En İyi 3 Panoramik Kamera Uygulaması 2022

Panoramik fotoğraflar fotoğraf dünyasında yeni kapıların açıllmasına neden oldu. VR teknolojisinin yükselişi ve 360 derecelik kameraların yaygınlaşmasıyla birlikte panoramik fotoğrafçılık oldukça popüler oldu. Buradaki panoramik kamera uygulamalarını kullanmak için bir kulaklığa veya lüks bir kameraya ihtiyacınız yok ve bazı durumlarda telefonu hareket ettirmeniz bile gerekmiyor.

1. Panorama 360 Camera

Panorama 360, 2011'den beri mevcuttur. Aynı zamanda panoramalar için tam özellikli uygulamalardan biridir ve 360 kamera ve diğer VR teknolojisi ile çalışır. 360 derecelik kaliteli panoramalar çekmek, sanal turlar oluşturmak ve 360 video izlemek için en iyi uygulamalardan biridir.

Profesyonel olarak kullanmak için bir uygulama arıyorsanız, bu uygulama tam aradığınız şey olabilir, ancak daha temel bir şey arıyorsanız veya ara sıra tatil fotoğrafının ötesinde bir şeyle ilgilenmiyorsanız, bu ihtiyacınız olandan daha fazlasını sunan bir uygulama olabilir. Ayrıca, bazı üst düzey özellikler, uygulama içi satın alma gerektirir.

2. PanoramaCrop for Instagram

Bir DSLR fotoğraf makinesiyle fotoğraf çekmeyi tercih ediyorsanız ve ayrıca Instagram'a harika panoramalar yüklemek istiyorsanız, PanoramaCrop bunu yapmanın hızlı bir yolunu sunuyor.

Bu uygulamaya bir resim ekleyerek, panoramik bir görünümde kırpabilirsiniz. PanoramaCrop, geniş fotoğraflarınızı kolayca böler, böylece Instagram'ın çok fotoğraflı gönderilerinden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

PanoramaCrop, reklamları ve uygulama içi satın alımları içerir, ancak yine de kullanılabilir ve muhtemelen bulduğumuz en etkili kırpma uygulamasıdır. Çekim yapmak için telefonunuzu kullanıyorsanız, yatay modda çekilmiş bir fotoğrafı düzenlemek ve düzgün bir şekilde kırpmak biraz zaman alabilir; portre modunda çekim yapmak daha kolaydır.

3. Photaf Panorama Pro

Photoaf ile her bir resmin çekildiği açıyı tam olarak bilmek için kamerayı ve yönlendirme sensörünü kullanarak kolayca, güzel, kusursuz 360 panoramik fotoğraflar oluşturun. Bittiğinde, telefonun pusulasını veya dokunmatik ekranını kullanarak tam panoramik görünümü görmek için telefonunuzu hareket ettirebilirsiniz.

Bu uygulama aynı zamanda bir mülkün panoramik fotoğraflarını yükleyebilen ve müşterilerine çevrimiçi olarak gösterebilen emlakçılar için de mükemmeldir.

Ancak panoramalar konusunda yeniyseniz, uygulama için ödeme yapmadan önce istediğiniz uygulamanın bu olduğundan emin olmak için önce birkaç uygulamayı test edin.

0
0
0
0
0
0
Yazıyı emoji ile değerlendir..

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

Spam kodu:

Kapatmak için ESC tuşuna basın