Ücretli Html Template ve Php Script’leri Ücretsiz İndirin

Her hafta, ücretli olarak satılan bir Html5 template, Wordpress tema, Uygulama kaynak kodu veya grafik sadece 1 hafta boyunca ücretsiz olarak bu sitede indirilmeye sunuluyor.

codester.com sitesini belki duymuşsunuzdur yada denk gelmişsinizdir. Belki de, bu yazıda anlatacağım haftalık ücretsiz indirilmeye sunulan dosyalardan da haberiniz vardır. Amacım bu siteden haberi olmayanlara bunu anlatmak.

Bu sitede birçok php script, html template, Wordpress tema veya uygulamaların kaynak kodları satılmaktadır. Gerçekten çok geniş bir ürün yelpazesi var. Bunun yanında birde, her hafta ücretsiz indirilmeye sunduğu 4 adet ücretli içerik oluyor. Genelde bunlardan biri Wordpress teması oluyor. Diğerleri de genelde html web site şablonu veya Php script oluyor.

Burada ücretsiz indirillmeye sunulan dosyaları mutlaka deneyin. Php scriptler ile ister kendi sitenizi kurun isterseniz kendi sitenize eklenti olarak kullanın. Örneğin Php Üyelik scripti paylaşılıyor. Bu script ile sitenize üye paneli yapabilirsiniz.

Bunun için öncelikle siteye üye olmanız gerekmekte. Kayıt formuna gidip gerekli bilgileri girdikten sonra üyelik işlemlerini tamamlayın. Üyelik için isterseniz Facebook hesabınızı kullanıp kolayca üye olabilirsiniz.

codester.com - haftanın ücretsiz içerikleri

Üyelik işleminden sonra bu adrese gittiğinizde, ücretli içeriklerin 1 hafta boyunca ücretsiz indirildiği 4 adet bağlantı bulacaksınız.

Scripti indirmek için öncelikle üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye girişi yaptıktan sonra "Download this file for free" yazan butona tıklayıp içeriği indirebilirsiniz.

İndirdiğiniz içeriği istediğiniz projenizde kullanabilirsiniz.

Böylece profesyonel tasarıma sahip ücretli içerikleri ücretsiz indirebilirsiniz.

0
0
0
0
0
0
Yazıyı emoji ile değerlendir..

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

Spam kodu:

Kapatmak için ESC tuşuna basın