Ogznet.com

Sağlık
Sağlık hakkında merak ettiğiniz bir çok şeyi bu kategoride bulabilirsiniz. Sağlık haberleri, sağlıklı yaşam, spor ve beslenme hakkında birçok makaleyi buradan takip edin.

Magnezyumu Vücudumuzda İdeal Seviyede Tutmanın Yolları

Magnezyum, sağlıklı ve konforlu bir yaşam için vazgeçilmez olan minerallerden biridir. Faydaları saymakla bitmeyen magnezyum bağışıklık sistemini de..

20 Aralık 2022 27 0 Yorum


SHT Psikiyatri Kliniği İle Duygularınızı Daha Kolay Kontrol Altına Alın

Yaşamımız çoğu zaman streslerle doludur. Çoğumuz stres altında kaldığımız zaman kendimizi kötü hissederiz. Akıl sağlığımız bozulabilir. Bazen kendim..

27 Kasım 2022 18 0 Yorum

Burun Estetiği (Rinoplasti) yazın da kışın da yaptırılabilir

Burun estetiği ameliyatı sonrasında, burun cildi ve gözaltındaki hassas dokular ultraviyole ışınlarına karşı daha hassas hale gelir. Bu yüzden hasta..

21 Kasım 2022 36 0 Yorum

Uçuk Oluşumuna Neden Olan Durumlar Nelerdir?

“Uçuk hangi vitamin eksikliğinden çıkar?” sorusu en çok araştırma yapılan konulardan biridir. Buna cevap vermeden önce virüsü ve etkilerini tanımak ..

10 Ekim 2022 31 0 Yorum

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ve Özel Sağlık Sigortası Farkları

Sağlıklı bir bedene sahip olup yaşamı güzel bir şekilde devam ettirmek en çok istediğimiz şeylerden biri olabilir. insan bedeni oldukça karmaşık bir..

05 Ekim 2022 170 0 Yorum


Bölgesel Yağlanmalarla Baş Etmenin En Etkili Yolu: Lipoliz

Daha iyi, daha genç ya da daha bakımlı görünmek yalnızca kadınların değil erkeklerin de hayallerini süslüyor. Durum böyle olunca estetik cerrahi pro..

26 Eylül 2022 39 0 Yorum

Türkiye'de Zirkonyum Kaplama Fiyatları

Ülkemizde ve dünyada birçok kişi dişine önem veriyor. Dişlerine gerekli önemi vermeyen kişiler çeşitli sorunlarla karşılaşabiliyor. Uzmanlar, diş ko..

23 Eylül 2022 42 0 Yorum

Sağlıkla ilgili mobil uygulamalar

Daha sağlıklı bir yaşam; daha az hastaneye gitmeye, daha iyi hissetmenize ve daha fazla şey yapmanıza neden olabilir. Sağlıkla ilgili mobil uygulama..

19 Eylül 2022 3267 0 Yorum

Evde pratik yapabileceğiniz en iyi ücretsiz yoga uygulamaları

Evde veya hareket halindeyken yoga yapmak için en iyi yoga uygulamalarını mı arıyorsunuz? Yoga uygulaması ile akıllı telefonunuzdan veya tabletinizd..

17 Eylül 2022 2614 0 Yorum


iPhone için En İyi ve Ücretsiz Fitness Uygulamaları

Daha yüksek bir fitness seviyesi; daha uzun bir yaşam süresi, daha iyi bir yaşam kalitesi ve daha düşük felç olasılığı, kalp hastalığı ve diyabet ri..

09 Eylül 2022 6227 0 Yorum