Ogznet.com
14 Ücretsiz Ürün Anahtarı Bulma Programı Paylaş:
House vector created by macrovector - www.freepik.com - Photo by Kari Shea on Unsplash

14 Ücretsiz Ürün Anahtarı Bulma Programı

En iyi ücretsiz ürün anahtarları öğrenme programlarının bir listesi. Bir programı veya bir işletim sistemini (Windows’u temiz bir yükleme gibi) yeniden yüklemeye hazırlanıyorsanız, devam etmeden önce ürün anahtarınızı (CD anahtarı) veya seri numarasını bulmanız gerekir.

Normalde, bu ürün anahtarı orijinal kurulum CD'sinde veya sipariş onay mailinde bulunabilir. Ürün anahtarınızı sık sık kaybediyorsanız Windows Kayıt Defteri'nde bulabilirsiniz, ancak bunu yapmak zor ya da bazen imkansız olabilir. Bu durumda yardımcı olabilecek birçok ücretsiz key finder programı var.

Aşağıda en iyi 14 ücretsiz Wimdows ürün anahtarı öğrenme programı bulunmaktadır.

Belarc Advisor, kurulu yazılım ve donanımınızın, ağ envanterinizin, eksik güvenlik güncellemelerinizin, anti-virüs durumunuzun, güvenlik kıyaslamalarınızın ayrıntılı bir profilini oluşturur ve sonuçları web tarayıcınızda görüntüler. Belarc Advisor, Windows da dahil olmak üzere pek çok yazılım için ürün anahtarlarını bulma yeteneğine de sahiptir.

Ürün anahtarlarını bulmak söz konusu olduğunda Belarc Advisor en iyi anahtar bulma aracıdır. Ücretsiz bir yazılımdır ve bilgisayar sisteminize kolayca indirilebilir ve kurulabilir. Size gerekli bilgileri görüntülemek için tarayıcıyı kullanır.

Windows 10, Windows 8 ve 8.1, Windows 7, Windows Vista, Windows Server 2012/2008/2003, Windows XP, Windows 2000, Windows NT, Windows ME, Windows 98 ve Windows 95 dahil işletim sistemleri ürün anahtarlarını gösterir.

Microsoft Office 2013, 2010 (ve tüm eski sürümler), Microsoft ürünleri, Adobe'nin çoğu programı, Nero, Corel ve daha fazlası ile popüler video oyunları için ürün anahtarlarını bulur.

Bu yardımcı program, Microsoft Office'inkiler dışında diğer birçok yazılım programının ürün anahtarlarını bulmanıza yardımcı olacaktır. Tarayıcı ekranında, makinenin RAM'i, anakartı ve işlemci ayrıntıları gibi kapsamlı bir bilgisayar verileri listesi içeren çeşitli bilgileri görüntüleyecektir.

Bu, bir uzmanın bakış açısından en iyi yardımcı programdır, çünkü kesin bilgileri ve bunu da çok kolay ve sezgisel bir şekilde gösterir.

Magical Jelly Bean Keyfinder, kayıt defterinden ürün anahtarlarını alıp gösteren ücretsiz bir ürün anahtarı öğrenme programıdır. Ayrıca, Microsoft Office programlarının ürün anahtarlarını ve diğer Microsoft dışı programların ürün anahtarlarını bulma yeteneğine de sahiptir. Avantajları arasında çok küçük boyutlu olması, kullanım kolaylığı, anında ürün anahtarı verme seçeneği bulunur.

Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows Server 2003, Windows XP, Windows 2000, Windows ME, Windows 98 ve Windows 95 dahil işletim sistemleri ürün anahtarlarını gösterir.

Ayrıca, diğer birçok program için ürün anahtarlarını gösteren, topluluk tarafından güncellenen bir yapılandırma dosyasına sahiptir. Diğer bir özellik ise, önyüklenemeyen Windows kurulumlarından ürün anahtarlarını alma yeteneğidir.

Winkeyfinder programı, Windows kayıt defterinden ürün anahtarlarını alan başka bir ücretsiz ürün anahtarı öğrenme programıdır. Avantajları arasında, küçük program boyutu, kurulum gerektirmemesi ve kayıtlı kullanıcı bilgilerini değiştirme gibi ek özellikler içerir.

LicenseCrawler, bir başka ücretsiz ürün anahtarı öğrenme programı. LicenseCrawler'ın bilgisayarınızdaki birçok programın ürün anahtarını bulmada çok etkilidir.

İşletim sisteminizi yeniden kurmak istiyorsanız, satın aldığınız tüm programların lisans ve seri numaralarının elinizde olması gerekir. Buna Windows ürün anahtarının yanı sıra Nero, Office, VMWare ve hemen hemen tüm diğer programlar da dahildir.

E-postalarınızda ve kullanım kılavuzlarınızda ürün anahtarlarını aramak yerine başka bir yaklaşım kullanabilirsiniz. LicenseCrawler, Windows ürün anahtarları ve diğer seri numaraları ve lisanslar için Windows Kayıt Defteri'ni tarayan küçük bir uygulamadır.

LicenseCrawler, ürün anahtarlarını ve diğer seri numaralarını veya lisansları çok hızlı bir şekilde bulabilir ve tüm Windows işletim sistemi sürümlerini destekler.

Taşınabilir sürüm herhangi bir yerden çalıştırılabilir. LicenseCrawler, birçok yazılım dağıtım ekibi tarafından virüslere, casus yazılımlara, reklam yazılımlarına, truva atlarına, arka kapılara karşı test edilmiştir ve %100 temiz olduğu görülmüştür.

Abelssoft MyKeyFinder'ın iki sürümü vardır: ücretsiz ve ücretli. Her ikisi de Windows ve Microsoft Office ürün anahtarlarını bulacaktır, ancak Plus sürümü ayrıca harici sabit sürücüleri tarayacak ve Wi-Fi şifrelerini bulacaktır.

MyKeyFinder bilgisayarınızın kayıt defterini taradıktan sonra, sonuçlar açık bir listede sunulur ve tek bir tıklamayla panoya kopyalanmaya hazırdır. Birçok ürün anahtarı bulucunun aksine, MyKeyFinder yinelenen anahtarlar vermez ve sonuçlar aranabilir ve filtrelenebilir.

Ayrıca MyKeyFinder tarafından algılanmayan programları ve anahtarları standart olarak ekleyebilir, ardından tam listeyi PDF olarak dışa aktarabilir, böylece hepsinin uygun bir konumda saklanmasını sağlayabilirsiniz.

Windows Product Key Viewer, sisteminizi taramak ve sonuçları sunmak için yalnızca bir saniye sürer. Bunun nedeni, adından da anlaşılacağı gibi, yalnızca işletim sisteminiz için ürün anahtarını sağlamasıdır.

Diğer uygulamalar için seri numaraları bulamamasına rağmen, kayıtlı kullanıcı, yükleme tarihi ve son önyükleme zamanı dahil olmak üzere işletim sisteminiz hakkında bazı ek bilgiler sağlar ve Windows 10'dan önceki işletim sistemi sürümleriyle de uyumludur.

Mac Product Key Finder, Mac'inizde yüklü yazılımlar için kayıp ürün anahtarlarını öğrenmek (veya çok geç olmadan yedekleme yapmak) için ücretsiz bir programdır. Bu küçük araç, yüklü uygulamalar için Mac'inizi tarar ve ürün anahtarlarınızı (seri numaraları) gösterir. Bu listeyi bir dosyaya (HTML, XML, CSV, PDF ve metin dosyası) kaydedebilir veya yazdırabilirsiniz. Şu anda, desteklenen yazılımların listesi çok büyük değil, ancak Microsoft Office 2008, Adobe Photoshop CS3-CS5, Parallel's Desktop, Panic uygulamaları, VMWare Fusion ve çok daha fazlası gibi popüler yazılımları içeriyor.

Şu anda Mac Product Key Finder'ın 2 sürümü var: Ücretsiz ve Profesyonel sürümler. Pro sürümü daha fazla yazılımı destekler ve "Derin tarama" ve ağ Mac taraması gibi daha kullanışlı özelliklere sahiptir.

Hem Ücretsiz hem de Pro sürümler, Mac AppStore üzerinden satın aldığınız uygulamalarda çalışmayacaktır, çünkü bunlar seri numaraları olmadan gelir. AppStore üzerinden uygulamayı satın aldıktan sonra tam sürüm bilgisayarınıza indirilecektir.

Free PC Audit, ücretsiz bir sistem, donanım ve yazılım bilgi aracıdır. Bilgisayarın tüm bileşenlerinin ayrıntılarını çıkarır, yüklü yazılımı sürüm ve ürün anahtarıyla birlikte gösterir. Free PC Audit kurulum gerektirmez ve taşınabilir bir uygulama olarak kullanılabilir. USB flash bellek gibi çıkarılabilir bir depolama aygıtından çalıştırılabilir.

Bu profesyonel araç, bilgisayarın donanımı ve yazılımı hakkında mümkün olan en fazla bilgiyi toplamak ve sunmak için tasarlanmıştır, bu da onları sürücü güncellemeleri arayan kullanıcılar, bilgisayar üreticileri, sistem entegratörleri ve teknik uzmanlar için uygun hale getirir.

Free PC Audit, bir grup sistemden veya programdan çok çeşitli ürün anahtarları alma konusunda mükemmeldir. Bununla birlikte, bu üründeki önemli bir kusur, çok miktarda veri toplayabilmenize rağmen, aradığınız belirli ürün anahtarını bulmak için muhtemelen tonlarca gereksiz bilgiyi sıralamanız gerekeceğidir.

Windows NT'den Windows 10'a kadar uygumludur.

Game Key Revealer, dijital oyununuzla birlikte gelen fiziksel materyallere yazılmış olabilecek belirli oyun anahtarlarını aramakta mükemmeldir. Bu ürün, bilgisayarınızda yüklü olan oyunu tarar ve ardından o oyuna bağlı CD anahtarlarını ve seri numaralarını bulur.

Revealer'ın yazılımının özellikle 2014'te veya daha önce piyasaya sürülen oyunlar için optimize edildiğini belirtmek isteriz. Neyse ki, bu eski oyunlar, ürün anahtarı bilgilerini büyük olasılıkla kaybettiğiniz oyunlar olma eğilimindedir, bu nedenle bu yazılım oldukça kullanışlı olmaya devam etmektedir.

ProduKey, ürün anahtarlarını ek ücret ödemeden bulmak için başka bir mükemmel programdır. Kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir ve sonuçları aramak hızlıdır.

Küçük bir uygulamadır ve bu nedenle taşınabilirdir. Sisteminizde kurulu olan farklı Microsoft tabanlı uygulamalar için ürün anahtarlarını aramanıza yardımcı olur. Ancak Microsoft'a ait olmayan birçok program için destekten yoksundur.

Alınan bilgilerin bir yedeğini oluşturmak için sonuçlarınızı bir HTML dosyasına aktarabilirsiniz. Dışa aktarmak istemiyorsanız, anahtarları doğrudan kopyalayabilirsiniz.

ProduKey ile Windows 10 ve Windows 8'de düzgün çalışıyor.

Windows Product Key Finder Pro, Windows ürün anahtarlarınızı bulabileceğiniz harika bir yardımcı programdır. Ayrıca, birkaç Microsoft Office programının ürün anahtarlarını da bulabilir.

Avantajları çok küçük bir indirme boyutu, bir flash sürücü veya diğer taşınabilir aygıttan çalıştırma yeteneğidir. Windows Product Key Finder Pro, anında ürün anahtarlarını görüntüler ve bunları güvenli bir şekilde saklamak için kaydedebilir veya yazdırabilirsiniz.

Adın sizi aldatmasına izin vermeyin. Windows Ürün Anahtarı Bulucu Pro'daki "Pro", ücretli anlamına gelmez; aslında tamamen ücretsizdir. Windows 8'in desteklendiği söyleniyor, ancak v2.3'ü test edildiğinde ürün anahtarını bulamadı. Windows Ürün Anahtarı Bulucu Pro, Windows 10 ile uyumlu değildir.

SterJo Key Finder, yerel Windows yüklemesinde (bilgisayarınızdaki) veya uzaktaki birinde 500'den fazla oyun ve yazılımın ürün anahtarlarını bulan başka bir ürün anahtarı bulucudur.

En çok kullanılan PC sistemleri olduğu için kayıp Windows 8 veya Windows 10 ürün anahtarını bulmak için yapılmıştır. SterJo Key Finder, fazla çaba sarf etmeden ürün anhatarını öğrenmenizi sağlar. Bu Windows ürün anahtarı bulucunun başlattığı süreç çok basit ve hızlıdır. Yazılımı çalıştırdıktan sonra, örneğin Windows ürün anahtarı gibi kayıp anahtarınızı geri yüklemeniz için yalnızca birkaç saniye yeterli olacaktır. Microsoft Office ürünleri için aynı ilkeler üzerinde çalışır, bu nedenle Office ürün anahtarını kaybettiyseniz endişelenmeyin. CorelDraw, WinZip, Nero, CyberLink Power DVD ve benzeri yazılımların kayıp anahtarları kolayca geri yüklenebilir.

MSKeyViewer Plus, iyi bir ürün anahtar bulma programıdır. Başlıca avantajları, gerçekten küçük bir boyuta, kurulum gerektirmeyen ve süper kolay arayüze saip olmasıdır. MSKeyViewer Plus anında ürün anahtarlarını görüntüler ve kayıt defterinizin taranması gerekmez.

Microsoft Windows, Office, SQL Server ve diğer çeşitli Microsoft ve Microsoft dışı programların çoğu sürümünü destekler.

Lazesoft Windows Key Finder, birçok Windows yüklemeleri ve Microsoft Office sürümleri için ürün anahtarını bulabilen başka bir ücretsiz programdır. Program küçük, tamamen taşınabilir ve kullanması kolaydır. Ürün anahtarlarını bir dosyaya yazdırabilir veya kaydedebilirsiniz.

Ürün anahtarını kaybettiniz ve Windows'u veya Microsoft Office'i yeniden yüklemeniz mi gerekiyor? Lazesoft Windows Key Finder, Windows 2000, XP, 2003, Vista, 2008, 2012 veya Windows 7, 8, 10 ürün anahtarınızı ve Microsoft Office ürün anahtarlarının tüm sürümlerini bulur, panoya kopyalar, görüntüler ve yazdırmanıza izin verir. Kurtarılan ürün anahtarlarını panoya kopyalamanıza, bir dosyaya kaydetmenize ve güvenli bir şekilde saklamak için yazdırmanıza olanak tanır.

Yorumlar

  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz