları

Bu makale, bilgisayarınızda emoji yapmanızı sağlayan en iyi ücretsiz emoji yapma programlarının bir listesini içerir. Bu ücretsiz programları kullanarak, kendi başınıza ifadeler oluşturabilirsiniz.

Bu emoji yapma araçları, iyi bir bileşen veya nesne çeşitliliği sağlar. Bu nesneler arasında farklı tiplerde dairesel yüzler, burunlar, kaşlar, gözbebekleri, gözler, el jestleri, gözlükler, şapkalar, sakallar ve saçlar vb. bulunur. Bu nesneleri, sağlanan düzenleme penceresine yerleştirerek, kişiselleştirilmiş ifade elde edersiniz. Bunlardan bazıları da animasyonlu ifadeler oluşturmak için kullanılabilir.

Bu emoji oluşturma programları, ifadeyi daha fazla değiştirmenize izin verir. Bunun için, bir nesneyi doğru bir şekilde emoji üzerine yerleştirebilir, nesnenin boyutunu değiştirebilir, tuval boyutunu değiştirebilir, arka plan rengini değiştirebilir vb. hareketler uygulayabilirsiniz. Bu hareketlerden biri de, fotoğraflardan statik veya animasyonlu ifade oluşturmanızı sağlar.

Emojiyi kaydetmek için çoğu PNG, GIF, JPEG ve BMP gibi yaygın görüntü formatlarını destekler. Ayrıca oluşturulan ifadeyi doğrudan mail, Facebook, Twitter vb. platformlar üzerinden de paylaşabilirsiniz.

Moji Maker, Windows için ücretsiz bir ifade oluşturma uygulamasıdır. Bunu kullanarak 2D / 3D emojiler oluşturabilirsiniz. Yüz, gözler, kaşlar, gözbebekleri, burun, ağız, sakal, suratlar, gözlükler, şapkalar, el hareketleri, saçlar vb. gibi ifadeler yapmak için çok çeşitli bileşen grupları sunar. Sadece yerleştirilir editör penceresinde bir nesne seçin. Daha sonra boyutunu ve konumunu ayarlayabilirsiniz. Yeniden sırala düğmesini kullanarak bileşenleri yeniden sıralayabilirsiniz.

2D / 3D erkek veya dişi emoji karakterleri oluşturmak için ayrı bir modül sağlar. Bunun için yüz, saç, gözler, ağız, gözlük, başlıklar vb. gibi benzer nesne grupları seti sağlar.

Oluşturduğunuz emoji / karakterleri, 300 × 300, 200 × 200, 150 × 150, 100 × 100, 50 × 50, 16 × 16 vb. gibi farklı boyutlarda PNG formatında dışa aktarmanıza olanak tanır. Ayrıca emojiyi Facebook, mail, Twitter vb. platformlarda paylaşabiliriniz.

Moji Maker, güzel ve eğlenceli bir ifade maker uygulamasıdır. Bunu kullanarak çok sayıda kişiselleştirilmiş emojiyi ve karakteri oluşturabilirsiniz.

Emoticon Maker, adından da anlaşılacağı gibi Windows için başka bir ücretsiz emoji yapma programıdır. Fotoğraftan ifade oluşturmak için kullanılabilir. Ayrıca statik ifadelerin yanı sıra animasyonlu ifadeler de oluşturulabilir.

Statik bir ifade oluşturmak için BMP, JPG, GIF ve PNG biçimlerindeki herhangi bir görüntüyü açmanız yeterlidir. Animasyonlu emoji için programa animasyonlu bir GIF aktarın. Bunu yaptıktan sonra, arayüzde görüntüleyebilirsiniz. Bir parçayı kesebilir ve / veya sola veya sağa çevirebilirsiniz.

Gerekli değişiklikleri yaptıktan sonra, animasyonlu ifadeyi GIF veya statik ifade olarak BMP, JPEG, GIF veya PNG görüntüsü olarak kaydedin.
Çok kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Fotoğraflardan emoji oluşturmak istiyorsanız, Emoticon Maker'ı kullanabilirsiniz.

Emoticon Art Editor, farklı bir emoji oluşturma programıdır. Temelde çeşitli ifadeler kullanarak bir sanat oluşturmanıza izin verir. Editör penceresinde yerleştirmeyi seçebileceğiniz bazı genel emojiler sağlanmıştır. Bu sayede birden çok ifadeye sahip bir resim oluşturabilirsiniz.

İfade sanatı nasıl oluşturulur:

Emoticon Art Editor'nü açın ve Dosya> Yeni'ye gidin ve satır başına emojiyi (40'a kadar) ve sütunu (30'a kadar) seçin. Bundan sonra, bir ifade seçin ve o ifade ile editör bölümünde çizim yapmaya başlayın. İfade sanatınıza farklı ifadeler yerleştirebilirsiniz. Son emoji sanatını bir görüntü (BMP, JPG, PNG, GIF) veya HTML dosyası olarak dışa aktarılabilirsiniz.

İlginizi
çekebilir

En İyi Ücretsiz Avatar Yapma Programları

Yorumlar

  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz