Ogznet.com
Sofralar Hisarla Şenlensin Paylaş:
image from hisar.com.tr

Sofralar Hisarla Şenlensin

1968 yılında sofralara zarafet, şıklık ve bütünlük kazandırmak amaçlı kurulan şirket o günden bugüne hep sofraların dizaynında başrol oynadı. Özel tasarımlar olarak hazırlanan çatal bıçak takımları, pişirme grupları, sofra grubu ve bu takımları tamamlayıcı aksesuar ürünleri ile çok geniş sofralar yada aile sofralarında hisar ayrıcalığını yaşamak gerekir.

Bu yazının içeriği: Kapat

Kaliteli ve Güvenli

Sanatsal tasarımlarla hazırlanan her hisar ürünü son derece kaliteli çelikten üretilir. Çeliğin şekillendirilerek sofralarda kullanılması sağlık açısından son derece güvenilirdir. Ürünlerin hiç birinde paslanma görülmez, kolay temizlenebilir özelliktedir. Sağlık açısından test edilen hisar ürünleri ile sofralar daha bir lezzetlenir. Sunum için masaları zengin gösteren ürün çeşitleriyle, şekerlik, ekmek sepetleri, tepsiler ve birçok ürünü içerisinde satışa sunmaktadır.Hisar markası dünya çapında da bilinen bir marka olup yerli sermaye ile üretilen her Hisar ürünü sofra ve yemek konulu her alanda görülür.

Bu alanlardan;

  • Büyük işletmelerin tercih ettiği marka

  • Çeyiz sandıklarının göz dolduran markası

  • Mutfağın ve aile sofralarının sıcaklığına katkı sunan marka hep hisar olmaktadır.

Çevreye duyarlılığı ve ürünlerinde ISO 9001 güvencesi ile üretim yapan firma kendi bünyesindeki ar-ge çalışmaları ile de yenilikçidir.

Hisar - çatal bıçak takımları, pişirme grupları, sofra grubu ve bu takımları tamamlayıcı aksesuar ürünleri

Satış Noktaları ve İnternet Sitesi

Marka olma yolunda gerekli tüm prosedürleri yerine getiren firma ülkenin pek çok yerinde satış noktaları ile hisar markasını tüketiciye ulaştırıyor. Fabrika ve merkez satış noktası olan İstanbul'dan tüm ülkeye www.hisar.com.tr internet ağı ile ulaşan firma 7/24 online satış imkanı sunuyor.

Set ya da tek ürün olarak cezve, farklı litrelerde düdüklü tencere, paslanmaz çelik tencere, servis seti, çaydanlık takımı almak için sipariş vermeniz yeterli olacaktır. Ürünlerin tamamını tüketici hakları kapsamında iade etme hakkı, adrese teslimat ve kolay ödeme imkanı ile satın alma güvencesi sunan firma kampanyaları ile de tüketicinin yanında yer alıyor.

Firma çelik malzeme ile sofraları yıllarca süslerken yeni nesil ürünlerinde çelik ile birlikte graniti de kullanarak modern zaman tasarımları ile de adından bahsettiriyor.

Kalitenin ve güvenin öncüsü olan hisar marka ürünleri ömürlüktür. Mutfaktan sofraya uzanan zincirde hisar markası sürekli olsun diye firma tüm güler yüzlü çalışanları ile çalışmaktadır. Mutfak ve sofra ürünlerinde markanız Hisar olsun ki gönlünüz rahat olsun.

Yorumlar

  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz