Rebul Kolonyaları

Rebul Kolonyaları

Rebul Hakkında

1895 tarihinde Beyoğlu'nda kurulan Rebul, özellikle lavanta kolonyasıyla tanınan bir markadır. Kolonya ile beraber duş jeli ve parfüm üretiminde de bulunan marka, lavanta kolonyasını Türk halkı ile buluşturan ilk markadır.

İstanbul beyefendilerinin kokusu olarak kabul edilen Rebul, kısa sürede tüm Türkiye’ye yayılmayı başarmıştır. Piyasaya çıktığı ilk yıllarda bakımlı erkeklerden talep gören Rebul kolonyaları kalıcılığı nedeniyle günümüzde de popülerliğini korumaya devam ediyor.

Rebul Kolonyaları

Hoş kokuları sayesinde günlük kullanım için tercih edilen Rebul kolonyaları hoş bir hediye olarakta değerlendiriliyor. Ciltte ferahlatıcı bir etki bırakan kolonyalar, gün içerisinde canlanmanızı sağlıyor. Gün boyu güzel kokmak için Rebul, yüksek kalitede esansları ile sizlere destek veriyor. Birbirine uyumlu hoş kokuların yer aldığı kolonyalar, tende uzun süre kalıyor. Rebul kolonya çeşitleri, farklı boyutlarda kullanıcılara sunuluyor. Hemen https://www.cosmetica.com.tr/rebul/ adresine giriş yaparak Rebul kolonyalarına göz atabilir ve kolayca satın alabilirsiniz. Rebul kolonya fiyatları, sunduğu hoş koku, yüksek kalıcılık ve kalite ile sizleri de kendisine memnun bıraktıracak.

Ogznet.com