Ogznet.com
Ucuz Otel ve Pansiyon Bulmak İçin En İyi Siteler ve Uygulamalar Paylaş:
Business vector created by pch.vector - www.freepik.com

Ucuz Otel ve Pansiyon Bulmak İçin En İyi Siteler ve Uygulamalar

Bunlar şu anda ucuz oteller, pansiyonlar, misafirhaneler ve daireler bulmak için kullanabileceğiniz en iyi siteler ve uygulamalardır.

Bu yazının içeriği: Kapat
Hopper - Uçuş ve Otel Fiyatları

Başlangıçta, gezginlerin ucuz uçak bileti bulmalarına yardımcı olmak için tasarlanan Hopper, 2017'den sonra otel rezervasyonlarında fırsatlar sunmaya başladı.

Hopper, fiyatları bir yıl öncesine kadar %95 doğruluk oranıyla tahmin ettiğini iddia ediyor ve doğru zamanda rezervasyon yaparak %40'a kadar tasarruf edebileceğinizi söylüyor. Bu uygulamadaki önemli özelliklerden biri, istediğiniz destinasyondaki bir konaklama yerinde fiyat düşüşü olduğunda mobil cihazınıza bildirim gönderen Hotel Watch'tur.

Ayrıca Hopper’ın her rezervasyon sayfasında yer alan ayrıntılı fiyat analizi de dikkate değerdir. Bu analiz, olası düşüşler ve fiyat karşılaştırmaları hakkında bilgiler içerir.

Hopper yalnızca mobil uygulama olarak mevcuttur, web sitesi işlevsel değildir. Uygulama ücretsizdir, ancak Android kullanıcıları şu anda Hopper'ın otel fırsatlarından yararlanamıyor. Bu özellik şimdilik yalnızca iOS sürümünde mevcuttur.

Hopper, istediğiniz odayı rezerve etmenize izin vermez. Gösterilen fiyatlar, ödeme sırasında hesaplanan vergi ve ücretler hariç oda fiyatlarıdır.

Agoda - Uygun fiyatlı seyahat

Agoda, sık seyahat eden insanlar tarafından en çok bilinen ve güvenilen sitelerden biridir. Oteller, pansiyonlar, tatil köyleri ve hatta evler dahil olmak üzere dünya çapında iki milyondan fazla mülkte en iyi fiyatlara sahip olduğunu iddia ediyor.

Agoda halihazırda rekabetçi fiyatlar sunuyor, ancak en iyi fırsatlar için ücretsiz bir Agoda hesabı açmalısınız. Giriş yaptıktan sonra özel fiyatlar bulacaksınız. Agoda'nın bir başka avantajı; tesisinizi ve istediğiniz odayı seçme şansınız var.

Web sitesi veya Agoda'nın mobil uygulaması (iOS ve Android'de ücretsiz) aracılığıyla konaklama rezervasyonu yapabilirsiniz. Uygulamanın kullanımı basit olsa da, özellikle birden çok kiralık yere bakıyorsanız, aramanızı web site sürümünde filtrelemek ve yönetmek daha kolaydır.

Gösterilen fiyatlara, ödeme sırasında hesaplanan vergi ve ücretler dahil değildir.

 

Tek başına seyahat etmek isteyen gezginler için HostelWorld, 170'den fazla ülkede 36.000'den fazla kiralanabilir yere göz atmanıza olanak tanır.

Paylaşımlı bir odada tek kişilik bir yatak veya daha fazla para ödeme karşılığında bireysel bir oda arasından seçim yapabilirsiniz. Rezervasyonunuzdan eminseniz ve herhangi bir değişiklik yapılacağını öngörmüyorsanız, iade edilmeyen bir fiyat seçerek fazladan tasarruf edebilirsiniz.

Pansiyonunuzu web sitesi veya HostelWorld uygulaması (iOS ve Android için ücretsiz) aracılığıyla rezerve edin. Uygulama, yerel insanlarla kaynaşmanıza yardımcı olmak için 40'tan fazla dilde kullanışlı bir çevirmen işlevi içerir, ancak fiyatlar aynı kalır.

Mülke bağlı olarak, vergi gösterilen fiyata dahil değildir. Peşin olarak ne ödeyeceğinizi anlamak için ödeme sırasında küçük yazıları okuduğunuzdan emin olun.

goSeek - Otel İndirimleri, Fırsatlar ve Özel Teklifler

GoSeek, diğer konaklama sitelerindeki otel fiyatlarını toplar ve aramanıza göre size gösterir. Mümkün olan en iyi fiyatı bulmaya yardımcı olmak için büyük ve daha az bilinen sitelerden otel fiyatlarını toplar ve karşılaştırır.

GoSeek ayrıca Premium üyelik aracılığıyla kendi anlaşmalarını da sağlar. 200.000'den fazla otelde %60'a varan tasarrufun yanı sıra yalnızca mobil cihazlara özel indirimler sunar.

Ücretsiz iki günlük deneme mevcuttur, ancak bir kredi / banka kartı gerektirir. Seyahatinizin çoğunu veya tamamını GoSeek platformu üzerinden rezerve ederseniz, abonelik ücretinizi kolayca çıkartabilirsiniz.

GoSeek'in resmi bir akıllı telefon uygulaması yoktur. Mobil sitesini kullanabilirsiniz, ancak bir oda seçerken çok sayıda pop-up pencere açılmasına hazırlıklı olun.

Gösterilen fiyatlar, seçtiğiniz rezervasyon sitesinde ödeme sırasında hesaplanan vergi ve ücretler dahil edilmeden verilmiştir.

Yorumlar

  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz