Hızlı, Güvenli ve Vpn Destekli Web Tarayıcı Puffin Web Browser

Hızlı, Güvenli ve Vpn Destekli Web Tarayıcı Puffin Web Browser

Puffin Web Browser, Android, iOS, macOS ve Windows işletim sistemlerini destekleyen bulut tabanlı, hızlı ve güvenli bir web tarayıcısıdır.

Puffin Browser, Shioupyn Shen tarafından kurulan Amerikan merkezli bir mobil teknoloji şirketi olan CloudMosa tarafından geliştirilen bir web tarayıcısıdır. Puffin Browser başlangıçta 2010 yılında piyasaya sürüldü. İçerik işleme için şifreli bulut sunucuları kullanıyor.

Puffin Android uygulaması, iş yükünü kaynakları kısıtlı cihazlardan bulut sunucularına kaydırarak mobil taramayı hızlandırır ve kaynak gerektiren web sayfaları telefonunuzda veya tabletinizde çok hızlı çalışabilir.

Puffin, web verilerini cihazınıza aktarmak için özel sıkıştırma algoritması kullanır ve normal web taramasında bant genişliğinin %90'ını koruyabilir.

Dosya indirmek istiyor ancak internet kotanızın bitmesinden endişe ediyorsanız, Puffin dosyaları bulut sürücülerinize yıldırım hızında indirebilir. Bu buluttan buluta gerçekleştiğinden, dosya indirme internet kotanızdan tüketmez. Puffin Browser 1 GB'ta kadar olan dosyalar için buluta indirmeyi destekliyor.

Puffin sıkıştırma algoritması ile ihtiyacınıza göre veri sıkıştırma oranı tabanını kişiselleştirebilirsiniz. Veri sınırını aşma konusunda endişe duymadan, ayarlarda ve taramada veri kullanımını kontrol edebilirsiniz.

İlginizi
çekebilir
Benzersiz Özellikler Sunan 7 Android Web Tarayıcısı

Puffin iOS versiyonu Puffin Browser Lite olarak adlandırılıyor. Bu uygulama ile Web'de gezinmeyi hızlı, şık ve düzenli yapın. Puffin Lite, yenilikçi bir UI tasarımına sahip iOS WebKit tabanlı hafif bir tarayıcıdır.

Puffin Browser Lite
    
Parola Koruması
Göz atma geçmişinizi korumak için bir şifre belirleyin.

Duvar kağıdı
Özel duvar kağıdı. Favori fotoğrafını yerleştir!

Tam Ekran Tarama
Artık boşa yer yok.

Basit kullanıcı arayüzü
Gezinmesi kolaydır.

Android TV

Android TV için video izleme, müzik dinleme ve internette gezinme için optimize edilmiş tek tarayıcı. Puffin TV Tarayıcısı, diğer tarayıcılardan ve hatta üst seviye Android TV / Set Üstü Kutularındaki yerel uygulamalardan daha hızlıdır.

Puffin Secure Browser

Web tarayıcısı, kullanıcıların günlük yaşamlarında görevlerini yerine getirmeleri için en önemli uygulamadır, ancak saldırılara karşı çok savunmasızdır. CloudMosa, web'de buluta göz atmanızı korumak ve kötü amaçlı yazılım, fidye yazılımı, reklam yazılımı ve kötü amaçlı bağlantılar gibi tehditleri uzak tutmak için tarayıcı yalıtım teknolojisini kullanır. Puffin Secure Browser, gittikçe artan sayıda sıfır gün süren saldırılarla, bunlara karşı korunmanın en etkili yolunu sunuyor.

MacOS Sierra 10.12 veya üstü ile uyumludur.

İlginizi
çekebilir
Chrome ve Safari'ye Alternatif 5 Yeni Mobil Tarayıcı

Ogznet.com