Android için En İyi 10 Hayatta Kalma Oyunu

Macera, strateji, MMORPG veya hayatta kalma türündeki oyunları tercih edebilirsiniz; her biri gerçek hayatta bulunamayacak farklı bir heyecan sunuyor. Bu türler arasında hayatta kalma oyunları, zorlu ortamlardan veya savaştan kurtulmak için adrenalin salgılamanıza neden olurken duygularınızı da harekete geçirebilir.

Play Store'da çok çeşitli hayatta kalma oyunları olsa da, en iyisini seçmek zor olabilir. Özellikle yeni başlayan biriyseniz, tek başınıza veya arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz en iyi oyunları bulmak için biraz yardıma ihtiyacınız var. Aşağıdaki oyunlara bir göz atın ve favoriniz olacak bir hayatta kalma oyununu bulun!

Android için En İyi Hayatta Kalma Oyunu

Çoğu hayatta kalma oyunu, herhangi bir tehditten, kazadan veya savaştan kurtulmak için strateji belirlemenizi gerektirir. Peki, Android için hangi hayatta kalma oyunları önerilir? Cevapları burada bulun!

Dünya çapında milyonlarca oyuncu tarafından oynanan popüler bir oyun arıyorsanız Don't Starve: Pocket Edition sizin de seçimini olabilir. Bu, aslında PC için geliştirilmiş olmasına rağmen, Android mobil için ünlü bir oyundur. Bu oyun, Wilson adında bir bilim adamı olarak hayatta kalmanız gereken vahşi doğada benzersiz bir deneyim sunuyor.

 

Hikayede, bilim adamı garip, gizemli bir dünyada kapana kısılır. Tehlikeler her yerde ve açlıktan ölmemeye çalışmalısınız. Kaçmak ve eve dönüş yolunu bulmak için çevredeki ortamdan yararlanmayı öğrenmelisiniz. Bu oyunda size adrenalin patlaması yaşatan sürprizler ve garip yaratıklar bulacaksınız.

Bu oyunu oynarken, yaşam, açlık ve akıl sağlığı dahil olmak üzere 3 ana gösterge bulacaksınız. Vahşi doğada hayatta kalmanıza yardımcı olmak için her göstergenin sabit bir seviyede olduğundan emin olun. Güvende kalmanın kilit noktası, ışık kaynağını korumaktır, yoksa karanlık sizi öldürür.

Bu, oynayabileceğiniz Android için en iyi hayatta kalma oyunlarından biridir. Last Day on Earth, kıyamet sonrası dünya hakkında bir hikaye sunuyor ve bir enfeksiyon salgınından sağ çıkmanız gerekiyor. Sizi her an öldürebilecek binlerce zombi ile oyun daha da zorlaşıyor.

 

Hayatta kalmak için çok çaba sarf etmeniz gerekiyor. Diğer hayatta kalanlarla birlikte kaynakları toplamanız, açlığı ve susuzluğu önlemeniz, kendi silahınızı yaratmanız ve düzinelerce zombiyi öldürmek için her şeyi kullanmanız gerekiyor. Onları yok etmek için tuzaklar da kurabilirsiniz.

Last Day on Earth'ün en yeni versiyonu, ek kış sezonu ve yeni patronlar gibi bir dizi iyileştirme sağlıyor. Ayrıca hayatta kalmak için ayı avına çıkmanızı sağlar. Daha çekici bir görünüm için yeni sürüm, sırt çantalarını ve iç çamaşırlarını kişiselleştirmenize olanak tanır.

Issız bir adada mahsur kaldığınızda ne yapacaksınız? Garip bir adada hayatta kalan olmak, sadece bir oyunda olmasına rağmen zordur. Survivor Adventure, stratejinizin hayatta kalmak için çok talep edildiği bir yerde size adrenalin patlaması yaşatacak bir oyundur.

Bu oyunda yiyecek aramanız, barınak inşa etmeniz ve kendinizi canavarlardan korumanız gerekiyor. Ayrıca hayatta kalmak için silahlar yapabilir, hayvanları evcilleştirebilir ve bitkiler yetiştirebilirsiniz. Survivor Adventure, ilgi çekici oyun deneyimi için tonlarca başlangıç kaynağı ve gelişmiş bir işçilik sistemi sunar.

Daha fazla maceraya ihtiyacınız olduğunu varsayarsak, gizemli mağaraları keşfedebilirsiniz. Ancak mağaraların içinde ne olduğunu bilmediğiniz için dikkatli olmalısınız. Hayvanlarınızla bir yolculuğa çıkmaya ne dersiniz? Bir gemi inşa edin ve yeni maceralar keşfetmek için yakındaki adalara seyahat edin.

Zombiler, hayatta kalma oyunlarını daha zorlu hale getirmek için hala favori düşmanlardır. Yürüyen ölüleri yok etmek için farklı bir deneyim istiyorsanız, Zombie Survival: Wasteland, Play Store'da bulabileceğiniz Android için en iyi hayatta kalma oyunudur. Adından da anlaşılacağı gibi, bu oyun zombi salgınları ile kıyamet sonrası bir dünya hakkında bir hikaye anlatıyor.

Tehdit ve tehlikelerle karşılaşılması gerekse de Z barınağı yaşamak için en iyi ve en güvenli yerdir. Susuzluğunuzu, açlığınızı, soğukluğunuzu ve tabii ki zombi tehditlerinizi yönetmelisiniz. Bu acımasız dünyada düşmanınız olabilecek diğer kurtulanlardan bahsetmiyorum bile.

Bu oyunda, hayatta kalma araçları yapmak için ahşap ve taş kullanabilirsiniz. Ayrıca oldukça benzersiz ve tuhaf olan zombilerden de çalabilirsiniz. Oyunu oynarken, her zaman sağlık noktanızı izlediğinizden emin olun. Ayrıca, arkadaş canlısı olduklarından emin olana kadar diğer kurtulanlara güvenmemeyi de öğreneceksiniz.

Vahşi doğada ne kadar süre hayatta kalabilirsiniz? Garip bir adada mahsur kalmak, bir hayatta kalma oyunu geliştirmek için harika bir komplodur ve PrideGamesStudio, Survival Island: EVO 2 ile böyle bir deneyim sunmaya çalışır. Bu oyunda, vahşi doğada hayatta kalmanız ve çeşitli tehlikeler ve tehditlerle karşılaşmanız gerekir.

Survival Island'da aynı şeyi yapmak zorunda olduğunuz için ilkel insanların hayatlarını nasıl sürdürdüklerini hatırlamaya çalışın. Kendinizi savunmak için çevredeki ortamdan yiyecek bulmanız ve ilkel araçlar yapmanız gerekir. Ayrıca, bir sığınak inşa etmeli ve güvende kalmalısınız.

Gizemli adaları keşfederek ve gizli hazineleri bularak daha fazla macera yaşayın. Ancak hayatta kalmak için onlarla savaşmak zorunda olduğunuz için düşmanlara karşı dikkatli olun. Sağlığınızı takip etmeyi unutmayın, böylece biraz daha uzun süre hayatta kalabilirsiniz.

Last Shelter, ana yaşam tehdidi olarak zombileri geri getiren Android için başka bir en iyi hayatta kalma oyunudur. Zombi salgınlarını anlatıyor ve hayatta kalmak için son sığınağı yeniden inşa etmeniz gerekiyor. Görevi başarabilir misin? Oyuna katıldığınızda tonlarca ödül var.

 

Bu hayatta kalma oyunu, üssünüz olarak bir şehir inşa etmenizi gerektiriyor. Küçük bir tane ile başlayın, ardından daha büyük ve daha güçlü hale getirin, böylece daha fazla insan korunabilir. Bir ittifak kurabilir, arkadaşlarınızı bulabilir ve düşmanları daha fazla güçle yenebilirsiniz.

Last Shelter: Survival, oyun deneyiminizi daha heyecanlı hale getirmek ve gerçek gibi hissetmek için benzersiz özellikler sunar. Oyunda gördüğünüz her şeyin çok gerçekçi görünmesini sağlayan olağanüstü grafikler sunar. Oyun ayrıca imparatorluğunuzu ücretsiz olarak inşa etmenizi sağlar!

Nükleer santral kıyametinden ilham alan Dar R Survival, Android akıllı telefonunuzda oynayabileceğiniz en iyi hayatta kalma oyunlarından biridir. Hikaye 80'lerde Sovyetler Birliği'nde geçiyor ve hayatta kalmak için görevleri tamamlamanız gerekiyor.

 

Radyasyon ve açlık bu oyunda ana yaşam tehditleri haline geliyor. Tüm yaşamı öldürdü ve sizi öldürmeye hazır tehlikeli mutantlar yarattı. Gerekli eşyaları toplayarak kendi silahlarınızı yaratın. Değişen mevsimler, devasa SSCB haritası ve 2.700'den fazla farklı kasaba ve şehir var. Arkanızda gizlenen tehlikelere karşı dikkatli olun.

Görevlerin size aşırı yük getirdiğini fark ettiğinizde, dünyanın her yerinden diğer oyuncularla iletişim kurmanızı sağlayan işbirliği modunu kullanın. Ayrıca çok oyunculu bir strateji kullanabilir ve kıyamet dünyasında ne kadar süre hayatta kalabileceğinizi görebilirsiniz.

Android için en iyi hayatta kalma oyunlarından biri Kefir tarafından sunuluyor! Gündelik hayatta kalma oyunundan sıkıldıysanız, Grim Soul: Dark Fantasy Survival size farklı bir deneyim sunan hardcore bir oyundur. 19 milyondan fazla indirme ile bu oyun dünya çapında en popüler oyunlardan biri haline geldi.

 

Oyun, karanlık ve korkuyla kaplı müreffeh bir eyaleti anlatıyor. Hedefe ulaşmak için bu acımasız topraklarda hayatta kalmanız ve kaynakları toplamanız gerekiyor. Kendinizi düşmanlardan korumak için kaleler de inşa edebilirsiniz. Bu oyunu daha zorlu hale getirmek için tonlarca zombi de var.

Grim Soul: Dark Fantasy Survival, çok çeşitli özellikler sunar. Dünyanın diğer tarafındaki diğer oyuncularla iletişim kurmanızı sağlayan sohbet işlevini destekler. Ayrıca daha gerçekçi hissettirmek için mükemmel grafiklerin keyfini çıkarabilirsiniz.

Android için en iyi hayatta kalma oyunlarından biri Kefir tarafından sunuluyor! Gündelik hayatta kalma oyunundan sıkıldıysanız, Grim Soul: Dark Fantasy Survival size farklı bir deneyim sunan hardcore bir oyundur. 19 milyondan fazla indirme ile bu oyun dünya çapında en popüler oyunlardan biri haline geldi.

 

Oyun, karanlık ve korkuyla kaplı müreffeh bir eyaleti anlatıyor. Hedefe ulaşmak için bu acımasız topraklarda hayatta kalmanız ve kaynakları toplamanız gerekiyor. Kendinizi düşmanlardan korumak için kaleler de inşa edebilirsiniz. Bu oyunu daha zorlu hale getirmek için tonlarca zombi de var.

Grim Soul: Dark Fantasy Survival, çok çeşitli özellikler sunar. Dünyanın diğer tarafındaki diğer oyuncularla iletişim kurmanızı sağlayan sohbet işlevini destekler. Ayrıca daha gerçekçi hissettirmek için mükemmel grafiklerin keyfini çıkarabilirsiniz.

Mine Survival ile bir hayatta kalma oyunu oynarken farklı bir his yaşayın. WildSoda tarafından geliştirilen bu oyun, bu oyunu oynarken size daha az gerginlik veren eğlenceli ve çekici grafikler sunar. Ancak yine de geceleri zombilerin ortaya çıkmasıyla adrenalin patlaması yaşayabilirsiniz.

 

Hayatta kalmak için kaynakları toplamanız ve hayvanları avlamanız gerekir. Kendinizi zombilerden korumak için araçlar ve binalar yapabilirsiniz. Binanın içinde güvende olmanız için duvarlar, kuleler ve toplar kurmaya başlayın. Ancak kalenizi inşa etmeden önce mutlaka bol suyu olan bir yer bulun.

Vücut ısısı, açlık ve su dahil olmak üzere sağlık durumunuzu takip edin. Yiyip içmeye devam edin yoksa hayatta kalamazsınız.

0
0
0
0
0
0
Yazıyı emoji ile değerlendir..

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

Spam kodu:

Kapatmak için ESC tuşuna basın