Ogznet.com
Redroad V17 Kablosuz Dikey Süpürge Paylaş:

Redroad V17 Kablosuz Dikey Süpürge

Redroad V17 Kablosuz Dikey Süpürge

Bu günlerde bir kablosuz dikey şarjlı süpürge almayı düşünüyorsanız, kaliteli ürünleriyle tanınan akıllı ev aletleri sağlayıcısı RedRoad’un kablosuz elektrikli süpürgesi V17‘yi mutlaka inceleyin. Redroad V17 dikey elektrikli süpürge, en son teknolojilere, üstün özelliklere ve çarpıcı bir görünüme sahiptir. Özellikle sessiz bir elektrikli süpürge istiyorsanız, Redroad V17’nin gürültü seviyesi 60dB’nin altındadır.

Çift HEPA filtreleme

Piyasadaki diğer elektrikli süpürgelerden daha sessiz olan RedRoad V17, aynı zamanda daha fazla filtreyle daha iyi optimize edilmiş bir hava akışına sahiptir. Hava kalitesine veya kokulara duyarlı kişiler için tasarlanan ikinci HEPA, dışarı çıkan havadaki kokuyu gidermek için aktif kömüre sahiptir.

RedRoad V17, 0,1 mikrona kadar toz partiküllerinin %99,97'sini yakalamaya yardımcı olan daha fazla HEPA filtreye sahip olduğu için alerjisi olan ve özellikle astımı olan insanlar için en iyi seçimdir. HEPA filtreleri, ortamda oluşacak ikincil kirliliğin sağlık üzerindeki etkisini en aza indirir.

RedRoad V17 - Çift HEPA filtreleme

Emiş gücü, çift silindirli fırça

Redroad V17'nin emiş gücü oldukça iyidir. 155AW emiş, 450W motor ve 26.500Pa vakum gücü sağlayabilen birinci sınıf dijital motora sahiptir. Bu değerler, aynı fiyat aralığındaki herhangi bir elektrikli süpürgeden daha iyidir.

Motorlu çift silindirli fırça ile RedRoad V17, derinlemesine temizlik için mükemmeldir. Farklı alanları temizlemek için iki fırçalı çubuk veya yumuşak çubuk kullanabilirsiniz. Bu, normal rulo fırçalar ile yaptığınız temizliği iki katına çıkarır, bu da zamandan, enerjiden ve pil ömründen tasarruf sağlar. Ayrıca V şeklindeki tasarıma sahip silindir geniş dişli tarak ile kendini temizleyebilir.

Özel hortum adaptörü ile 360° dönüş

Artık ulaşılması zor noktaları temizlemek için elektrikli süpürgeyi kaldırmanız veya döndürmeniz gerekmez. Çok yönlü özel hortum adaptörü sayesinde, motorlu çift silindirli fırçayı 360° dönüş ile köşelerde hareket ettirmek oldukça kolaydır. Bu sayede süpürme işi zorluk olmaktan çıkar.

Tüm kullanım amaçlarına uygun bol aksesuar seçeneği

RedRoad V17, diğer dikey elektrikli süpürgelerle aynı boyuta sahip kompakt bir kutu içinde gelir. Bununla birlikte duvara montaj aparatı, metal uzatma çubuğu, çift motorlu rulo fırça başlığı, mini motorlu fırça başlığı, hortum, dip hortumu, geniş ağızlık, led ışıklı aralık aparatı ve bir toz fırçası gibi her türlü aksesuara sahiptir. Duvara montaj aparatı sayesinde tüm parçalar tek bir yerde saklanabilir

RedRoad V17 aksesuarlarının kullanım alanları şu şekilde sıralanabilir:

 • LED başlığı: Dar alanları temizlemek için kullanın.
 • Motorlu toz akarı fırçası: Kanepe, yatak vb. yüzeyleri temizlemek için kullanın.
 • Toz Alma Fırçası: Klavye, uzaktan kumanda vb. cihazları temizlemek için kullanın.
 • Hortum: Ana fırçayı yatakların ve kanepelerin altına ulaşmak için uzatın.
 • Duvara montaj: tüm aparatları kompakt bir alanda saklamak, kolayca almak için kullanın.

Pil ömrü

Eco modunda tam şarjla 60 dakika çalışır. Tüm ev veya belirli bir alan için yeterli bir çalışma süresidir. Tek dokunuşla çıkarılabilen pi, özellikle kadınlar için kolaylık sağlar. Pili şarj etmek için birden fazla yol sunar. Böylece pil ömrü konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Ayrıca pil değiştirmeyi de kolaylaştırır.

RedRoad V17 - 9 Aşamalı Mandala Gürültü Azaltma Sistemi

9 Aşamalı Mandala Gürültü Azaltma Sistemi

RedRoad V17 dikey elektrikli süpürgenin diğer dikkat çekici özelliği, gürültü seviyesini yaklaşık 60dB'ye indiren 9 aşamalı Mandala gürültü azaltma sistemidir.

 1. Fırçasız motor, dirençten kaynaklanan gürültüyü azaltır
 2. Mandala polimer pamuğu, yüksek perdeli ses dalgalarını emer
 3. Optimize edilmiş üst çıkış tasarımı, rüzgar gürültüsünü azaltır
 4. Manyetik kaldırma motoru, rezonansa bağlı gürültüyü azaltır
 5. Optimize edilmiş yeniden akış kanalı, yüksek perde gürültüsünü azaltır
 6. Titreşim kaynaklı gürültüyü azaltan sorunsuz montaj
 7. Yüksek perdeli motor ses dalgası modifikasyonu, çalışma sesini insan işitme aralığının dışına çıkarır
 8. Dinamik rotor gürültü azaltma
 9. Halka şeklinde çıkış kanalı tasarımı

Renkli LCD ekran, tetik kilidi, 13 dil mevcut

RedRoad V17 dikey elektrikli süpürgede bir LCD ekran ve altında bir düğme bulunur. Ekran, mevcut temizleme modu, pil seviyesi, arıza uyarıları veya filtre değiştirme hatırlatıcısı gibi bazı önemli bilgileri gösterir. Böylece temizlik yaparken elektrikli süpürgenin durumu hakkında bilgi alabilir ve ayrıca Eco, Medium ve Turbo modu arasında geçiş yapmak için alttaki düğmeye basabilirsiniz.

Tetik kilidi sayesinde geniş bir alanı temizlemeniz gerektiğinde her zaman elinizi burada tutmanız gerekmez. Elektronik bir tetik kilidi var ve ekranın altındaki düğmeyi basılı tutarak bunu etkinleştirebilirsiniz.

Redroad V17 kablosuz süpürge fiyatı

V17 ve diğer elektrikli süpürgelerin özellikleri ve fiyatları karşılaştırıldığında, V17 en iyi fiyat performans değerine sahiptir.

Profesyonel bir ekip tarafından kurulan ve gelişmekte olan bir markadan gelen bu ürün, modaya uygun ve zarif bir görünüme, en son teknolojilere, eksiksiz bir aksesuar setine ve sağlığınızı korumak için akıllı işlevlere sahiptir. Ama tüm bu özelliklere rağmen fiyat etiketi oldukça makuldür.

Genel olarak Redroad V17'nin tasarımı, özellikleri ve performansı oldukça etkileyici. Tüm bu özellikleri ve makul fiyat etiketi göz önünde bulundurulduğunda, sahip olmak isteyebileceğiniz bir dikey elektrikli süpürgedir.

Daha detaylı bilgi için Redroad web sitesine bakabilir veya satın almak isterseniz Hepsiburada.com alışveriş sitesine gidebilirsiniz.

Yorumlar

 • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz