Renk Tasarım Yarışması Türkiye’de başlıyor

Redroad Renk Tasarım Yarışması bugün Türkiye’de başlıyor! Redroad’un amiral gemisi elektrikli süpürgesi V17 için renk tasarımı yaparak, bir MacBook Pro 13 ve daha birçok büyük ödülden birini kazanabilirsiniz.

Bir renk tasarımı yarışması düzenlemek, özellikle gelişmekte olan bir markanın ürün lansmanı için cesur bir seçimdir. Pek çok insan merak ediyor, neden kolay olan tarafı seçmiyorsunuz? Çünkü Redroad, ev aletleri dünyasında bir sonraki trendi gördü: kişiselleştirme. Ne kadar güzel olursa olsun, geleneksel tasarımların eksikliği budur. Bugün, gençlerin sadece güzel bir cihaza değil, aynı zamanda ev dekorunu tamamlayan ve tarzlarını yansıtan bir eşyaya ihtiyacı var. Bir renk tasarımı yarışması; insanları, kişiliklerini ifade etmeye teşvik edecek bir platform sağlar.

Redroad - renk tasarım yarışması

Ve bu cesur kararın büyük bir başarı sağladığı ortaya çıktı. Bu ücretsiz tasarım yarışması, ilk olarak 1 Eylül'de Polonya'da başladı ve kısa sürede tüm ülkenin ilgisini çekti. Yarışmanın ilk 15 günü boyunca 5.000'den fazla renk tasarım şablonu sunuldu. Ve yüz binlerce insan, sevdiği tasarımlara oy verdi.

Redroad - renk tasarım yarışması ödülleri

Artık yarışma Türkiye'de de başladığına göre, kendi kişiselleştirilmiş Redroad V17 versiyonunuzu tasarlama şansınız var. Ayrıca bu yarışmaya oturduğunuz yerden katılarak; MacBook Pro 13, Mop Elektronik Paspas, Scooter, Redkey W12 ıslak ve kuru elektrikli süpürge, Oclean X Pro Elite elektrikli diş fırçası gibi hediyelerden birini kazanma şansını yakalayın!

Yarışma takvimi: 13 Ekim - 31 Ekim

Hemen şimdi yarışmaya katılın: https://redroad.cc/

0
0
0
0
0
1
Yazıyı emoji ile değerlendir..

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

Spam kodu:

Kapatmak için ESC tuşuna basın