Maliyetten kaçmadan, önce kalite diyen Redroad V17 yüksek emiş gücü sunuyor

Çift rulo fırça, yüksek emiş gücü, çeşitli aksesuarlar, çift HEPA filtre... Redroad V17 diğerlerinden daha fazlasını sunar.

Dikey elektrikli süpürgelerde kullanılan teknolojiler oldukça ileri düzeydedir. Dikey elektrikli süpürgenizi yetersiz buluyorsanız, bunun nedeni firmanın daha iyisini yapamaması değil, daha kaliteli ürünler için maliyeti artıracak harcamalardan kaçınmalarından kaynaklanmaktadır. Pratik ve verimli temizlik çözümleri sunmanın peşinde olan Redroad, üretim için en iyi malzemeyi kullanmaktan asla çekinmez. Bu, Redroad'un sunduğu kaliteli cihazları ve 'yüksek emiş gücü' sözünü neden yeniden tanımladıklarını açıklıyor.

Redroad'un en yenisi V17, çift silindir fırça (4 roller bar dahil), fırçasız dijital motor, çift HEPA filtre ve bir dizi aksesuar ile gelir. Ulaşılması zor noktalar, iki seferde ancak temizlenen döküntüler, bunlar Redroad V17 ile hiç sorun değil.

Redroad V17, maliyetten kaçmadan müşterilerine en iyisini sunar. Tozsuz, temiz bir ev mi istiyorsunuz? Bu dikey elektrikli süpürgeye güvenebilirsiniz.

Redroad V17 - Çift motorlu rulo fırça

Çift motorlu rulo fırça, her zaman hızlı bir şekilde temizlik işini bitirmenizi sağlar

Çoğu elektrikli süpürgenin, hatta Dyson'ın bile ortak bir sorunu vardır. Farklı döşeme türleri arasında geçiş yaptığınızda fırça kafasını değiştirmeniz gerekecektir. Neyse ki, RedRoad V17'nin 2'si 1 arada çift motorlu rulo fırçası var. Hem halılarda hem de sert zeminlerde iyi iş yapan yumuşak bir fırça ve bir kıl toplama çubuğu kombinasyonu, zemin temizleme ihtiyaçlarının %90'ını karşılar, böylece fırça başlığını sık sık değiştirmeniz gerekmez. Bunun da ötesinde, RedRoad V17'nin çift motorlu rulo fırçası büyük bir yenilemeden geçti. Orijinal paket, 3 farklı şekilde özgürce birleştirebileceğiniz 2 adet halı fırçası ve 2 adet sert zemin başlığı içerir.

Evinizin durumuna göre 3 fırçalı başlık kombinasyonu arasından seçim yapabilirsiniz. Örneğin, yalnızca sert bir zemine sahipseniz, temizleme verimliliğini ikiye katlamak için iki kıl toplama çubuğunu bir araya getirebilirsiniz.

Redkey V17, evi kolaylıkla ve yüksek verimlilikle derinlemesine temizleyebilir.

Artan emiş gücü, toz ve kirler için saklanacak hiçbir yer bırakmaz

Emiş gücü, bir elektrikli süpürgenin temel özelliğidir; yetersiz emiş gücü, zemini temizlenmemiş halde bırakacaktır. Ve emiş gücü, süpürgenin sahip olduğu motor tarafından belirlenir.

Redroad'un motoru 120.000 rpm'de çalışır ve optimize edilmiş bir hava kanalı tasarımı ile bu kategorideki en yüksek olan 155AW emiş gücü ve 26.500pa vakum basıncı üretir.

Böyle güçlü bir emiş, günlük ev temizliği için fazlasıyla yeterlidir. Redroad V17, güçlü derin temizleme kapasitesi nedeniyle normal aileler için mükemmel bir seçimdir.

Redroad V17 - Her türlü kullanım alanı için çok yönlü birden fazla aksesuar

Her türlü kullanım alanı için çok yönlü birden fazla aksesuar

RedRoad V17, evin her yerini temizlemeniz için çok çeşitli aksesuarlar sunar. İki zemin fırçasına (zemini derinlemesine temizlemek için), bir LED başlığına (aydınlatma ile her alandaki tozu görmek için), geniş bir ağızlığa ve hortuma (mobilya veya araba koltuklarının altını temizlemek için), motorlu bir akar fırçasına (yatak ve kanepelerdeki toz akarlarının %99,9'unu temizlemek için), bir toz fırçasına (klavyeleri, perdeleri, araba koltuklarını vb. yerleri etkili bir şekilde temizlemek için) ve bir uzatma borusuna (yere veya daha yüksek noktalara ulaşmaya yardımcı olmak için) vb. sahiptir.

Çift HEPA filtreler, temiz bir hava solumanızı sağlar

Elektrikli süpürgelerden çıkan havanın, ikincil bir kirliliğe neden olabileceğini ve çocukları ve astım gibi kronik solunum yolu hastalıklarından muzdarip insanları etkileyebileceğini biliyor musunuz? RedRoad V17, bu tehdidi ortadan kaldırmak için iki HEPA filtresiyle donatılmıştır.

H12 HEPA girişi; motoru ve 12 koni siklonik toz ayırma sistemini korumak için içeri doğru hava akışını %99,97 verimlilikle arındırır. H13 HEPA çıkışı; toz akarları, küf sporları, polen ve kepek dahil olmak üzere 0,1 mikrona kadar parçacıkları yakalar. HEPA filtreleri, dışarı çıkan havayı cerrahi olarak temiz tutar ve size keyifli bir temizlik süresi sağlar.

Üretim giderlerinden önce, sadece kaliteyi düşünerek iyi bir ürün yapılabilir. Redroad V17 işte bunu yaptı.

Resmi web sitesi: https://redroad.cc/

0
0
0
0
0
0
Yazıyı emoji ile değerlendir..

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

Spam kodu:

Kapatmak için ESC tuşuna basın