Computer vector created by upklyak - www.freepik.com

Dailymotion video indirme nasıl yapılır?

Dailymotion videolarını bilgisayarınıza indirip internet olmadan da izlemek ister misiniz? Aşağıdaki ücretsiz Dailymotion video indiricileri ile Dailymotion video indirebilirsiniz.

En iyi video indiriciyi aramak hiç bitmeyen bir iştir. YouTube en popüler video izleme kaynağıdır ve bundan dolayı en çok dikkat çeken sitedir. Dailymotion, YouTube kadar popüler olmasa da, güvenilir yayıncılardan kaliteli içerik ve daha az reklam gibi birkaç özelliğie sahiptir.

Dailymotion video indirme programsız

iOS ve Android uygulamalarında Dailymotion videolarını çevrimdışı izleyebilirsiniz. Ancak bunu bilgisayarınız için nasıl yapacağınızı göstereceğiz.

Facebook, YouTube veya Dailymotion'dan video URL'nizi alın ve Catchvideo.net'e yapıştırın. "Catch!" düğmesine basın ve Dailymotion videosunu indirin. Bu sitenin kullanımı son derece basittir ve M4a, 3GP, MP4 ve WebM benzeri dosya formatlarıyla video indirir. Yüksek kaliteli videoyu indirmek sadece birkaç dakika sürecektir.

SaveFrom.net, internetten rahat ve kolay bir şekilde video indirmenizi sağlar. Uygulamayı kullanarak, youtube.com, vk.com ve Dailymotion video izleme siteleri ya da sosyal ağlar üzerinden ses, video ve farklı türlerdeki dosyaları indirebilirsiniz.

SaveFrom.net, çeşitli çevrimiçi video izleme sitelerinden video indirmeyi destekleyen temiz bir sitedir. Videoları farklı biçimlere dönüştüremezsiniz, ancak size bir kalite tanımı belirleme seçeneği sunar.

SaveFrom ayrıca Google Chrome, Yandex, Mozilla Firefox, Opera, Safari ve Chromium'da çalışan bir yardımcı uzantıya sahiptir.

SaveFrom ile Dailymotion video nasıl indirilir:

1.Yöntem: Ana Sayfa'nın üst kısmındaki veri giriş alanına dosya indirmek istediğiniz sayfanın URL adresini girin ve Enter tuşuna basın veya veri giriş alanının sağındaki düğmeyi tıklayın.

2.Yöntem: URL adresinden önce "savefrom.net/" veya "sfrom.net/" yazın ve Enter tuşuna basın. Örneğin: sfrom.net/http://youtube.com/watch?v=videokodu

3.Yöntem: Kısa domain isimlerini kullanın: ssyoutube.com.

4.Yöntem: Sadece 1 tıklamayla dosya indirmek için tarayıcı eklentisini kullanın.

Savevideo.me, Dailymotion videosunu ücretsiz indirmenize yardımcı olabilecek çevrimiçi bir video indiricidir. Dailymotion, Facebook, Twitter, Vimeo, Instagram, Vine, Rumble vb. sitelerden videolar indirebilirsiniz. Dailymotion'dan video indirmek için, sadece Dailymotion video bağlantısını kopyalayıp buraya girin ve Download düğmesini tıklayın. Ardından, Save Video Me bağlantısını sürükle bırak ile Chrome, Safari ve Firefox gibi web tarayıcılarınızda yer işaretlerinize ekleyin. Ardından video URL'sini açın ve videoyu indirmek için tarayıcınızdaki yer işaretine basın.

Dailymotion, piyasadaki en popüler video paylaşım platformlarından biridir. Paylaşılan çok sayıda ilginç video var ve artık bu Dailymotion videolarından herhangi birini popüler Dailymotion video indiricisi yardımıyla sorunsuz bir şekilde indirebilirsiniz. Dailymotion video indirmelerini minimum HD kalitesinde yapabilir ve aynı zamanda full HD de seçebilirsiniz. Video uzunluğu konusunda sınırlama yoktur, yani daha uzun Dailymotion videolarını da indirebilirsiniz. İndirmek istediğiniz videoyla ilgili temel açıklamayı da alabilirsiniz. Ayrıca, diğer online Dailymotion video indiricilerinin aksine, indirme kalitesinin düşürülmediğini unutmayın. Ayrıca, video indiricisi, dailymotion videolarını mp4'e dönüştürmek için bir Dailymotion video dönüştürücü olarak kullanılabilir.

Dailymotion'dan Video Nasıl İndirilir?

 • www.dailymotion.com'a gidin
 • İndirmek istediğiniz Dailymotion video URL/link'ini kopyalayın (örnek: https://www.dailymotion.com/video/asdasd)
 • Sitedeli kutuya yapıştırın ve enter tuşuna basın
 • iPhone ve iPad kullanıcılarının Dailymotion videolarını cihazlarına kaydetmek için Dropbox gibi bir uygulama kullanması gerekebilir.
 • Dailymotion video indime uygulaması veya Dailymotion video indirme programına ihtiyacınız yok, sadece indirin ve keyfini çıkarın!

Dailymotion video indirme programlı

1. ClipGrab (Windows, Mac, Linux)

ClipGrab ücretsiz bir video indirici ve dönüştürücüdür. Dailymotion'dan video indirmeyi destekler ve indirilen videoları MPEG4, MP3, OGG Vorbis, OGG Theora ve WMV'ye dönüştürebilir. En yüksek kalite için bunları orijinal biçimde indirmeyi seçin.

Site ve yazılım temizdir, ancak Windows için ClipGrab'ın üçüncü taraf teklifleri içerebileceğini unutmayın.

0
0
0
0
0
0
Yazıyı emoji ile değerlendir..

Yorumlar (2)

 • avatar
  sara_lee

  A very detailed article on how to download dailymotion videos and honestly saying, it helped me a lot

  Cevapla
 • avatar
  Okan

  Teşekkür ederim, yazdığınız içerik oldukça faydalı olmuş, bende dailymotion video indirme sitesi ararken https://www.fbvideoindir.com/dailymotion-video-indir 'u keşfettim, sitede reklam görmedim ve oldukça hızlı indirdiğini fark ettim, sizlere faydalı olması açısından eklemek istedim.

  Cevapla
Yorum Yaz

Spam kodu:

Kapatmak için ESC tuşuna basın