En İyi Uçak Modu Uygulamaları (Android/ iPhone) 2022

Uzun bir uçuştasınız ve telefonunuz uçak modundaysa ve internet bağlantınız kesilirse ne olur? Can sıkıcı bir durum öyle değil mi? Bundan on yıl önce, bu hiç sorun olmazdı. Ama artık hayatlarımız internet dünyası ile iç içe geçtiği için, online dünyaya erişimi olmayan tek bir yerde oturmak korkunç görünüyor.

Uçak modu uygulamaları:

Dosyalarımızın ve eğlence kaynaklarımızın çoğu internet üzerindedir. Bu tür kaynaklardan kopmak birçokları için işkencedir. Halihazırda indirilmiş videolar/diğer dosyalar arasında ne kadar süre gezinilebilir? Sizi bu korkunç deneyimden kurtarmak için, telefonunuzda uçak modunda gayet iyi çalışan ve sizi eğlendirecek en iyi 15 mobil uygulamayı size getiriyoruz.

Pocket sizi doğrudan haber akışlarına, dergi makalelerine, hikayelere, bilgilere, haberlere ve sporlara ulaştırarak zamanınızı en iyi şekilde değerlendirir. Pocket, blog gönderilerini, makaleleri, videoları vb. daha sonra izlemek üzere düzenlemenize izin veren bir uygulamadır. En son haberleri, makaleleri, haberleri, sporları ve videoları herhangi bir cihazdan ve herhangi bir yayıncı veya uygulamadan kaydedin. Mesai saatleri veya okul saatlerinde kaçırdığınız her şeyi kaydedebilir, uzun uçuşunuz sırasında okuyabilirsiniz. Uygulama tamamen internete bağlı olmadan çalışır.

Uçuş sırasında rahatsızlık hissediyor musunuz? Uçakta canınız sıkılıyor mu? Ya da belki uçmayı seviyorsunuz ve sadece havacılık hakkında daha fazla şey öğrenmek ve onu daha iyi anlamak mı istiyorsunuz?

SkyGuru, yolculara uçuşta olan her şeyin ayrıntılı açıklamalarını gerçek zamanlı olarak sunar ve sizi uçakta meşgul eder. Hissettiğiniz her sesi, her dönüşü, her hissi açıklayabilen, yaklaşan sallantılı alanlar hakkında sizi bilgilendiren ve uçuş deneyiminizi bilinçli bir sürece dönüştüren bir pilotun yanında oturduğunuzu hayal edin. SkyGuru, havacılık dünyasındaki kişisel rehberinizdir.

Bu uygulama, gece boyunca uçarken ve kitap okumak için ışığı açarak yanınızdaki kişiyi rahatsız etmediğinizden en iyisidir. Başka bir dünyada kaybolabilir ve içinde bulunduğunuz sıkışık koltuğu görmezden gelebilirsiniz. Audible internet bağlantısı gerektirmez.

Audible, dünyanın en geniş sesli kitap, seçkin podcast, orijinal sesli gösteri, kitap serisi ve dergi seçeneklerinin yanı sıra sunduğu daha birçok seçenekle, dinleyicilere ödül kazanan anlatıcı ve aktörlerden en üst kalitede sesli içerikler sunar.

4. Dil Öğrenme Kılavuzu

Yurtdışına seyahat ediyorsanız, herkesin İngilizce konuşamayacağını bilmelisiniz. En iyisi o yerin ana dilinden birkaç çok kullanılan kelime öbeği öğrenmek değil mi? Sizin için faydalı olacak ve yeni şeyler öğrenmeyi seven biriyseniz eğlenceli olacaktır. Travel Phrasebook, öğrenmek istediğiniz dilde yaygın olarak kullanılan ifadeleri bulmanıza yardımcı olur. Cümleleri kendi hızınızda almanıza yardımcı olacak bir ses kaydı ve oynatma özelliğine sahiptir. Telaffuzu ana dili İngilizce olan biri yapar ve işin en iyi yanı da internet bağlantısı gerektirmez. Uçuşunuz sırasında verimli bir şeyler yapıyor olacaksınız!

Bu uygulamayı kullanarak birçok dili konuşan papağandan İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Almanca, İtalyanca, Çince, Japonca, Korece, Rusça, Portekizce, Arapça ve Vietnam öğrenebilirsiniz.

Uçuşunuzda sıkıcı filmlere bakmak yerine, bu uygulamayı indirebilir ve izlemek için favori filmlerimizi/dizilerinizi seçebilirsiniz. Elbette, internet bağlantınız yoksa bunları önceden indirmeniz gerekecek. İndirilebilir olarak işaretlenmiş içeriği gözden geçirin ve indirme sembolünü arayın. İçerikleri mobil cihazınıza indirin ve istediğiniz yerde çevrimdışı izleyin.

6. Tripoto: Travel Planner

Tripoto, dünyanın en büyük seyahat blogcuları topluluğu ve benzersiz bir seyahat planlayıcısıdır. Seyahat planlarını, seyahat hikayelerini, konum bilgilerini, gizli destinasyonları, turistik yerleri, deneyimleri, otelleri, tur paketlerini ve daha fazlasını keşfetmenize ve paylaşmanıza olanak tanır. Bu devrim niteliğindeki Hint seyahat uygulaması seyahat şeklinizi değiştirecek.

7. TripIt: Travel Planner

Bir uçuş, otel, araba veya başka bir rezervasyon yaptığınız anda, planlar@tripit.com adresine iletin, bu hizmette hemen ana seyahat programınıza eklesin. Seyahat planlarını takviminizle senkronize etmeyi veya seçtiğiniz kişilerle paylaşmayı kolaylaştırır.

Bu uygulama, seyahat ederken telefonunuzda sahip olabileceğiniz en kullanışlı şeydir. İnternet bağlantısı gerektirmeden tüm seyahat bilgilerinizi yönetmenize yardımcı olur. Uçuşunuz, otel rezervasyonlarınız, bagaj talebiniz ve diğer verilerle ilgili tüm gereksinimler, tek bir yerde depolanır ve düzenlenir, bu da kullanımı ve erişimi verimli hale getirir.

8. White Noise Lite

Bu uygulama, uçağınızın size tuhaf hisler verdiği zamanlar için en iyisidir. Belki de huzurunuzu bozan yolculardır ya da sadece kendinizi bunun dışında hissediyorsunuzdur. White Noise Lite böyle zamanlarda yardımınıza koşar. Sinirlerinizi yatıştırmanıza ve sakin kalmanıza yardımcı olacak beyaz gürültü sağlar. Bu uygulama, huzursuz bebekler ve baş ağrıları için bile uygundur. İnternet erişimi gerektirmez.

9. TED

Uzun uçuşunuz sırasında TED Talks'u çevrimdışı izleyin. Konu ve ruh haline göre, teknoloji ve bilimden kendi psikolojinizin sürprizlerine kadar olağanüstü insanlardan 3.000'den fazla TED Konuşmasını keşfedin. TED, konuşmaları kaydetmenize ve daha sonra izlemenize olanak tanır. Bu, dışarıdaki insanların yaptığı her şeyden haberdar olmanın ve tanınmanın bir yoludur. Sonunda neyin iyi olduğunu bulabilir, ilham alabilir ve bu ilham üzerinde çalışmaya başlayabilirsiniz.

Müzik hayatımızda her zaman hoş karşılanır. Sıkıcı uçuşlarınız sırasında kulaklığınızı takın ve müziğinizi dinleyin. Belki müzik dinlerken bir iki şiir yazmayı deneyin. Spotify Premium Üyeliğiniz varsa, en sevdiğiniz çalma listelerini çevrimdışı olarak dinleyebilir ve başka hiçbir şeyle ilgilenmeyebilirsiniz. Ancak, premium üyeliğiniz yoksa internete ihtiyacınız olacak.

YouTube premium, YouTube videolarını çevrimdışı olarak reklamsız izlemenize olanak tanır. Sabit bir internet bağlantısına bağlı olmadan kedi videoları, köpek videoları ve her türlü videoyu parmaklarınızın ucuna getirmek daha eğlenceli ne olabilir? Uygulama, tüm YouTube videolarına, YouTube Orijinallerine ve YouTube Music Premium'a erişmenizi sağlar. Hatta bir aylık ücretsiz deneme ile birlikte gelir. Bir sonraki uçuşunuzda ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.

Kitapların fiziksel kopyalarını taşımak zor geliyorsa veya gece çantanıza uzanıp onu çıkaramıyorsanız, Kindle uygulamasını edinin. Kindle, uçuşunuzdan hemen önce indirebileceğiniz çok çeşitli kitaplar sunar. Rafınızda çok uzun süre duran kitapları okuyun ve bitirin.

Otobüste, molada, yatağınızda asla kitapsız kalmayın. Amazon'dan satın aldığınız Kindle kitapları otomatik olarak uygulamanızda görünecektir. Kindle Unlimited ve Amazon Prime üyeleri, Kindle kitaplarını doğrudan uygulamada seçip indirebilir.

0
0
0
0
0
0
Yazıyı emoji ile değerlendir..

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

Spam kodu:

Kapatmak için ESC tuşuna basın