Ogznet.com

Karın Yağı Nasıl Eritilir

Kilo verebilirsiniz, ama bu inatçı karın yağını daha zor yakarsınız. Aslında, kadınlar bunu kilo kaybı sürecinin en zorlu kısımlarından biri olarak adlandırıyor. Karın yağının arkasındaki neden, mide ve kalça bölgelerinin, yağ yıkım süreci olan lipolize kolayca yanıt vermeyen daha yüksek miktarda yağ hücresi içermesidir.

Cevap Yazın

Bu soruyu cevaplamak için lütfen kaydolun veya giriş yapın.

Üye girişi
Cevaplar (1)
 • ogz
  ogz
   
  warning
  2
  vote

  Bu çok yaygın ve sinir bozucu karın yağı eritme sorununa basit bir çözüm olsaydı nasıl olurdu? Kendi kendinize yapabileceğiniz, karın yağınızdan kurtulmada önemli bir rol oynayacak doğal bir içecek olabilir miydi?

  Evet, bir içecek var. Bu içecek, evde olmasa bile marketlerde kolayca bulabileceğiniz 5-6 basit ve çok kullanılan malzeme içerir. Bu içecek salatalık, maydanoz veya kişniş, limon suyu, zencefil ve aloe vera suyu içerir ve yatmadan önce tüketilirse, gecenin yavaş metabolizma saatleri sırasında metabolizmanızı hızlandırabilir.

  Salatalıkların sindirim sürecinde anahtar rol olan lifin yanı sıra yüksek su içeriğine sahip oldukları için mide yağını eritmeye yardımcı oldukları görülmüştür. Ayrıca sadece 45 kalori içeren bir salatalık ile kalori değeri de düşüktür.

  Maydanoz / kişniş hem kalorisi düşük hem de antioksidanlarla doludur. Ayrıca önemli vitaminler ve mineraller içerirler ve su tutmayı azaltan doğal diüretiklerdir, bu da kilo vermenize yardımcı olur.

  Limon suyu, toksinleri temizlemeye yardımcı olmak için bir antioksidan görevi gören C Vitamini içerir. Ve bu toksinler temizlendiğinde, daha iyi hissedeceksiniz ve egzersiz yapmak için göbek yağını eritmede kritik olan daha fazla enerjiniz olacak.

  Zencefil, metabolizmayı hızlandırır, karın yağını eritmeye yardımcı olur ve vücudun ihtiyaç duyduğu şekilde çalışmasını sağlarken kabızlığı önler. Zencefil bileşikleri, kan şekerini düzenlemeye yardımcı olur, bu da aşırı yemeyi önler.

  Aloe vera suyu, vücutta serbest radikallerin (toksinlerin) büyümesini geciktiren, sizi sağlıklı hissetmenizi ve sağlıklı olmanızı sağlayan birçok antioksidan içerir. Ayrıca sindirimi düzenlemeye ve sizi kabızlıktan kurtarmaya yardımcı olduğu ve aynı zamanda bağırsaktaki sağlıklı bakterileri normalleştirdiği bulunmuştur.

  Karın Yağı Eritme İçeceği Nasıl Hazırlanır?

  Malzemeler:

  • 1 limon
  • 1 salatalık
  • 1 yemek kaşığı rendelenmiş zencefil
  • 1 yemek kaşığı aloe vera suyu
  • Bir demet kişniş veya maydanoz
  • ½ su bardağı su

  Hazırlanışı:

  Tüm malzemeleri bir araya getirin ve karıştırın. Daha hafif, daha enerjik, karın yağsız uyanmak için yatmadan önce yarısını ve sabah uyanınca diğer yarısını için.

  Kaynak: https://www.foodprevent.com/bedtime-drink-how-to-lose-belly-fat-overnight-drink/

  Bu cevaba yorum yaz

  Yorum yazmak için lütfen kaydolun veya giriş yapın.

  Üye girişi

Bu soruyu mail olarak paylaş

6 + 5 = ?