Ogznet.com
Pocket-Run Pool 8 Top Bilardo Oyunu Paylaş:

Pocket-Run Pool 8 Top Bilardo Oyunu

Pocket-Run Pool, mobil platformalar için 8 top bilardo oyunudur. Pocket-Run’da amacınız tüm topları deliklere sokmaktır, ancak bu oyundaki en önemli şey onları hangi cebe ve ne zaman gönderdiğinizdir.

Cebe sokulan her topla, cebe göre puan kazanırsınız. Bu yüzden dikkatlice oynayın, her ıskalamada bir hayat kaybedersiniz ve masayı bitirmeden bitersiniz ve oyun biter. Çeşitli heyecan verici oyun modlarında kendinize, diğer kişilere veya bankaya karşı oynayın.

 

Pocket-Run Pool, sekiz top konseptini önemli ölçüde değiştirmeyen bir bilardo oyunudur. Hala bir üçgen topla başlangıç yapıyorsunuz ve onları cebe sokmak için bir ıstaka kullanıyorsunuz.

Pocket-Run ilk bakışta tipik sekiz top bilardo oyunu gibi görünüyor. Masada aynı sayıda delik bulunur ve hala beyaz topu masadaki diğer tüm toplara vurursunuz. Ama oyunun akıllı telefonunuzda çalışması için tasarlanmış bir dizi farklılıkları var. Birincisi, tamamen tek oyunculu bir deneyim. Artık başka bir oyuncuyla rekabet etmediğinizden, oyun bunun yerine yüksek puanı kovalamak için kendinize karşı oynanıyor.

Hala normal bilardo oyununda olduğu gibi topları deliklere gönderiyorsunuz, ancak şimdi her biri size puan kazandıracak. Topdaki sayı kaç değerin olduğunu gösterir ve her bir cebin bir çarpanına sahiptir; Yani 10 topu bir x6 cebine gönderirseniz, 60 puan kazanırsınız. Bir topu gönderdiğiniz her seferde, cepler farklı bir değer alır, bu yüzden puan dağılımı sürekli aynı değildir. Bunun da ötesinde, oyunda bir can sistemi var. Beyaz topu deliğe gönderirseniz ya da sırayla herhangi bir puan kazanamazsanız can kaybedebilirsiniz ve toplamda üç canınız var. Bir oyunun sonunda mevcut canları korumak daha fazla puan demektir.

Bazı değişiklikler olsa da bilardoya benzeyen bir oyundur, ancak daha çok bir bulmaca oyunu gibi oynanır.

Bu oyun türü büyük ölçüde mobil cihazlar için uygundur, çünkü oyunlar çok hızlıdır ve tamamlanması sadece birkaç dakika sürer. En iyi arcade oyunları gibi, bu, skorunuzu iyileştirmek için oynamaya devam etmenizi sağlar. Aynı zamanda sadece oynamak için iyi bir oyun.

Yüksek puanlı kazanmanın ötesinde ilginç şeyler sunmak için oyun ayrıca farklı kazanma koşullarına sahip günlük turnuvalar da dahil olmak üzere çoklu modlara sahiptir.

Pocket Run Pool oyununu telefona indiriOS | Android

Yorumlar

  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz