Ogznet.com

Uyanamayanlar için çalar saat uygulamaları

Ah şu sabah işe yada okula gitmek için çalan alarm saati ve uyanmalar. Buna mecburuz, ama bundan nefret ediyoruz. Ancak zamanında uyanacağınızı garanti etmeniz gerekiyorsa, bu çalar saat uygulamalarından birine ihtiyacınız var.

Bu yazının içeriği: Kapat

  En iyi alarm uygulaması:

  Bununla yüzleşelim, bazılarımız sabah uyanırken ağır travma geçiriyor. Ertele düğmesine basmaya bayılıyoruz. Ama hepimiz geç kaldıkça, kendi çöküşümüze katkıda bulunuyoruz. İşte bu nedenle, belirli bir aktiviteyi gerçekleştirene kadar zil çalmayı durdurmayacak bu tür alarm uygulamalarına ihtiyacımız var.

  1. Walk Me Up! Alarm Clock

  Walk Me Up'ı ancak yataktan çıkıp etrafta dolaşırsanız kapatabilirsiniz. Buda, uyanık olduğunuzdan emin olmak için en basit alarm kavramdır. Taklit etmediğinizden emin olmak için yürürken adımlarınızı sayar.

  Alarmı ayarladığınızda, uygulamayı erteleme düğmesine kaç kez basabileceğinizi veya ertelemeyi tamamen devre dışı bırakmak için “kötü mod” u etkinleştirebileceğinizi de söyleyebilirsiniz. Ayrıca Walk Me Up'a, ne zaman kapanacağını söylemek için sabah kaç adım atılması gerektiğini sayması için ayarlamanız gerekir.

  Telefonu elinizde tutun ve alarmı devre dışı bırakmak için adımlar atmaya başlayın. Alarmı duymanıza rağmen yataktan çıkmakta zorlandığınız durumlar ne sıklıkla oluyor? Bu yenilikçi uygulama, bu sorunu bir kez ve herkes için çözer. Orijinal adımsayar alarm uygulaması. Muhtemelen uygulamayı aldatabileceğini düşünüyorsun, değil mi? Dene! Uygulama, uygulamayı sallayarak aldatmaya çalıştığınızda bunu algılayan akıllı algoritmalara sahiptir ve fazladan adım cezası vererek sizi cezalandırır.

  2. Alarmy - Challenge Çalar Saat

  Herkesin sabah rutini vardır. Alarmın başladığında ilk yapman gereken nedir? Belki tuvalete gidiyorsun, ya da bir kahve demlemek için mutfağa geçiyorsun. Rutininiz ne olursa olsun, Alarmy'de işaretleyin. Alarmı kapatmanın tek yolu o zaman o yerin fotoğrafını çekmektir.

  Alarmy, önce sizi yataktan kaldırır, sonra da uyanmaktan başka seçeneğiniz olmayan bir banyo gibi yere gitmenizi sağlar. Alarm, "Fotoğraf" çekerek veya "Barkod" okutarak mekana geldiğinizi kanıtlayana kadar çalmaya devam eder. Sizi belirli bir yere taşımayacak ancak "Çömelme" veya "Adım Atma" gibi kısa bir egzersiz yapacak başka görevler de uygulayabilirsiniz. Hangisini seçerseniz seçin, 1 dakika içinde uyandığını göreneceksiniz!

  Alarmy, yatağınızdan uzak ve aydınlatmanın yeterli olduğu bir yer seçmenizi önerir. Banyo genellikle bunun için en iyi yerdir. Kullanmaya başlamadan önce uygulamayı birkaç kez deneyin.

  Alarmy ayrıca matematik problemlerini çözme veya telefonu sallamak gibi diğer modları da sunar. Ama “bir yerden fotoğraf çekerek uyanmak” kusursuz çalışıyor.

  3. Wake N Shake Alarm Clock

  Alarmy gibi alarmı durdurmak için telefonu sallamanız gereken bazı diğer uygulamalar da vardır. Ama hiçbiri Wake N Shake'nin yaptığı gibi değildir. Diğer tüm uygulamalarda, telefonu yataktan kalkmadan yeterince güçlü bir şekilde sallayıp kalkabilirsiniz. Ama Wake N Shake kaslarınızı test eder.

  Wake N Shake, sizi uykudan kaldırır ve alarm kapatılmadan önce telefonunuzu güçlü bir şekilde sallamanız gerekir. Bu nedenle uyanmama şansın yok.

  Sadece iPhone'larda çalışıyor, ancak fiyat etiketi ile tartışmasız.

  Wake N Shake gibi Shake-It Alarm da kapatmak için telefonu sallamanızı ister. Yine de hile yapmak oldukça kolay. Ancak hile yapmamanız için bir püf noktası var! Telefonuna bağırman gerekiyor.

  Shake-It Alarm’ın ikinci modu, telefonunuza tekrar tekrar bağırmanızı sağlar. Alarmın durması için bir ölçüm cihazını doldurmanız gerekir. Çok fazla zorluk var ve gerçekten bir şeyler yapmanız gerekecek.

  Shake-It Alarm ayrıca alarm kapatılmazsa, kişi listenizdeki birine mesaj göndermek gibi bir özelliğe de sahiptir. Böylelikle alarm sizi uyandırmadıysa, bir arkadaş uyandırır!

  5. I Can’t Wake Up

  Yukarıda belirtilen tüm yöntemleri beğenmediyseniz, I Can’t Wake Up uygulamasını kontrol edin. Hem zihinsel hem de fiziksel olarak yatağınızın dışına çıkmaya hazırlanmak için birden fazla görevi vardır. Matematik problemleri, hafıza problemleri ve mantık soruları gibi.

  Telefonu sallayabilir, barkod tarayabilir ve bazı kelimeler yazabilirsiniz. Benim favorim, bir diziyi gösteren ve tekrarlamanız için sizi uyandırmaya ve ekrana dikkat etmenize neden olan “bu diziyi tekrarla” dır.

  I Can’t Wake Up uygulaması son derece özelleştirilebilir. Zil seslerini ayarlayabilir, sesinizi kaydedebilir ve hatta en sevdiğiniz şarkılarla uyandırabilirsiniz. Ayrıca, farklı günler ve alarmlar için farklı görevler ayarlayabilirsiniz, böylece günlük rutin tekrarlanmaz.

  Bu yazıda çalışmayan/kırık link varsa, buraya tıklayarak bize bildirebilirsiniz!

  Yorumlar

   Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
  Yorum Yaz