Rulman Nerede Satılır?

Günlük yaşamda en çok kullanılan teknik parçalardan biri olan rulman dönme sistemi bulunan her makinede yer alır. Rulman nedir diye araştırdığınızda uçak, metro, asansör, vantilatör, paten, kamyon, rüzgar santralleri, teleskop ve daha pek çok alanda kullanıldığını görebilirsiniz. Genellikle üretimi yurt dışında yapılan bu parçalar ülkemizde güvenilir distribütör firmalar aracılığıyla satışa sunulur. Kullanıma hazır olan rulman çeşitleri sayıca fazla olduğundan her müşteriye ihtiyacını karşılayacak sayıda ve türde parçaların verilmesi önemlidir. Bu nedende distribütör firmanın işinde profesyonel ve eğitimli kişilerden oluşması gerekir. Aynı zamanda uygun fiyat seçeneklerinin sunulması müşterilerin temel beklentileri arasında yer alır.

En çok talep gören rulman markaları arasında ise Timken Türkiye ve Rexnord Türkiye gibi markalar bulunur. Her bir marka ihtiyaç duyulan rulman türüne göre seçilir. Örneğin masuralı ve yataklı rulmanlara gereksinim varsa Timken Türkiye ürünleri en uygun seçenekler olacaktır. Bu şekilde her rulman çeşidine uygun marka seçimi yapmak daha makuldür.

Timken İnce Kesit Rulmanlar

Timken İnce Kesit Rulmanlar

Özel tasarım rulman çeşitlerine sahip olan Timken Türkiye rulman firması güvenilirlik ve verimlilik esaslarına uygun üretim yapan firmalardan biridir. İlk olarak konik makaralı rulman üretimi yapan firma Henry TIMKEN tarafından kurulmuştur. Üst düzey hizmet anlayışı ve müşteri odaklı çözümleri, firmanın zaman içerisinde rulman alanında daha fazla tercih edilmesini sağlamıştır. Firma özellikle V kayışları, tahrik dişlileri, yağlama sistemleri, yağ keçeleri, lineer sistemler, zincir ve kaplin gibi alanlarda gereksinimlere yanıt verir. Bunun yanı sıra yataklı rulman ürün grubu ile müşterilere avantajlı kullanım alternatifleri sunar. Maksimum yük taşıma kapasitesine ve uzun kullanım ömrüne sahip olması Timken Türkiye rulmanlarının en beğenilen özellikleri arasında yer alır.

Rexnord Türkiye Rulman Firması

Rexnord Türkiye Rulman Firması

Yataklı ve masuralı rulman üretimi yapan Rexnord Türkiye rulman firması standart ölçülerin haricinde müşteri odaklı üretim imkanlarına sahiptir. Firma müşterilerine gelişmiş tasarım geometrileri ve üst düzey kalitede materyaller sunar. Ürünlerde yer alan olağanüstü dayanıklılık kabiliyeti, kusursuz keçe seçenekleri, mükemmel hizasızlık çözümleri talebi daha da artırır. Piyasada yer alan pek çok ürün ile kıyaslandığında Rexnord Türkiye rulmanları iki kat daha fazla dinamik ve hizasızlık kabiliyeti sunar.

Geniş marka ve ürün seçeneklerine sahip olan Akar Rulman Rexnord, Timken gibi çok sayıda rulman markasına ait distribütörlük hizmeti verir. Müşteri memnuniyeti daima firma tarafından öncelikli olarak görülür ve her müşteriye özel çözümler sunulur. Uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışı daimidir.

0
0
0
0
0
0
Yazıyı emoji ile değerlendir..

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

Spam kodu:

Kapatmak için ESC tuşuna basın