Ogznet.com
Performanslı Ucuz Tablet Modelleri Paylaş:
Mockup psd created by freepik - www.freepik.com

Performanslı Ucuz Tablet Modelleri

Bu yazının içeriği: Kapat

Standart kullanımlarda iyi bir performans elde etmek isteyenler için hazırlanmış olan performanslı ucuz tablet modelleri, bütçe dostu olduğu kadar performansta da beklentileri karşılıyor.

Performanslı Ucuz Tablet Modelleri

Performans, kullanım süresinden uygulama geçişlerine kadar pek çok alanda etkisini gösteriyor. Bu nedenle çok ucuz fiyatlarla beklentilerinizi karşılamayacak bir model yerine performansıyla beklentilerinizi karşılayacak bütçe dostu bir modeli tercih etmek, çok daha uygun olacaktır.  Bu segmentteki en iyi tablet modelleri için listeye göz atabilirsiniz.

Casper VIA L30

Fiyat konusunda biraz daha düşük seçenekleri arayanlar Casper VIA tablet serisinin bir alt modelini de değerlendirebilir. 10.1 inç ekran ile gelen tablette 1920 x 1200 HD çözünürlük sunuluyor. 4 GB RAM ile performansta üst düzey olan tablet, 9 saate varan bir kullanım sunuyor.

Lenovo Tab E10

Performanslı ucuz tablet bilgisayar modelleri arayanlar için bir diğer seçenek ise Lenovo tarafından geliştirilen TAB E10 modeli. 10.1 inç ekran, 2GB RAM ve 32 GB’lık dahili depolama alanı, modelde yer alan donanımlar arasında.

Samsung Galaxy TAB A8

Samsung’un tablet konusunda ön plana çıkan serisi Galaxy TAB, her yeni yıl, yeni bir model kazansa da eski modelleri ucuz ve performans arayanlar için her zaman oldukça cazip. Galaxy TAB A8 modelinde yer verilen 32 GB depolama alanı, 2 GB RAM ve 5100 mAh performans konusunda beklentileri karşılıyor. Modelde tek dezavantaj ise 8 inçlik bir ekranın bulunması.

Hometech Alfa10 RX

Fiyat performans konusunda ön plana çıkan Hometech, Alfa10 RX modeliyle dikkat çekiyor. 2 GB RAM ve 16 GB depolama alanına sahip olan modelde, ekran boyutu ise 10.1 inç. Alt segmentin bir üst seviyesi olarak tercih edilebilecek model, özellikle fiyatta bütçeli bir seçim yapmak isteyenlere hitap ediyor.

Huawei MediaPad T5

Bir diğer teknoloji devi Huawei ise bütçe dostu fiyatlı modeli MediaPad T5 ile tercih edilebilecek tablet modelleri arasında yer alıyor. Sınıfının ön plana çıkan serilerinden birisi olan MediaPad T5; 10 inç ekran, 2 GB RAM, 16 GB depolama alanı, MicroSD desteği sunuyor.

Yorumlar

  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz