Ogznet.com

İnsanlarla Tanışmak ve Arkadaş Edinmek İçin En İyi 4 Uygulama

Gerçek hayatta takılmak için internetten arkadaş bulmak hiç olmadığı kadar kolay. Aşağıdaki uygulamalar potansiyel arkadaşlar bulmak için en iyi uygulamalardan bazılarıdır ve umarım bu süreçte bazı anlamlı bağlantılar kurabilirsiniz.

Benzer ilgi alanlarını paylaşan insanlarla tanışmak ister misiniz? Meetup bunu yapmak için harika bir uygulama. Başkalarının yakınınızda oluşturduğu gruplara bir etkinlik etrafında bakmanıza olanak tanır. Bir buluşmaya katılabilir ve katılan diğer kişilerle sohbet etme olanağına sahipsiniz.

İnsanlarla bire bir görüşmek yerine gruplar halinde tanışmayı tercih ediyorsanız, bu mükemmel bir uygulama. Bir buluşma fikriniz varsa, kendi grubunuzu da oluşturabilirsiniz.

MeetMe, yakınınızdaki kişileri bulabileceğiniz, bire bir sohbet edebileceğiniz ve yeni arkadaşlar bulabileceğiniz bir uygulamadır. Bu uygulama, diğerlerinin gönderilerini beğenmenin ve yorum yapmanın yanı sıra gönderiler yapabileceğiniz tipik bir sosyal medya hissine sahip olması bakımından benzersizdir.

Ayrıca canlı yayına geçebileceğiniz bir canlı yayın özelliği de vardır ve bölgenizdeki insanlar isterlerse uygulama üzerinden izleyebilirler.

Bu uygulama aslında kadınların yakındaki diğer kadınları bulması için oluşturuldu, ancak herkes bu uygulamayı bölgenizde arkadaş aramak için kullanabilir. Kendi profilinizi oluşturmanızı sağlar ve başka biriyle eşleştirmek için sola veya sağa kaydırdığınız flört uygulamalarına benzer.

Eşleşirseniz, uygulama üzerinden birbirinize mesaj gönderebilirsiniz. Takılmak için bir grup oluşturmak istiyorsanız, bir buluşma grubu oluşturmak için uygulamada "planlar" olarak adlandırılanları da oluşturabilirsiniz.

Bumble'ı kadınların ilk hareketi yaptığı flört uygulaması olarak biliyor olabilirsiniz, ancak aslında Bumble BFF adında yeni arkadaşlar edinmek için tamamen ayrı bir bölümü de var.

Bunu Bumble uygulamasında bulabilirsiniz ve başka bir kişiyle eşleştirmek için sola veya sağa kaydırmaya benzer şekilde çalışır. İkiniz de eşleşirseniz, konuşmaya başlayabilirsiniz.

Flört uygulamasının aksine, sohbeti ilk kimin başlatabileceği konusunda bir kısıtlama yoktur, ancak diğer kişiye 24 saat içinde mesaj göndermeniz gerekir, aksi takdirde eşleşmeyi kaybedersiniz. Yeni arkadaşlar edinmenin hızlı ve kolay bir yolunu istiyorsanız harika bir uygulama.

Bu yazıda çalışmayan/kırık link varsa, buraya tıklayarak bize bildirebilirsiniz!

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz