Ogznet.com
Ücretsiz Web Sitesi Tasarım ve Şablonları - Styleshout.com Paylaş:

Ücretsiz Web Sitesi Tasarım ve Şablonları - Styleshout.com

Styleshout.com sitesinde modern tasarım onlarca ücretsiz web site şablonları bulabilirsiniz. Bu sitede güzel HTML5 ve CSS3 web sitesi şablonları koleksiyonu var ve hepsi ücretsiz!

Site içerisinde ücretli web şablonlarıda bulunmakta. Ancak ücretsiz web site şablonlarıda oldukça güzel ve kaliteli. Orta düzeyde işinize yarayacak bir çok web şablonu mevcut. Örneğin çok arayıpta bulamadığınız bir geri sayım web şablonu. Hani şu kadar süre sonra sitemizi açacağız türünden yani şu "coming soon.." yazan sitelerden. Ücretsiz indirip sitenizi kurana kadar ziyaretçilerinize bu sayfayı gösterebilirsiniz.

Yada blog sitesi açmak istiyorsanız yine kreatif tasarımlı şablonlar mevcut. Sitenize güzel bir 404 hata sayfası eklemek isterseniz gene burada ücretsiz indirmeniz için sunulmuş.

Tüm site şablonları ücretsizdir. İstediğiniz şekilde şablonları değiştirmek, kişisel ve ticari projeleriniz için kullanmakta özgürsünüz. Tek yapmanız gereken, sitenizdeki herhangi bir gözle görünür yere telif linkini eklemeniz.

İlginizi
çekebilir

Ücretli Html Template ve Php Script'leri Ücretsiz İndirin

Şablonları kendiniz veya bir müşteri için istediğiniz sayıda kişisel ve ticari projede kullanabilirsiniz. Şablonları gereksinimlerinize göre değiştirebilirsiniz ancak styleshout.com sitesine uygun bir yerde bağlantı vermeniz gerekir.

Bununla birlikte, şablonu telif bağlantısı olmadan kullanmanız gerekiyorsa, PayPal üzerinden bir Link Kaldırma Ücreti gönderme seçeneğiniz vardır.

Ücretsiz web site şablonları için adrese tıklayın: https://www.styleshout.com/free-templates/

İlginizi
çekebilir

Ücretsiz Yönetim Paneli Şablonu (Admin Template)

Yorumlar

  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz