Ogznet.com

En iyi ücretsiz güvenlik kamerası izleme programı

İşte en iyi ücretsiz CCTV güvenlik kamerası izleme programları. Bunlar evinizin veya ofisinizin güvenliğini kolayca izlemenizi sağlar. Tüm bu CCTV güvenlik kamerası programları tamamen ücretsizdir.

CCTV, kameralar aracılığıyla alınan görüntünün belirli bir konuma iletildiği sisteme verilen isimdir. CCTV açılımı, “Kapalı Devre Televizyon” anlamına gelen “Close Circuit TeleVision” kavramından türetilmiştir. Televizyon sisteminden farklı olarak CCTV, bir merkezden geniş kullanıcı kitlesine yayın yapmak yerine belli bir alandaki görüntüyü izleme sistemi olarak tanımlanabilir. 

Bu ücretsiz programlar yardımıyla evinizi veya ofisinizi güvenlik için uzaktan izleyebilirsiniz. Tek bilgisayar üzerinden ve birden fazla video kaynağından kayıt yapmanıza ve web kameranızı bir güvenlik izleme kamerası gibi kullanmanıza izin verirler. Bilgisayarınızın ekranında hiçbir şey göstermeden, evinizi veya ofisinizi hırsızlardan koruyun, hareket algılama desteği ile evinizin uzun saatler boyunca kesintisiz video kaydını yapın. Web kameranızı bir CCTV güvenlik kamerası izleme sistemine ücretsiz dönüştürün.

webcamXP, en popüler web kamerası ve ağ kamera programı

webcamXP, en popüler web kamerası ve ağ kamera programıdır. Bilgisayarınızı bir güvenlik sistemine çevirerek evinizi internet erişimi olan herhangi bir konumdan izlemenizi sağlar.

Diğer bilgisayarları veya cep telefonunuzu kullanarak uzaktan bağlanın. Web sitenize canlı video olarak yayınlayın. Otomatik yakalama veya zamanlı kayıt yapın. Hareket algılayıcıyı kullanarak belirli eylemleri tetikleyici olarak ayarlayın. Bu özellikleri webcamXP ile kolayca kullanabilirsiniz.

Çok çeşitli Ağ Kameralarını (1500+) destekler ve ulusal güvenlik (polis, ordu), havacılık ve savunma, müzeler, oteller, mağazalar, hayvanat bahçeleri ve diğerleri dahil olmak üzere birçok endüstride kullanılır.

webcamXP, bilgisayarınızda optimum kaynak kullanımı ile 7/24 çevrimiçi olacak şekilde tasarlanmıştır.

Yawcam, Java ile yazılmış Windows için bir web kamerası yazılımıdır. Yawcam'i ücretsiz ve kullanışlı bir CCTV güvenlik izleme kamerası programı olarak kullanabilirsiniz. Bu ücretsiz programı kullanarak web kameranızın yardımıyla evinizi izleyebilirsiniz. Bu ücretsiz program bilgisayarınızın ekranında hiçbir şey göstermeden çalışır. Evinizi veya ofisinizi güvenlik amaçlı izlemek için bu ücretsiz programı kullanabilirsiniz.

ContaCam - CCTV güvenlik kamerası izleme programı

ContaCam, bilgisayarınız için ücretsiz ve kullanışlı bir CCTV güvenlik kamerası izleme programıdır. Bu ücretsiz program ile web kameranızı bilgisayarınız için bir güvenlik izleme kamerasına dönüştürebilirsiniz. Hareket algılama desteği ile evinizin saatlerce kesintisiz video kaydını yapabilirsiniz. 

Sighthound Video, insanları, araçları ve hayvanları bir insan beyninin çalışma mantığıyla aynı şekilde tanıyacak şekilde yapılmıştır. Yalnızca istediğiniz şeyler gerçekleştiğinde e-posta veya sms uyarısı alın.

Evinizdeki video gözetim sistemini daha akıllı hale getirmek için Sighthound Video'nun gücünü kullanın. Çoğu kamera ile çalışan ve alternatiflerden daha iyi performans gösteren ekonomik ev güvenlik izleme programıdır. HD canlı akış desteği, özel bölgeler ve uzaktan erişim sayesinde, uzaktayken gönül rahatlığı ile işlerinize odaklanabilirsiniz.

Program tamamen ücretsiz değildir. 14 günlük ücretsiz deneme sürümü vardır.

SGS HomeGuard, bilgisayarınızın web kamerasından anlık görüntüler yakalamak ve depolamak için kullanılan profesyonel çok amaçlı video hareket algılama programıdır. Kullanıcıların ofislerini izlemesi veya mağaza içi kameraların kaydedilmesi dahil olmak üzere küçük ve orta ölçekli işletmeler için tasarlanmıştır.

SGS HomeGuard çok çeşitli olası uygulamalara sahiptir. Bilgisayarınıza bir web kamerası bağlayabilir ve birçok harekete tepki vermesini sağlayabilirsiniz. Bu, bugün hareket algılamanın sizin için daha kolay ve uygun fiyatlı hale geldiği anlamına gelir.

İşe gitmeniz ya da seyahat etmeniz gerektiğinde rahat olun. Evinizi her zaman ve her yerden izleyebilirsiniz. E-posta ve Push bildirimleri, olağandışı etkinlikler hakkında sizi bilgilendirir. Sadece internete bağlanarak izlenen alanı kontrol edin.

Dahili veya harici eylemleri tetiklemek için kendi kurallarınızı oluşturun. Eylemlerin gerçekleştirilebileceği veya hariç tutulabileceği özel bir zaman aralığı oluşturmak için zamanlayıcıyı kullanın.

Netcam Studio, Google Drive, Dropbox ve Slack gibi en yaygın kullanılan uygulamalara komut alabilir veya gönderebilir. Kendi arayüzünüzü kişiselleştirmeniz için sonsuz olanaklar.

HTML5 ve JSON gibi standartları kullanarak Netcam Studio yapılandırmanızı yapabilirsiniz. Windows istemcisi, Android ve iOS mobil uygulamalarının yanı sıra herhangi bir cihazdan erişilebilen web tarayıcısı istemcisi vardır.

2 video kamera kaydı ile günde 5 adet bildirim ücretsiz olarak sunuluyor.

TeboCam, bilgisayarınız için ücretsiz ve kullanışlı bir CCTV güvenlik izleme programıdır. Bu ücretsiz yazılımın yardımıyla ofisinizi veya evinizi bir web kamerası ile kolayca izleyebilirsiniz. Bu ücretsiz yazılımın ana özelliği gelişmiş hareket algılamasıdır. Bu ücretsiz yazılımı e-posta uyarıları göndermek için özelleştirebilirsiniz.

Aynı anda 9 web kamerasını izleyebilirsiniz. USB web kameralarını veya IP web kameralarını bağlayabilirsiniz.

Camera Viewer, bilgisayarınızı bir CCTV video gözetim sistemine dönüştürür. Ev ve küçük işletme kullanıcılarına yönelik olan sistem, birden fazla USB Web kamerasından veya Axis, VStarcam, Foscam and Panasonic IP kameralardan JPEG ve MJPEG modlarında görüntü yakalamaya, depolamaya ve oynatmaya izin verir.

Bu ücretsiz program yardımıyla bilgisayarınızı kolayca bir CCTV güvenlik izleme sistemine dönüştürebilirsiniz.

web kamerası güvenlik izleme programıdır

Sentry Vision, ücretsiz bir web kamerası güvenlik ve gözetim programıdır. Sentry Vision bir web kamerasını eksiksiz bir ev güvenlik sistemine dönüştürür. İşe gittikten sonra açılacak alarmı ve uyarıları ayarlayın ve eve gelmeden önce kapatın. Telefonunuzla evinizi her yerden izleyin. Kameranızı çevrimiçi olarak veya akıllı telefonunuzda görüntüleyin / kontrol edin.

10. iSpy

iSpy web kameralarınızı ve mikrofonlarınızı hareket veya ses algılamak ve kaydetmek için kullanır.

iSpy web kameralarınızı ve mikrofonlarınızı hareket veya ses algılamak ve kaydetmek için kullanır ve güvenlik, gözetim, izleme ve uyarı hizmetleri sağlar. PTZ ile kameraları kontrol edebilir, YouTube'a tek tıklamayla veya otomatik olarak yükleyebilir, herhangi bir sunucuya otomatik olarak gönderebilir, ağ üzerinden canlı ses dinleyebilir ve izleyebilir, istediğiniz sayıda kamera ve mikrofon bağlayabilir ve izleyebilirsiniz.

Web kameranızı, cep telefonunuzu ve ev bilgisayarınızı tam teşekküllü bir IP / CCTV sistemine dönüştürün.

Web kameranızı, cep telefonunuzu ve ev bilgisayarınızı  tam teşekküllü bir  IP / CCTV sistemine dönüştürün. Genius Vision VMS, kurumsal düzeyde güçlü bir IP / CCTV video yönetim platformudur. Bireysel kullanım için yani ticari olmayan kullanımlar için ücretsiz bir program olarak sunulmaktadır.

Bu ücretsiz yardımıyla web kameranızla evinizi ve ofisinizi izleyebilirsiniz. Bu ücretsiz program bir web kamerası gözetim sistemine dönüştürür. Evinizi ve ofisinizi izlemek için bu ücretsiz programı deneyebilirsiniz. 

Home Surveillance, yerel ve ağ kameralarını izlemek için küçük, ücretsiz bir programdır. Ayrıca video kaydedebilir ve fotoğraf çekebilirsiniz. Home Surveillance, web kameralarından ve IP kameralardan video kaydetmeye ve fotoğraf çekmeye izin verir. Kaydedilen videolara ve anlık görüntülere, Recordings düğmesine basılarak erişilebilir.

C-MOR birçok farklı IP kamera markasıyla çalışır: Axis, Foscam, Hikvision, Instar, Panasonic, Samsung, Sony, Vivotek ve daha fazlası. C-MOR hareketli ve hızlandırılmış videoları kaydeder.

Kullanıcılar, çok başarılı bir video gözetim kurulumu için birçok video gözetim parametresini değiştirme ve optimize etme seçeneğine sahiptir. 3, 4 ve 15 adede kadar IP kamera için farklı donanım modelleri (cihazlar) ve yazılım paketleri mevcuttur. C-MOR, ev gözetimi, inşaat gözetimi, hızlandırılmış kayıt ile doğal görünümler, uzaktan gözetim, benzin istasyonu gözetimi için kullanılabilir. C-MOR'un web arayüzü sezgiseldir ve anlaşılması çok kolaydır.

C-MOR'un sanal sunucusu VMware, Hyper-V, VirtualBox veya KVM gibi birçok farklı sanallaştırma ortamında çalışır.

Watcher 2, kameraların önündeki hareketi algılamak ve ardından olayları bilgisayarın sabit diskine kaydetmek için tasarlanmış bir video gözetim programıdır. Watcher, eksiksiz bir ev / iş gözetim sistemi için dört farklı kamerayı aynı anda kullanabilir. Watcher'in diğer özellikleri arasında video dosyalarının uzaktan depolanması, otomatik video döndürme ve video sıkıştırma yer alır.

Watcher kullanımı basittir, sadece USB web kamerasını bilgisayarınıza takın ve programı başlatın. Dosyaların kaydetme konumunu ve kullanılacak sabit disk alanının GB boyutunu ve kullanmak istediğiniz diğer özellikleri ayarlayın, ardından Uygula'ya basın. Şimdi her video ekranı için kullanmak istediğiniz kamerayı ayarlayın ve Kamerayı açın. Kameranın görüş alanında meydana gelen olaylar kayıt yerine kaydedilir.

Ivideon'a bağlı kameralara bilgisayarlar ve akıllı telefonlar da dahil olmak üzere herhangi bir cihazdan erişebilirsiniz. IP kameralarınızı ayarlayın veya herhangi bir web kamerasını bilgisayarınıza bağlayın ve ilgili kılavuzda açıklandığı şekilde yapılandırın.

Ivideon Server'ı indirin ve yükleyin. Kurulum sihirbazının adımlarını izleyin, bilgisayarınız profesyonel bir video gözetim sistemine dönüşecektir.

ZoneMinder video ve cctv güvenlik kamerası izleme programıdır. Birden fazla video veya IP kamerayı ve bölgelere dayalı gelişmiş bir hareket algılama sistemini destekler. Hem canlı akışlar hem de tarihi etkinlikler web arayüzü üzerinden görüntülenebilir.

Özellikleri

  • Analog CCTV
  • Ağ CCTV
  • Video hareket algılama
Bu yazıda çalışmayan/kırık link varsa, buraya tıklayarak bize bildirebilirsiniz!

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz