Ogznet.com
Sevdikleriniz İçin Birbirinden Yaratıcı Hediye Önerileri! Paylaş:
People photo created by cookie_studio - www.freepik.com

Sevdikleriniz İçin Birbirinden Yaratıcı Hediye Önerileri!

Günümüz insanlarının en büyük ihtiyacı, deneyim. Çağın hızla gelişiyor olması, her gün değişen dünya ve koşullar bizleri daha çok bilgi sahibi olmaya itiyor. Elbette bu bilgiler iş hayatında gerekli olduğu gibi sosyal hayatta da ihtiyaç duyduğumuz bir durum oluyor. Bir çok farklı alanda edindiğimiz deneyimler, hiç beklemediğimiz zamanlarda hayat kurtarıyor. Ki zaten gözlerimizi hayata açtığımız o ilk saniyeden itibaren deneyim serüvenimiz başlıyor. Tadını aldığınız her yeni yiyecek, soluduğunuz her farklı koku kazandığınız deneyimlerdir. Yeni ve değerli deneyimler kazanmak, yaşamda bu kadar büyük bir öneme sahipken sevdiklerimize de bu tarz deneyimleri hediye olarak sunabilmek sizce de mükemmel olmaz mıydı? Üstelik dediğimiz gibi dünyada her geçen gün bir şeyler değişiyor ancak hediye tarzı hep aynı. Sizler de artık sevdiklerinize, yepyeni bir tarzda hediyeler sunmak istiyorsanız, bodo.com ile tanışın. Bodo, deneyim hediye tarzında içerikler sunan, modern yaşamın beklentileriyle gereken hızı yakalayan çok renkli bir hediye platformu. Burada sevdiklerinize hediye alırken düşünmeniz gereken yaşı, boyu, kilosu değil; hayata bakış açısı, hayalleri, zevkleri ve ilgi alanları olacak.

Bodo, insanı anlayan ve yansıtan içeriklere sahip.
Photo by Elievan Junior on Unsplash

Deneyim hediye önerileri

Bodo, insanı anlayan ve yansıtan içeriklere sahip. Günümüz dünyasında artık işlerin bilgisayar ve telefonlardan yürütülmesi ile vücudumuz oldukça hareketsiz kalıyor. E tatil günleri de yine alışkanlıktan günümüz telefonlarla geçiyor. Bodo’nun deneyim hediyelerinin her biri sizlere eğlenceli ve hareketli aktivitelerle birlikte masaj tatil gibi etkili dinlenme seçenekleri de sunuyor. Yani bodo’dan sevdiklerinize sunduğunuz her bir deneyim hediye, onlara tecrübe, bilgi, eğitim, eğlence ile birlikte sağlıklı bir gün geçirmelerini de sağlıyor. Belki de boş zamanlarınızı bu deneyimlerden sonra farklı aktivitelerle değerlendirmeye başlayacaksınız. Örneğin size doğum gününüzde bodo’dan gelen bir, ‘’İki Kişi için Ormanda Fetbike Bisiklet Turu’’ hediyesini deneyimledikten sonra günlük hayatınızda bisiklete daha sık yer verebilir, hem ruhen, hem bedenen, hem de zihnen çok daha mutlu ve zinde olabilirsiniz. Sevdiklerinize, verdiğiniz bir deneyim hediye ile yaşamlarını değiştirebilirsiniz! Kabin memuru olmak isteyen ancak uçaktan korkan arkadaşınıza, ‘’Airbus A320 Uçuş Simülatörü Deneyimi’’ sunun. Bir simülatör sayesinde bu duruma kendini çok daha rahat bir biçimde adapte ederken, bu deneyimde çokça eğlenme fırsatı bulacak.

Deneyim hediye fikirleri

Bodo’da sevdiğiniz herkes için en yaratıcı hediyeler sizleri bekliyor. Araba sürme konusunda kendisini yetersiz hisseden ve zor durumlarda desteğe ihtiyaç duyan eşinize, ‘’Kendi Aracınız ile Sportif Sürüş Eğitimi’’ hediye ederek, kendisine güvenmesini sağlayabilir hem de bu ince hareketle gönlünü tekrar feth edebilirsiniz. Annenizin doğum gününde, hayatına renk ve enerji getirecek bir deneyim sunun: ‘’Twizy Araçla İstanbul Turu’’. Kardeşinize mezuniyet hediyesi olarak en çok hak ettiği şeyi verin, eğlencenin en güzelini: ‘’İki Kişi için ATV Turu’’. Tüm aileye özel bir yılbaşı armağanı, ‘’Aile için Hafta Sonu Kaplıca Tatili’’. Bodo ile bu şehirde keşfetmediğiniz mutluluk kalmasın!

Yorumlar

  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz