En İyi Ücretsiz Avatar Yapma Programları

Bu makale, sizin için en uygun özellikler ve işlevler sunan en iyi ücretsiz avatar oluşturma programlarından bazılarını listeler.

Kendi fotoğrafınız ile çizgi film veya avatar resimleri oluşturmak ve paylaşmak günümüzde oldukça popüler hale geldi. Bu avatarları farklı sosyal medya platformlarında kullanıp paylaşabilir, çeşitli uygulama ve portallarda kullanabilirsiniz. Ayrıca, kullanıcılar bu avatarları çeşitli oyun platformlarına profil resmi olarak da yüklerler.

Profesyonel grafik düzenleme araçları, resminiz için bir avatar oluşturmanıza yardımcı olsa da, araçları kullanmak için profesyonel bilgiye ihtiyacınız vardır. İşte burada avatar yapma sitesi devreye giriyor. Bu tür web sitelerini ve portalları kullanarak, resimleriniz için istediğiniz avatarı istediğiniz gibi kolayca oluşturabilirsiniz. Ayrıca ücretsiz avatarı oluşturmak veya düzenlemek için profesyonel becerilere bile ihtiyacınız yok.

Bu nedenle, sizin için en iyi ücretsiz avatar oluşturma sitelerinden bazılarını listeleyeceğiz ve sunacağız. Bunları kullanarak kişiliğiniz ve karakteriniz için istediğiniz gibi bir avatar oluşturabilirsiniz.

Avatar yapma programı ücretsiz

Bazı özel web siteleri ve programlar kullanarak bunu avatar yapabilirsiniz. Bu şekilde, Avatarınızın özelliklerini manuel olarak seçebilecek veya bir fotoğrafı otomatik olarak bir avatara dönüştürmek için kullanabileceksiniz. En iyi yanı, bu araçları kullanmak için herhangi bir Photoshop becerisine sahip olmanıza gerek olmamasıdır. En iyi avatar oluşturucunuzu seçin ve yaratıcılığınızı ve hayal gücünüzü çeşitli şekillerde test edin.

En iyi ücretsiz Avatar oluşturma siteleri:

Aşağıda en iyi 10 avatar yapma sitesini listeliyoruz. Tüm bu popüler avatar yapma portallarının açıklamalarına ve özelliklerine göz atarak istediğinizi kullanabilirsiniz.

En iyi ücretsiz avatar oluşturma sitelerinin bu listesine ilk önce en iyisiyle başlayalım. Avatar Maker gerçekten de istediğiniz gibi avatarlar oluşturmak için harika bir portal. Portalın farkı, avatarları dört farklı stilde oluşturmanıza izin vermesidir. Tek yapmanız gereken cinsiyeti seçmek ve devam etmek. Ardından web sitesi sizi oluşturma ve düzenleme aracına yönlendirecektir.

Burada en iyi avatar oluşturma aracını kullanabilirsiniz. Web sitesi yüzünüzün şeklini değiştirmenize ve gözlerinizi, saçınızı, gardırobunuzu ve diğer özelliklerinizi özelleştirmenize olanak tanır. Avatarı oluşturduktan sonra, istediğiniz gibi kolaylıkla paylaşabilir veya indirebilirsiniz.

Avataaars Generator oldukça basit bir avatar yapma sitesidir. Bu, kullanımı kolay bir arayüze sahip en iyi ücretsiz avatar oluşturma sitelerinden biridir. Ek olarak, portalın birçok başka özelliği de vardır. Site, görüntü tabanlı bir kullanıcı arayüzü yerine, listeden seçenek seçmeli bir kullanım sunar. Bu nedenle, listeden nitelikleri seçerek avatarınızın özelliklerini düzenlemeniz ve sağlamanız gerekir.

Son olarak avatar özelleştirmesini tamamladığınızda PNG ve SVG formatlarında kaydedebilirsiniz. Ayrıca portal, daha iyi yönetim için avatarın kodlamasını düzenlemenize de olanak tanır. Portalın en iyi özelliklerinden biri, daha iyi sonuçlar için rastgele bir avatar oluşturmanıza izin vermesidir.

3. Avachara 

Avachara, birden fazla kategoride bir avatar oluşturmaya izin veren akıllı ve en iyi ücretsiz avatar oluşturma sitesidir. Çeşitli seçenekler arasından seçim yapabilir ve ardından gereksinimlerinize göre birini seçebilirsiniz. Ayrıca avatar oluşturucu, özelleştirilebilir düğün kartları oluşturmanıza da olanak tanır.

Acachara altındaki avatar yapımcısı sitelerin en iyi özelliklerinden biri, karakterinizin özelliklerini istediğiniz gibi seçebilmenizdir. Yüz şeklinden sakal stiline, gardıroptan saç rengine ve daha fazlası. Birkaç tıklama ile karakteri istediğiniz gibi çok kolay bir şekilde özelleştirebilirsiniz.

Colorcinch, kendi fotoğrafınızı çizgi film karakteri haline getirmenin kolay bir yoludur. Bu en iyi ücretsiz avatar yapma sitesini kullanarak resimlerinizden kolayca avatar oluşturabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, resminizi siteye yüklemek ve avatar oluşturmak. Ayrıca web sitesi, istediğiniz düzenlemeleri yapmanıza yardımcı olacak akıllı düzenleme ve özelleştirme araçlarıyla birlikte geldi.

Resminize nesneler ve çıkartmalar eklemek istiyorsanız. Bunu Colorcinch web sitesi ile de yapabilirsiniz. En iyi avatar yapma sitelerinden biri olan Colorcinch, karakterinizin renklerini ve diğer özelliklerini kolaylıkla ayarlamanıza olanak tanır.

Avatar oluşturma sitesi ile herhangi bir program yüklemeden ve ücretsiz olarak doğrudan online olarak kendi karikatürünüzü oluşturabilirsiniz. Avatar oluşturucu site, size 300'den fazla grafik sunar, böylece tasarımınızı kendiniz kadar özel kişiselleştirebilirsiniz. Bu, uygulamayla fotoğrafınızı karikatüre dönüştürmenin en kolay ve en hızlı yollarından biridir. Sadece yüzü, gözleri, saçları, kıyafetleri ve hatta arka planı arasında seçim yapmanız gerekiyor.

Sonuç olarak karikatür resminizi SVG (vektör) veya vektör grafik parçalarından dönüştürülmüş PNG dosyası olarak indirebilir ve ayrıca Gravatar'a yükleyebilirsiniz. Ayrıca avatarınızı gravatar olarak da oluşturabilirsiniz. Bu, Facebook, Twitter, TikTok ve daha fazlası gibi tüm sosyal ağlarda paylaşmak için mükemmeldir. Anime karakter oluşturucu siteyi hemen deneyin ve kendi portrenizi oluşturun.

6. BeFunky

BeFunky, en iyi ücretsiz avatar yapma sitelerinden biridir. Resimleri düzenlemek için bu portalı kullandığınızda, bir avatar veya kolaj oluşturma şansınız olur. Bu, resminiz için çoklu düzenleme ve özelleştirme özelliklerine sahip popüler bir avatar oluşturucudur. Ayrıca, aracı kullanma prosedürü hem yeni başlayanlar hem de profesyoneller için oldukça kolaydır.

Bu avatar oluşturma sitesinin ücretsiz yardımıyla, gerekirse görüntüleri de düzenleyebilirsiniz. Portal, görüntüleri karikatürize etmek için size birçok seçenek sunar. İstediğiniz sonuçlar için bunlardan herhangi birini seçebilirsiniz. Ek olarak, çıktıları doğrudan sosyal medya platformlarında ve daha pek çok yerde paylaşabilirsiniz.

Listemizdeki bir sonraki avatar yapma sitesi The Character Creator. En iyi ücretsiz avatar oluşturma sitesi olarak bir karakter oluşturucusunun yardımıyla, basit bir tıklamayla kolayca erkek veya kadın çizgi film karakteri oluşturabilirsiniz. Portalı kullanarak kolayca yeni bir avatar oluşturabilir veya rastgele bir avatar alabilirsiniz. Aynısını kullanabilir ve karakteri gerektiği gibi düzenleyebilirsiniz.

Ayrıca bu, avatarınızın cilt tonunu düzenlemenize izin veren en şaşırtıcı avatar oluşturucu sitelerden biridir. Ardından, giyilen aksesuarlar, saç stili, vücut yapısı, bacaklar vb. gibi karakterinizin özelliklerini değiştirebilirsiniz. Bu, genel göğüs boyutu yerine tam vücut avatarı sağlayan birkaç web sitesinden biridir.

Bir süper kahraman hayranı mısınız? Superman, Batman, Spiderman veya Ironman'ı sever misin? Kaptan Amerika, Wonder Woman, Kara Panter veya Deadpool?

O zaman doğru yerdesin. Kendi Süper Kahraman Avatarınızı oluşturmak kolay, eğlenceli ve ücretsizdir.

İşlem bir giyinme oyununa benzer, sadece Süper Kahraman vücut parçaları tasarımlarını seçip karıştırın ve işiniz bittiğinde bilgisayarınıza kaydetmek için düğmeye tıklayın. Ardından yeni Süper Kahraman Avatarınızı web sitenizde, sosyal ağınızda, anlık mesajlaşma programınızda profil resmi olarak kullanabilirsiniz.

Basit ama en iyi ücretsiz avatar yapma sitesini arıyorsanız, web sitesinin arayüzü oldukça basit ve çekici olmamasına rağmen, Portrait Illustration Maker sizin için en iyi seçenektir. İşi sizin için kolaylaştırabilir. Diğer uygulanabilir alternatifler gibi, karakterinizi gerektiği gibi düzenlemek ve özelleştirmek için Portrait Illustration Maker'ı kullanabilirsiniz.

Bu popüler avatar oluşturucunun yardımıyla karakterinizin gözlerini, saçını, gözlüklerini ve diğer özelliklerini ve aksesuarlarını kolayca düzenleyebilir ve ayarlayabilirsiniz. Portal, istediğiniz karakteri yalnızca büst boyutuna kadar almanızı sağlar. Ek olarak, çıktıyı indirebilir veya farklı sosyal medya platformlarında paylaşabilirsiniz.

10. Charat

En iyi ücretsiz avatar oluşturma araçları listemizdeki son isim Charat'tır. Manga çizgi romanlarıyla ilgileniyorsanız, Charat web sitesinin sizin için mükemmel bir seçim olduğunu düşünüyoruz. Bu portalın yardımıyla manga karakterlerinizi istediğiniz gibi oluşturabilirsiniz. Web sitesinin akıllı kişiselleştirme seçenekleri sizin için her şeyi oldukça kolaylaştırıyor.

Ayrıca, Charat, yaptığınız avatarı doğrudan paylaşmanıza izin veren birkaç avatar oluşturma sitesinden biridir. Ayrıca özelleştirilmiş saç stilleri, göz renkleri, saç renkleri, kıyafet stilleri ve daha fazlasını elde edebilirsiniz. Ayrıca karakter için kullanılan renklerin yoğunluğunu ve derinliğini çok hızlı bir şekilde değiştirebilirsiniz. Aracın arayüzü çok dillidir ve 10'dan fazla farklı dil arasından seçim yapmanızı sağlar.

En iyi ücretsiz Avatar yapma programları:

Unutulmaz bir avatar oluşturmanın birçok yolu vardır, ancak en iyisi bir fotoğraftan avatar oluşturabilen bir yazılım kullanmaktır.

Sosyal medya web sitelerinden bağımsız olarak kendi kişiselleştirilmiş avatarlarınızı oluşturmak istiyorsanız, özel bir avatar yapma programı kullanmayı düşünmelisiniz. Avatar oluşturmak için kullanabileceğiniz en iyi yazılım önerilerini sizler için hazırladık.

Avatar + Anime Maker, fotoğraftan kolaylıkla avatar oluşturabilen bir uygulamadır. Komik, sevimli veya korkutucu anime yüzleri oluşturmak için bu yüz değiştirici uygulamasını kullanın.

Çok kullanıcı dostu bir uygulama olarak tasarlanan Avatar + Anime Maker, ihtiyacınız olan her şeyi içerir. Bir anime yüz maskesini, saç stillerini, sakalları ve çeşitli harika çıkartmaları anında karıştırarak çarpıcı resimler oluşturun.

Bir maske ayarlayarak, sola veya sağa döndürmek için sürükleyerek nihai avatarınızı oluşturun ve yatay veya dikey olarak ölçeklendirin. Zengin maskeler, yüzler, emojiler ve çok daha fazlasını içeren galeriden ne kullanacağınızı seçin.

2. Pocoyize

Pocoyize, Windows için ücretsiz bir avatar oluşturma uygulamasıdır. Bunu kullanarak sosyal ağlarda, çevrimiçi forumlarda, oyunlarda, bloglarda vb. kullanabileceğiniz çizgi film avatarları oluşturabilirsiniz.

Bu ücretsiz Windows uygulamasıyla bir çizgi film avatarı nasıl oluşturulur:

Tam görünümü özelleştirebilir ve istediğiniz gibi bir avatar oluşturabilirsiniz. Bir avatarın görünümünü ve özelliklerini özelleştirmek için gereken tüm temel özellikleri sağlar. Verilen çeşitli modellerden baş, saç, göz, burun, ağız, kaş ve sakal seçebilirsiniz. Ayrıca avatar görünümünü daha da geliştirmek için çeşitli üst ve alt giyim ve gözlük sağlar. İlgili bir özellik için sağlananlardan istediğiniz rengi de seçebilirsiniz. Bu uygulama aynı zamanda sizin için tamamen rastgele bir çizgi film avatarı oluşturan bir Rastgele düğmesi sağlar. Son avatar 300×405 boyutlarında PNG görüntüsü olarak kaydedilebilir.

Character Creator (CC), tasarımcıların iClone, Maya, Blender, Unreal Engine, Unity veya diğer 3D araçlarla kullanım için stilize edilmiş veya gerçekçi karakter varlıklarını kolayca oluşturmaları, içe aktarmaları ve özelleştirmeleri için eksiksiz bir karakter oluşturma çözümüdür. CC, endüstri lideri boru hatlarını 3D karakter oluşturma, animasyon donanımı, varlık yönetimi, görünüm geliştirme ve etkileşimli tasarım için tek bir sistemle birleştirir.

1
0
1
0
0
20
Yazıyı emoji ile değerlendir..

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

Spam kodu:

Kapatmak için ESC tuşuna basın