Ogznet.com
Oyun

TAGAP: The Apocalyptic Game About Penguins

13 Mart 2021 ogz 598 0
Okunma süresi: 0 dk, 49 sn
TAGAP: The Apocalyptic Game About Penguins
Image from tagap.net

TAGAP, 2 boyutlu platform üzerine kurulmuş klavye ve mouse ile oynanan, oyunda 360 derecelik dönüş özgürlüğü sunan bir oyundur.

Kötö bilim adamı Glowenko'nun planı cyberg penguenlerle dünyaya hakim olmak. Yalnız bu penguenlerin içinde kod adı Pablo olan biri bu fikre pek sıcak bakmıyor ve yol göstericisi Pedro yardımıyla cyberg penguenlerle savaşmaya başlıyor. Dünyanin kaderi Pablo nun elinde.

TAGAP: The Apocalyptic Game About Penguins
© tagap.net

TAGAP, 2 boyutlu bir platform oyunu, ancak daha çok birinci şahıs nişancı gibi oynanıyor. TAGAP oyununda aynı zamanda haplar vardır. Oyun içi başarılar için ödül niteliğinde verilen farklı haplar var. İlaçların farklı etkileri ve yan etkileri vardır. Sonuç olarak, oyun yavaş yavaş ileri ve geri geçişle devam eder.

Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda silah var, hepsi zombileri öldürmek için iki ateşleme fonksiyonuna sahiptir. Uzis ve av tüfeğinden yüksek teknolojili topçulara ve hatta ölümcül savaş araçlarına kadar her şeyi kullan!

Yüksek kaliteli ses ve müzikle birleştirilmiş 3D, oyunda benzersiz bir görsel-işitsel deneyim oluşturur!


Editör

ogz

Ogz

Her türlü görüş, öneri ve bildirimleriniz ile reklam yada tanıtım amaçlı makaleleriniz için Reklam sayfası aracılığıyla bilgi alabilir ve mesaj gönderebilirsiniz.
Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum yaz