Ogznet.com
Entazem - Organik meyve sebze siparişi Paylaş:
Food photo created by 8photo - www.freepik.com

Entazem - Organik meyve sebze siparişi

Entazem

E-ticaret yaygınlaştıkça insanların internet üzerinden alışveriş yaptığı sektörler de arttı ve artık e-ticaret sektörlerinden bir tanesi de sebze meyve alışverişi. İnternet üzerinden yapılan sebze meyve alışverişinde en önemli husus ürünlerin tazeliği ve organik olması. Entazem müşterilerine en taze ürünleri organiklik garantisi ile sunuyor.

Online Sebze Meyve Alışverişi

Online sebze meyve alışverişinde ürünlere dokunup koklamadan aldığınız için aradığınız özelliklerin test edilmiş olmasını istemeniz kadar doğal bir şey yok. En Tazem sitesinde sergilediği helal sertifikası ile hassasiyetleri olan insanları rahatlatırken yine sitesinde sergilediği organiklik sertifikaları ile isteklerinizi yerine getirdiğini ispatlıyor.

EnTazem’de Neler Bulabilirsiniz?

En Tazem yalnızca sebze meyve satışı yapmakla kalmıyor gıdaya dair çok çeşitli alanlarda hizmet veriyor. En Tazem sitesinde en taze gurme şarküteri ürünleri bulmanız mümkün.

En Tazem hassasiyeti olanları düşünüyor ve glütensiz, vegan ürün üretimi de yapıyor. Kategoriler içerisinde çeşitli vegan soslar ve cipsler bulabilirsiniz. Yine vegan ve glütensiz reçel, baharat, çikolata ve un gibi ürünleri seçenekleri ile bulmanız mümkün.

En Tazem müşterilerine üzerinde dumanı ile ekşi mayalı simit, ekşi mayalı köy ekmeği, ekşi mayalı grisini ve browni gibi ürünler de sunuyor.

Sağlıklı İçecek Seçenekleri

En Tazem yalnızca yiyecek değil içecek üretimi de yapıyor. Entazem üzerinde her derdinize deva olacak ada çayı, ödem atmak istediğiniz zamanlar için form çayı, soğuk günlerin vazgeçilmezlerinden kış çayı ve ıhlamur, her anınıza keyif katmak için meyve çayı gibi içinizi ısıtacak bitki çayı seçenekleri de bulabilirsiniz.

Yalnızca sıcak çaylar değil çantanıza atıp çıkabileceğiniz soğuk çaylar da özel şişeleri ile birlikte siz değerli müşterilerini bekliyor.

Halden Eve Teslim

En taze sebzelerin bulunduğunu bildiğimiz halde özellikle korona sebebiyle hallere uğrayamıyoruz. En Tazem müşterilerine hal tazeliğinde sebze ve meyveler sunuyor. Tarladan müşteriye hizmet mantığı ile yoluna devam eden En Tazem müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutuyor.

Entazem yalnızca yiyecek ve içecek üzerinde değil temizlik ürünleri üzerine de çalışıyor. Çöp torbaları, temizlik bezleri, buzdolabı poşetleri, bulaşık süngerleri de site ürünleri içerisinde yer alıyor.

Tüm ürünlerimizi incelemek için: https://www.entazem.com/

Yorumlar

  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz