Ogznet.com

Mac için En İyi 5 Ücretsiz Mail Programı

Varsayılan Mac mail programından memnun değilseniz işte Mac'inizde denemek için en iyi ücretsiz mail programları.

Cevap Yazın

Bu soruyu cevaplamak için lütfen kaydolun veya giriş yapın.

Üye girişi
Cevaplar (1)
 • ogz
  ogz
   
  warning
  0
  vote

  macOS işletim sisteminde ücretsiz bir mail programı yüklü ve kullanıma hazır olarak gelir. macOS Mail hiç de kötü bir program değildir. Ancak, ücretsiz alternatif mail programlarını denemek isterseniz işte macOS için mevcut en iyi ücretsiz mail programları.

  1. Spark

  Spark, gelen kutularınızı otomatik olarak düzenleyen ve e-postayı kolayca ertelemenin yanı sıra tek tıklamayla hızlı yanıtlar göndermenizi sağlayan etkileyici bir mail programıdır. Spark'ın "Akıllı Gelen Kutusu" sizin için önemli olan iletileri öne çıkarır ve Kişisel, Bildirimler ve Bülten kategorilerini kullanır.

  Spark'ın zamanlama özelliği, belirli bir mesajın gönderileceği bir tarih atamanıza izin verir. Bugünün ilerleyen saatlerinde, akşam, yarın veya herhangi bir tarih arasından seçim yapın.

  2. Mailspring

  Profesyonel e-posta kullanıcısına yönelik olan Mailspring, adres-mektup birleştirme, hatırlatmalar ve posta planlama seçeneğine sahiptir.

  Ücretsiz sürüm ile, bağlantı izleme, hızlı yanıt şablonları ve "geri alma" özelliği gibi işlevleri içeren temiz, son derece üretken ve genişletilebilir bir e-posta programı alırsınız. Ancak, ücretsiz sürüm 10 hesapla sınırlıdır.

  3. Mozilla Thunderbird

  Mozilla Thunderbird tam özellikli, güvenli ve işlevsel bir e-posta istemcisidir. Postaları verimli bir şekilde ele almanızı ve gereksiz postaları filtrelemenizi sağlar. Thunderbird, güvenlik güncellemeleri dışında artık aktif geliştirilmiyor, ancak aerodinamik bir arayüz ve güçlü bir mail paketi sağlıyor.

  4. Mozilla SeaMonkey

  Mozilla, açık kaynak tarayıcısının e-posta bileşeni olan SeaMonkey'i Firefox 51 ile aynı Mozilla platformunda oluşturdu. HTML5, donanım hızlandırma ve geliştirilmiş JavaScript hızı sunuyor. Sağlam bir performans, tam özellikli ve kullanışlı.

  Bu cevaba yorum yaz

  Yorum yazmak için lütfen kaydolun veya giriş yapın.

  Üye girişi

Bu soruyu mail olarak paylaş

10 + 2 = ?