Ogznet.com
Skype ile Dünyanın Her Tarafındaki Kişilerle Sohbet Edin ve Mesajlaşın Paylaş:
Image from rawpixel.com

Skype ile Dünyanın Her Tarafındaki Kişilerle Sohbet Edin ve Mesajlaşın

Skype, görüntülü ve sesli görüşme ile çok yararlı iş odaklı ekstra özellikler sunan bir iletişim uygulamasıdır. Sesli ve görüntülü iletişim olanakları çok kaliteli olduğu için pek çok şirket tarafından kullanılıyor.

Skype sadece ücretsiz grup görüntülü görüşme olanakları sunmakla kalmayıp aynı zamanda standart telefonlara çağrı yapma, zengin metin sohbeti, canlı çeviri gibi pek çok özelliği olan güçlü bir iletişim hizmetidir.

Skype, tamamen ücretsizdir. Bu tanıma anlık mesajlar, sesli veya görüntülü çağrılar girmektedir. HD görüntülü çağrılar sayesinde ister 1, ister 24 arkadaşınızla veya aile üyesiyle bir araya gelin. Telefonunuza gelen SMS mesajlarını PC'nizde veya Mac'inizde Skype'tan okuyun ve yanıtlayın. Ailenize ve arkadaşlarınıza fotoğraflar ve videolar gönderin. Paylaşılan fotoğrafları ve videoları, galeriye kaydedin.

Skype üzerinden dünyanın herhangi bir yerindeki kişiye sesli aramalar yapın. Skype'tan Skype'a çağrılar ücretsizdir. Sadece internet kotanızın olduğundan emin olun. Belli bir ücret karşılığı mobil ve sabit hatları da arayabilirsiniz.

Emojilerle sohbetinizi canlandırın, webden Giphy veya görüntüler göndermek için "+" simgesine tıklayın ve kelimeler, çizgiler ve daha fazlası ile görüntülere notlar ekleyin.

Skype telefonlarda Android / iPhone, tabletlerde, PC ve Mac'lerde kullanılabilir.

  • Sesli ve HD görüntülü çağrı
  • Akıllı mesajlaşma
  • Ekran paylaşımı
  • Çağrı kaydı ve Canlı alt yazı
  • Telefonları arama
  • Uçtan uca şifrelemeyle güvenli görüşmeler

Skype'ı kullanmak için Skype veya Microsoft hesabı açmanız veya oluşturmanız gerekir. Bir Hotmail veya Outlook.com hesabınız varsa yine Skype'ı kullanabilirsiniz. Ayrıca Facebook hesap bilgileriniz ile de giriş yapabilirsiniz. Hesap oluşturma Skype web sitesinde gerçekleşir ve ad ve soyad, e-posta adresi, ülke, dil ve istediğiniz Skype adı ve şifre girmenizi gerektirir.

Web’de Skype

Sadece web.skype.com adresinden hesabınıza giriş yapın ve çok tanıdık bir arayüz sizi karşılayacak. Web'den, skype yüklü telefonları aramak, video konferans yapmak ve hatta ekranınızı paylaşmak dahil olmak üzere neredeyse her şeyi yapabilirsiniz. Hatta Skype hesabı olmayan birine bir link gönderebilir ve onu bir aramaya katalabilirsiniz.

İlginizi
çekebilir

Skype Alternatifi 6 Ücretsiz Program

Bilgisayar Üzerinden Skype Kullanımı

En fazla 50 kişiyle sesli konferans veya video konferansına ev sahipliği yapın, çağrılarınızı kaydedin, açıklamalı canlı alt yazıları etkinleştirin veya akıllı sohbetimizle konuşun.

Artık sohbet geçmişinizde gezinmeniz gerekmez; yalnızca sohbet adının altındaki Galeri’ye tıklayarak konuşmadaki tüm dosyaları, bağlantıları ve fotoğrafları görebilirsiniz. 

Skype özellikleri sayesinde her zaman, her yerden başarılı bir mülakat gerçekleştirebilirsiniz. Kendinize uygun özellikleri bularak Skype’taki mülakatınızı harika bir şekilde geçirin.

Nerede olursanız olun, Skype Web sayesinde arkadaşlarınız, aileniz ve iş arkadaşlarınızla bağlantıyı sürdürün.

İlginizi
çekebilir

Skype hesap silme nasıl yapılır? Skype hesabı silme linki

Yorumlar

  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz